Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 123)
Strana 40 z 83
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PK Mgr. Petr KuncBez politické příslušnosti |
46 | hasič | Solnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
13. SNK | 346 6,6 % listiny |
mandát 13. |
JK Jiří KunčíkBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Konecchlumí okr. Jičín |
1. NK | 179 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZK Zdeňka KunčíkováBez politické příslušnosti |
60 | úřednice | Konecchlumí okr. Jičín |
1. NK | 162 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OK Ondřej Kunst, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | referent městského úřadu Nový Bydžov | Nový Bydžov okr. Hradec Králové |
6. TOP 09+NK | 530 5,6 % listiny |
mandát 4. |
MK Marta KunstováBez politické příslušnosti |
54 | prodavačka | Sobotka okr. Jičín |
7. SNK | 293 8,3 % listiny |
mandát 4. |
FK Filip KupkaBez politické příslušnosti |
46 | soukromý podnikatel | Mlázovice okr. Jičín |
9. SNK | 109 8,3 % listiny |
mandát 9. |
JK Ing. Jaroslav KupkaBez politické příslušnosti |
65 | technik | Jeníkovice okr. Hradec Králové |
2. SNK | 116 19,8 % listiny |
mandát 2. |
JK Josef KupkaBez politické příslušnosti |
60 | manažer | Ohnišov okr. Rychnov nad Kněžnou |
8. SNK | 150 10,7 % listiny |
mandát 8. |
PK Patrik KupkaBez politické příslušnosti |
34 | operátor výroby | Očelice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 88 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Ing. Pavel KupkaBez politické příslušnosti |
56 | obchodní manažer | Pohoří okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 202 6,5 % listiny |
mandát 9. |
RK Roman KupkaBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Čestice okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. STAN+NK | 134 13,1 % listiny |
mandát 1. |
MK Marie KupkováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí výroby | Sněžné okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 47 11,3 % listiny |
mandát 4. |
MK Martin KuricBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Chvaleč okr. Trutnov |
7. SNK | 172 10,9 % listiny |
mandát 7. |
PK Petr KuricBez politické příslušnosti |
60 | zaměstnanec zámečnické dílny | Chvaleč okr. Trutnov |
8. SNK | 168 10,6 % listiny |
mandát 8. |
MK Milan KuříkBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Lánov okr. Trutnov |
2. SNK | 147 5,6 % listiny |
mandát 4. |
VK Václava KuříkováBez politické příslušnosti |
46 | sportovně kulturní referent | Špindlerův Mlýn okr. Trutnov |
2. SNK | 122 8,7 % listiny |
mandát 3. |
JK Josef KůsBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Jívka okr. Trutnov |
6. SNK | 147 12,1 % listiny |
mandát 3. |
MK Mgr. Miloslav KůtaBez politické příslušnosti |
68 | pedagog základní školy | Jičín okr. Jičín |
7. HDK+NK | 1 576 6,0 % listiny |
mandát 3. |
JK Jana KuthanováBez politické příslušnosti |
61 | starostka obce | Hořiněves okr. Hradec Králové |
1. SNK | 177 12,5 % listiny |
mandát 1. |
ZK Zdeňka KutkováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Mlázovice okr. Jičín |
8. SNK | 118 9,0 % listiny |
mandát 8. |
JK Jiří KutnarBez politické příslušnosti |
48 | zemědělec | Mlázovice okr. Jičín |
7. SNK | 116 8,9 % listiny |
mandát 7. |
ŠK Šárka KutnarováBez politické příslušnosti |
48 | účetní, personalistka | Staré Smrkovice okr. Jičín |
2. SNK | 68 17,8 % listiny |
mandát 2. |
KK Bc. Karel KuželBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí výroby | Kunčice nad Labem okr. Trutnov |
2. SNK | 126 15,0 % listiny |
mandát 2. |
LK Libor KuželBez politické příslušnosti |
43 | provozní elektronik | Bukvice okr. Jičín |
2. SNK | 60 21,1 % listiny |
mandát 1. |
MK Miloslav KuželBez politické příslušnosti |
46 | servisní technik | Rokytňany okr. Jičín |
5. SNK | 38 12,0 % listiny |
mandát 5. |
OK Ondřej KuželBez politické příslušnosti |
35 | zaměstnanec obce | Dobrá Voda u Hořic okr. Jičín |
4. SNK | 120 17,1 % listiny |
mandát 3. |
RK Roman KuželBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Svatojanský Újezd okr. Jičín |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AK Alena Kuželová, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | starostka | Lázně Bělohrad okr. Jičín |
1. SNK | 829 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MK Michal KvasničkaBez politické příslušnosti |
37 | hasič | Sukorady okr. Jičín |
1. NK | 79 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Miloš KvasničkaBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí výroby | Sukorady okr. Jičín |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Petr KvasničkaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí obchodního oddělení | Urbanice okr. Hradec Králové |
6. SNK | 86 10,4 % listiny |
mandát 1. |
RK Ing. Radek KvirencBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Bohuslavice okr. Náchod |
3. SNK | 224 10,7 % listiny |
mandát 2. |
NK Nikola KvízBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Lampertice okr. Trutnov |
4. SNK | 60 9,4 % listiny |
mandát 4. |
PK Ing. Petr KyceltBez politické příslušnosti |
56 | specialista pobočkové sítě ČS | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
4. VPM | 440 6,7 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KykalBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Dolní Lochov okr. Jičín |
2. SNK | 19 21,1 % listiny |
mandát 3. |
JK Mgr. Jana KykalováBez politické příslušnosti |
36 | učitelka | Dolní Lochov okr. Jičín |
3. SNK | 20 22,2 % listiny |
mandát 1. |
DK David KylarBez politické příslušnosti |
53 | ředitel provozu | Milovice u Hořic okr. Jičín |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LK Lukáš KylarBez politické příslušnosti |
31 | řidič z povolání | Stárkov okr. Náchod |
6. SNK | 198 12,4 % listiny |
mandát 5. |
PK Pavel KyselaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí řízení výroby | Kovač okr. Jičín |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Jakub KyseloBez politické příslušnosti |
39 | technik | Železnice okr. Jičín |
12. SNK | 240 7,0 % listiny |
mandát 12. |
MK MDDr. Martin KyselýBez politické příslušnosti |
34 | zubní lékař | Nový Hrádek okr. Náchod |
5. SNK | 256 12,1 % listiny |
mandát 3. |
TK RNDr. Tomáš KytlíkBez politické příslušnosti |
49 | starosta města | Kostelec nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. TOP 09+NK | 1 279 8,1 % listiny |
mandát 1. |
TL Mgr. Tomáš LacinaBez politické příslušnosti |
35 | advokát | Třebihošť okr. Trutnov |
4. SNK | 130 10,9 % listiny |
mandát 5. |
DL David LahrBez politické příslušnosti |
37 | IT technik, trenér rugby | Vrchlabí okr. Trutnov |
6. STAN+NK | 1 821 5,2 % listiny |
mandát 7. |
ML Ing. Miloš LaloušekBez politické příslušnosti |
50 | konstruktér | Žeretice okr. Jičín |
2. SNK | 64 22,2 % listiny |
mandát 2. |
PL Petr LamkaBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Lišice okr. Hradec Králové |
5. SNK | 47 13,9 % listiny |
mandát 5. |
VL Ing. Vojtěch LámrBez politické příslušnosti |
41 | odhadce nemovitostí | Lázně Bělohrad okr. Jičín |
4. SNK | 804 8,0 % listiny |
mandát 3. |
PL Ing. Pavlína LaňarováBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Podhorní Újezd a Vojice okr. Jičín |
4. SNK | 242 14,1 % listiny |
mandát 1. |
RL Ing. Radek LančBez politické příslušnosti |
57 | ředitel závodu | Bernartice okr. Trutnov |
2. SNK | 114 7,7 % listiny |
mandát 2. |
VL Vojtěch LandfeldBez politické příslušnosti |
25 | student | Slavhostice okr. Jičín |
6. SNK | 36 11,9 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 1 951–2 000 z 4 123