Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 123)
Strana 48 z 83
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZM RNDr. Zdeněk MrkáčekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Kněžnice okr. Jičín |
1. SNK | 67 33,0 % listiny |
mandát 2. |
VM Vladimír MrkosBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel, truhlář | Jasenná okr. Náchod |
2. SNK | 115 12,4 % listiny |
mandát 3. |
PM Mgr. Pavel MrkvičkaBez politické příslušnosti |
58 | archivář | Třesovice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 44 7,6 % listiny |
mandát 5. |
AM MUDr. Adéla MrózkováBez politické příslušnosti |
39 | praktická lékařka | Smiřice okr. Hradec Králové |
2. SNK | 512 8,0 % listiny |
mandát 2. |
JM Jakub MrštíkBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí oddělení | Obědovice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 81 14,2 % listiny |
mandát 4. |
TM Ing. Tomáš MrštinaBez politické příslušnosti |
28 | učitel ZUŠ, kulturní manager | Broumov okr. Náchod |
12. STAN+NK | 652 4,8 % listiny |
mandát 6. |
MM Monika MrštinováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí marketingu a prodeje | Broumov okr. Náchod |
3. STAN+NK | 639 4,7 % listiny |
mandát 7. |
EM Mgr. Eva MückováBez politické příslušnosti |
70 | místostarostka | Meziměstí okr. Náchod |
5. SNK | 403 9,8 % listiny |
mandát 3. |
RM Ronald MudrochBez politické příslušnosti |
49 | technik PO | Nahořany okr. Náchod |
9. SNK | 116 11,3 % listiny |
mandát 9. |
AM Arnošt MudruněkBez politické příslušnosti |
54 | operátor - CNC | Lískovice okr. Jičín |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MuchaBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí provozu T.S. | Police nad Metují okr. Náchod |
4. SOCDEM+NK | 475 7,8 % listiny |
mandát 3. |
TM Mgr. Tomáš MuchaBez politické příslušnosti |
34 | učitel | Voděrady okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. SNK | 176 7,4 % listiny |
mandát 4. |
PM Mgr. Petra MuchováBez politické příslušnosti |
46 | účetní | Sedliště okr. Jičín |
4. SNK | 41 13,4 % listiny |
mandát 3. |
EM Evžen MüllerBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Martínkovice okr. Náchod |
3. SNK | 87 20,2 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MűllerováBez politické příslušnosti |
49 | zdravotní sestra | Olešnice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 93 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Marcela MünsterováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Trotina okr. Trutnov |
4. SNK | 28 13,8 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MunzarBez politické příslušnosti |
41 | energetik | Pecka okr. Jičín |
8. STAN+NK | 336 6,7 % listiny |
mandát 8. |
SM Mgr. Soňa MunzarováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka školy | Železnice okr. Jičín |
9. SNK | 236 6,9 % listiny |
mandát 9. |
JM Jan MurdychBez politické příslušnosti |
43 | kastelán hradu | Pecka okr. Jičín |
2. SNK | 239 8,1 % listiny |
mandát 3. |
DM Ing. David MusilBez politické příslušnosti |
42 | PLC specialista, revizní technik | Nová Paka okr. Jičín |
3. MHNHRM+NK | 396 6,5 % listiny |
mandát 1. |
EM Mgr. Eva MusilováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka mateřské školy | Borohrádek okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. VČ | 268 6,9 % listiny |
mandát 5. |
LM Lada MusilováBez politické příslušnosti |
54 | technik správy tech. infrastruktury | Chomutice okr. Jičín |
4. SNK | 110 8,4 % listiny |
mandát 4. |
MM Dipl.-jur.oec.Univ. Martina MusilováObčanská demokratická strana |
41 | právnička, podnikatelka | Broumov okr. Náchod |
1. ODS | 383 9,0 % listiny |
mandát 1. |
ŽM Bc. Žaneta Musilová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | ředitelka Centra sociálních služeb Chlumec nad Cidlinou, předsedkyně komise zdravotní a sociální | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
6. MY+NK | 609 5,1 % listiny |
mandát 6. |
DM MUDr. David MuthsamBez politické příslušnosti |
45 | lékař, zastupitel obce | Potštejn okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 243 20,8 % listiny |
mandát 1. |
IM Ing. Ivo MuthsamObčanská demokratická strana |
70 | jednatel | Lupenice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 67 15,3 % listiny |
mandát 2. |
VM Ing. Václav MuzikářBez politické příslušnosti |
40 | projektant konstruktér | Jaroměř okr. Náchod |
2. STAN+NK | 620 6,7 % listiny |
mandát 2. |
LM Lenka MužíkováBez politické příslušnosti |
49 | starostka obce | Litíč okr. Trutnov |
1. SNK | 69 12,8 % listiny |
mandát 1. |
RM Ing. Radek Mydlář, MBABez politické příslušnosti |
46 | místostarosta, ředitel a.s. | Vysoké Veselí okr. Jičín |
3. SNK | 190 7,6 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MyslivcováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka | Petrovičky okr. Jičín |
1. NK | 13 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MyslivecBez politické příslušnosti |
23 | Policie ČR | Petrovičky okr. Jičín |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MyslivecBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ - truhlář | Jinolice okr. Jičín |
7. SNK | 97 14,7 % listiny |
mandát 7. |
RM Ing. Radek MyšákBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Čestice okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. STAN+NK | 131 12,8 % listiny |
mandát 2. |
VM Vladimír MyšákBez politické příslušnosti |
41 | technický referent | Polom okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MyšákováBez politické příslušnosti |
48 | sanitářka | Svídnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM MUDr. Ondřej MyšíkBez politické příslušnosti |
43 | lékař | Dolní Branná okr. Trutnov |
5. SNK | 218 11,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MyškaBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Prasek okr. Hradec Králové |
1. SNK | 182 13,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MyškaBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Kyje okr. Jičín |
3. SNK | 35 13,7 % listiny |
mandát 4. |
PM Pavel MyškaBez politické příslušnosti |
61 | řidič - záchranář IZS | Zaloňov okr. Náchod |
4. SNK | 99 13,4 % listiny |
mandát 4. |
RM Ing. Radek MyškaBez politické příslušnosti |
63 | stavitel | Teplice nad Metují okr. Náchod |
1. SNK | 183 13,0 % listiny |
mandát 2. |
ZM Zdeněk MyškaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Kozojedy okr. Jičín |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NadrchalBez politické příslušnosti |
58 | odborný lesní hospodář | Týniště nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. VČ+NK | 550 11,6 % listiny |
mandát 2. |
JN Jiří NagyBez politické příslušnosti |
38 | mechanik | Litíč okr. Trutnov |
7. SNK | 59 11,0 % listiny |
mandát 7. |
JN Jana NájemníkováBez politické příslušnosti |
53 | mzdová účetní a personalistka | Slatiny okr. Jičín |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FN František NajmanBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Libošovice okr. Jičín |
9. SNK | 105 10,1 % listiny |
mandát 9. |
JN Jaroslav NajmanBez politické příslušnosti |
42 | soukromý podnikatel | Svatojanský Újezd okr. Jičín |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LN Mgr. Lukáš NálevkaBez politické příslušnosti |
36 | advokát | Miletín okr. Jičín |
4. SNK | 196 9,2 % listiny |
mandát 5. |
PN Petr NálevkaBez politické příslušnosti |
45 | pomocný elektromechanik | Klamoš okr. Hradec Králové |
6. SNK | 96 11,3 % listiny |
mandát 6. |
MN Martin NasvetrBez politické příslušnosti |
49 | šéfkuchař | Holohlavy okr. Hradec Králové |
9. SNK | 171 13,0 % listiny |
mandát 1. |
SN Stanislav NavrátilBez politické příslušnosti |
42 | strojní kovář | Libošovice okr. Jičín |
6. SNK | 105 10,1 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 2 351–2 400 z 4 123