Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 112 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KL Ing. Kristina LutzováBez politické příslušnosti |
39 | laborantka | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 247 9,9 % listiny |
mandát 5. |
JL Ing. Jiří LuxBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
9. ANO+NK | 368 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
KL Karel LuxBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 55 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
LL Luboš LuxBez politické příslušnosti |
49 | řidič SÚS Pardubického kraje | České Petrovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 59 15,6 % listiny |
mandát 1. |
ML Martin LuxBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Klášterec nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 115 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
VL Věra LuxováKDU-ČSL |
71 | důchodkyně | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
12. KDU-ČSL+NK | 688 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
RL Renáta LuzárováBez politické příslušnosti |
49 | účetní | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 57 8,4 % listiny |
náhradník 4. |
EL Enrique LysoněkBez politické příslušnosti |
27 | vedoucí skladu, trenér fotbalové mládeže | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
5. MY+NK | 143 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
DL David LžíčařBez politické příslušnosti |
54 | průmyslový logistik | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BL Božena LžičařováKomunistická str.Čech a Moravy |
80 | důchodkyně | Moravská Třebová okr. Svitavy |
20. KSČM+NK | 94 3,9 % listiny |
|
RM MUDr. Rudolf MacBez politické příslušnosti |
66 | lékař | Horní Jelení okr. Pardubice |
14. ODS | 250 5,3 % listiny |
náhradník 8. |
OM Ing. Ondřej MacákBez politické příslušnosti |
39 | projektový manažer | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 67 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
IM Ivana MacákováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Libecina okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 44 9,9 % listiny |
mandát 5. |
ŠM Šárka MacákováBez politické příslušnosti |
51 | business unit manager | Bezděkov okr. Pardubice |
5. SNK | 100 11,1 % listiny |
mandát 5. |
FM Ing. Filip MácalBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Pardubice VII okr. Pardubice |
4. ANO | 292 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
VM Václav MacanKDU-ČSL |
73 | důchodce | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
8. KDU-ČSL | 35 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
VM Václav MacanKDU-ČSL |
49 | učitel | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 122 7,4 % listiny |
náhradník 2. |
VM Václav MacanBez politické příslušnosti |
18 | student | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
15. KDU-ČSL | 59 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
FM František MacasKDU-ČSL |
69 | důchodce | Vrbatův Kostelec okr. Chrudim |
7. KDU-ČSL | 32 18,4 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
55 | nástrojař | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 121 13,1 % listiny |
mandát 2. |
KM Mgr. Karel MacekBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí projektový manažer | Pardubice V okr. Pardubice |
11. STAN | 437 6,7 % listiny |
náhradník 9. |
RM Rostislav MacekBez politické příslušnosti |
59 | elektromechanik | Moravská Třebová okr. Svitavy |
12. KSČM+NK | 102 4,3 % listiny |
|
TM Tomáš MacekBez politické příslušnosti |
27 | projektový manažer | Třebařov okr. Svitavy |
5. SNK | 105 10,7 % listiny |
mandát 5. |
MM PhDr. Miloslav MacelaBez politické příslušnosti |
56 | konzultant pro sociální a rodinnou politiku | Chrudim okr. Chrudim |
7. ODS | 1 126 4,3 % listiny |
mandát 3. |
LM Lukáš MacíčekBez politické příslušnosti |
33 | truhlář | Předhradí okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 106 11,5 % listiny |
mandát 6. |
LM Lucie MacíkováBez politické příslušnosti |
39 | rodičovská dovolená | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 6 2,4 % listiny |
|
JM Josef MackoBez politické příslušnosti |
72 | OSVČ | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 119 4,5 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jana MackováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovník, zastupitelka obce | Biskupice okr. Svitavy |
4. SNK | 145 13,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Pavla MackováBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí projektový manažer | Pardubice V okr. Pardubice |
15. STAN | 419 6,4 % listiny |
náhradník 13. |
VM Mgr. Vlasta MackováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka na ZŠ | Sedliště okr. Svitavy |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM MUDr. Lenka MackůBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Telecí okr. Svitavy |
9. SNK | 116 13,1 % listiny |
mandát 2. |
RM Richard MackůBez politické příslušnosti |
25 | student | Dolní Ředice okr. Pardubice |
8. SNK | 66 7,4 % listiny |
náhradník 6. |
HM Hana Macounová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL+NK | 92 14,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiřina MácováKomunistická str.Čech a Moravy |
76 | důchodce | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
15. KSČM+NK | 44 5,1 % listiny |
|
LM Lenka MacurováBez politické příslušnosti |
40 | dělnice | České Lhotice okr. Chrudim |
1. NK | 15 100,0 % listiny |
|
PM Pavel MačátBez politické příslušnosti |
54 | jednatel CORONA reklamní s.r.o. | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
15. SNK | 183 5,1 % listiny |
náhradník 12. |
PM Petr MačátBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
6. KDU-ČSL | 300 12,0 % listiny |
mandát 6. |
RM Bc. Radek Mačát, MBABez politické příslušnosti |
53 | obchodní manažer | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
8. Nestraníci+NK | 1 211 3,7 % listiny |
náhradník 4. |
PM Pavlína MačátováBez politické příslušnosti |
50 | skladnice | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 93 14,5 % listiny |
náhradník 2. |
TM Mgr. Terezie MačátováBez politické příslušnosti |
33 | učitelka základní školy | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
10. SNK | 134 7,2 % listiny |
náhradník 9. |
ZM Zuzana MačátováBez politické příslušnosti |
46 | referentka městského úřadu | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
15. Nestraníci+NK | 1 128 3,4 % listiny |
náhradník 9. |
MM Mgr. Martin MačkaObčanská demokratická strana |
39 | advokát | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
25. ODS+NK | 508 3,8 % listiny |
náhradník 22. |
GM Gabriela MačudováBez politické příslušnosti |
53 | obchodní asistentka | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
18. VČ+NK | 191 3,9 % listiny |
náhradník 17. |
MM PhDr. Miroslav Martin MadajBez politické příslušnosti |
79 | důchodce - památkář | Běstvina okr. Chrudim |
6. SNK | 91 8,7 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MadákBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel, majitel TM Catering | Dolní Roveň okr. Pardubice |
3. Soukromníci | 249 13,7 % listiny |
náhradník 1. |
RM Ing. Radoslava MadákováBez politické příslušnosti |
39 | mzdová účetní | Dolní Roveň okr. Pardubice |
11. Soukromníci | 69 3,8 % listiny |
náhradník 9. |
PM Pavel MadejewskýBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel | Lubná okr. Svitavy |
14. SNK | 247 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
IM Irena MaděřičováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Nové Hrady okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jaromil MádloBez politické příslušnosti |
64 | místopředseda představenstva | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Marek MádloBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec obce | Orel okr. Chrudim |
10. SNK | 220 8,2 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 5 551–5 600 z 11 327