Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 612)
Strana 53 z 73
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PR Mgr. Pavel RyjáčekBez politické příslušnosti |
57 | zkušební komisař | Bílina okr. Teplice |
3. NEZ Bílina | 501 4,6 % listiny |
mandát 1. |
PR Bc. Pavlína RyjáčkováBez politické příslušnosti |
30 | pedagog volného času | Bílina okr. Teplice |
11. NEZ Bílina | 435 4,0 % listiny |
mandát 2. |
ER Ing. Eva RyjantováBez politické příslušnosti |
36 | odborná pracovnice obecního úřadu | Březno okr. Chomutov |
3. SNK | 313 7,5 % listiny |
mandát 4. |
VR Ing. Vlastimil RyndaBez politické příslušnosti |
37 | ekonom | Vlastislav okr. Litoměřice |
9. SNK | 41 10,4 % listiny |
mandát 9. |
TR Mgr. Tomáš RyšánekSociální demokracie |
62 | ředitel základní školy, radní města Štětí | Štětí okr. Litoměřice |
8. LS+NK | 391 5,5 % listiny |
mandát 3. |
MR Ing. Milena RyšaváBez politické příslušnosti |
51 | inženýrka ŽP, podnikatelka | Libochovice okr. Litoměřice |
5. TOP 09+NK | 659 7,1 % listiny |
mandát 5. |
JR Ing. Josef RyšavýBez politické příslušnosti |
44 | ředitel obecně prospěšné společnosti | Račetice okr. Chomutov |
2. SNK | 167 12,0 % listiny |
mandát 2. |
JR Josef RytinaBez politické příslušnosti |
35 | konstruktér | Úštěk okr. Litoměřice |
2. SNK | 201 11,5 % listiny |
mandát 2. |
TR Ing. Tomáš RytinaBez politické příslušnosti |
46 | projektový inženýr, zastupitel, předseda FK Peruc | Peruc okr. Louny |
2. SNK | 452 7,9 % listiny |
mandát 3. |
TR Tomáš RytířBez politické příslušnosti |
30 | lesní revírník | Podbořanský Rohozec okr. Louny |
2. SNK | 38 22,8 % listiny |
mandát 1. |
DR Dagmar RyvolováBez politické příslušnosti |
58 | knihkupec specialista | Brzánky okr. Litoměřice |
5. SNK | 24 13,3 % listiny |
mandát 5. |
KŘ Karel ŘehákBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Patokryje okr. Most |
1. SNK | 105 14,5 % listiny |
mandát 1. |
HŘ Hana ŘehákováBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Měcholupy okr. Louny |
4. SNK | 243 10,7 % listiny |
mandát 5. |
TŘ Tomáš ŘehánekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Prackovice nad Labem okr. Litoměřice |
6. SNK | 101 9,1 % listiny |
mandát 7. |
DŘ Dušan ŘezáčBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel | Chodouny okr. Litoměřice |
3. SNK | 197 11,1 % listiny |
mandát 4. |
JŘ Mgr. Jiří ŘezníčekANO 2011 |
62 | místostarosta | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
1. ANO | 850 6,9 % listiny |
mandát 1. |
TŘ Tomáš ŘezníčekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Františkov nad Ploučnicí okr. Děčín |
6. SNK | 117 11,9 % listiny |
mandát 6. |
VŘ Václav ŘezníčekBez politické příslušnosti |
56 | stavbyvedoucí | Libochovice okr. Litoměřice |
4. SNK | 297 7,7 % listiny |
mandát 4. |
JŘ Jaroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Hora Svatého Šebestiána okr. Chomutov |
2. SNK | 74 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MŘ Martin ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý zemědělec | Počedělice okr. Louny |
3. SNK | 94 12,5 % listiny |
mandát 4. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
38 | příslušník Policie České republiky - velitel | Ledvice okr. Teplice |
5. SNK | 143 11,5 % listiny |
mandát 5. |
LŘ Ing. Lenka ŘíhováBez politické příslušnosti |
62 | místostarostka města, učitelka | Osek okr. Teplice |
1. SNK | 498 5,7 % listiny |
mandát 3. |
LŘ Lenka ŘíhováBez politické příslušnosti |
54 | ředitelka DDM | Osek okr. Teplice |
1. SNK | 256 7,7 % listiny |
mandát 1. |
PŘ Petra ŘíhováBez politické příslušnosti |
50 | administrativní pracovník Obecního úřadu Markvartice a Pošty Partner | Markvartice okr. Děčín |
6. SNK | 135 13,6 % listiny |
mandát 3. |
HŘ Mgr. Hana ŘízkováBez politické příslušnosti |
55 | systémová specialistka | Labská Stráň okr. Děčín |
4. SNK | 88 14,2 % listiny |
mandát 2. |
BS Blanka SaarováBez politické příslušnosti |
59 | bezpečnostní pracovník | Chbany okr. Chomutov |
5. SNK | 67 9,4 % listiny |
mandát 5. |
MS Miroslav SaboANO 2011 |
45 | stavební dozor, zastupitel | Rumburk okr. Děčín |
3. ANO | 531 4,6 % listiny |
mandát 4. |
JS Jitka SadovskáBez politické příslušnosti |
72 | starostka | Bečov okr. Most |
1. SNK ED | 275 7,5 % listiny |
mandát 1. |
JS Jitka SadovskáBez politické příslušnosti |
43 | specialista odbytu | Bečov okr. Most |
5. SNK ED | 256 7,0 % listiny |
mandát 5. |
MS Marcela SádovskáBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Libočany okr. Louny |
5. SNK | 152 11,3 % listiny |
mandát 5. |
ŠS Štěpán SahajBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Domašín okr. Chomutov |
2. SNK | 46 15,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Ing. Radka SahulováBez politické příslušnosti |
46 | místostarostka | Růžová okr. Děčín |
1. SNK | 237 16,7 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SachrBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Chlumčany okr. Louny |
5. SNK | 136 12,1 % listiny |
mandát 7. |
AS Aleš SaicBez politické příslušnosti |
62 | stavební technik | Vrbičany okr. Litoměřice |
5. SNK | 65 13,6 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří SailerBez politické příslušnosti |
38 | řidič sanitního vozidla | Dobroměřice okr. Louny |
8. STAN+NK | 194 14,1 % listiny |
mandát 1. |
ES Eva SailerováBez politické příslušnosti |
52 | odborný pracovník státní správy | Obora okr. Louny |
5. SNK | 95 15,8 % listiny |
mandát 3. |
MS Miroslava SailerováBez politické příslušnosti |
47 | obchodní ředitelka | Bříza okr. Litoměřice |
1. SNK | 81 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PS Pavel SajfridBez politické příslušnosti |
60 | jednatel zemědělské společnosti | Blatno okr. Louny |
1. SNK | 140 17,9 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana SalcmanováBez politické příslušnosti |
46 | starostka obce | Vědomice okr. Litoměřice |
1. SNK | 355 13,2 % listiny |
mandát 1. |
RS Romana SallmannováBez politické příslušnosti |
61 | pracovnice v sociálních službách | Labská Stráň okr. Děčín |
2. SNK | 77 12,4 % listiny |
mandát 5. |
LS Ing. Libor SálusBez politické příslušnosti |
62 | technik | Mnetěš okr. Litoměřice |
4. SNK | 235 14,3 % listiny |
mandát 2. |
KS Kateřina SamcováBez politické příslušnosti |
39 | překladatelka | Lom okr. Most |
2. Svobodní | 757 4,9 % listiny |
mandát 2. |
JS Bc. Jiří SamuelBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Výškov okr. Louny |
1. SNK | 74 14,1 % listiny |
mandát 2. |
JS Mgr. Jaroslav SantnerBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Radonice okr. Chomutov |
1. SNK | 401 12,5 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš SarnovskýANO 2011 |
55 | OSVČ | Litoměřice okr. Litoměřice |
6. ANO | 1 492 4,0 % listiny |
mandát 6. |
KS Kateřina SatranováBez politické příslušnosti |
49 | specialista odměňování/mzdová účetní | Mnetěš okr. Litoměřice |
2. SNK | 139 14,3 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Monika SavkováBez politické příslušnosti |
36 | přípravářka staveb | Rokle okr. Chomutov |
1. SNK | 57 16,4 % listiny |
mandát 2. |
FS Filip SedláčekBez politické příslušnosti |
43 | výrobní ředitel | Měděnec okr. Chomutov |
4. SNK | 40 11,7 % listiny |
mandát 4. |
IS Ing. Ivo SedlákBez politické příslušnosti |
60 | zaměstnanec Hipodromu Most | Libčeves okr. Louny |
3. SNK | 204 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JS Bc. Jiří SedlákBez politické příslušnosti |
55 | oblastní ředitel makléř. spol. | Mašťov okr. Chomutov |
4. SNK | 121 9,9 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 2 601–2 650 z 3 612