Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 120 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Mgr. Markéta MatouškováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
12. ODS+NK | 784 5,1 % listiny |
náhradník 7. |
MM Ing. Michaela Matoušková, MPA, MHASTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
47 | starostka, ředitelka zdravotnických zařízení pro východní Čechy | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
1. STAN+NK | 269 14,5 % listiny |
mandát 1. |
ZM Mgr. Zdeňka MatouškováObčanská demokratická strana |
71 | speciální pedagožka, logopedka | Horní Jelení okr. Pardubice |
7. ODS | 410 8,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jaroslava MatrasováBez politické příslušnosti |
65 | ředitelka ZŠ a MŠ | Tisovec okr. Chrudim |
2. SNK | 106 14,5 % listiny |
mandát 2. |
KM Mgr. Kateřina MatrasováBez politické příslušnosti |
42 | překladatelka | Sobětuchy okr. Chrudim |
15. SNK | 46 5,5 % listiny |
náhradník 13. |
ŠM Štěpán MatulaBez politické příslušnosti |
32 | manažer kvality a pojištění | Libecina okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 62 27,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MatuškaBez politické příslušnosti |
57 | technický ředitel | Dubany okr. Pardubice |
7. SNK | 95 13,7 % listiny |
mandát 7. |
PM Pavel MatuškaBez politické příslušnosti |
40 | servisní technik | Býšť okr. Pardubice |
10. SNK | 258 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Bc. Josef MatyášBez politické příslušnosti |
43 | strážník MP | Helvíkovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 42 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ladislav MatyášBez politické příslušnosti |
67 | podnikatel | Jablonné nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 93 8,2 % listiny |
náhradník 3. |
RM doc. Ing. Robert Matyáš, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | vysokoškolský pedagog | Živanice okr. Pardubice |
7. SNK | 259 11,5 % listiny |
mandát 7. |
VM Vratislav MatyášBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Helvíkovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 184 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Bc. Jana MatyášováKDU-ČSL |
51 | vychovatelka v dětském domově | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
12. KDU-ČSL+NK | 124 4,8 % listiny |
náhradník 10. |
RM Radomíra MatyášováBez politické příslušnosti |
62 | mzdová účetní | Kameničná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
|
TM Tereza MatyášováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ | Staré Hradiště okr. Pardubice |
5. SNK | 412 7,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jakub MatysBez politické příslušnosti |
33 | technik | Zaječice okr. Chrudim |
8. SNK ED | 156 5,8 % listiny |
mandát 8. |
MM Milan MatysBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí logistiky | Holice okr. Pardubice |
19. SNK | 512 3,7 % listiny |
náhradník 13. |
PM Ing. Pavel MatysBez politické příslušnosti |
55 | ředitel stavební firmy | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 294 7,1 % listiny |
mandát 2. |
RM Radek MatysBez politické příslušnosti |
39 | jednatel, autodoprava | Pardubice VI okr. Pardubice |
11. STAN | 544 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
AM Aleš MauerBez politické příslušnosti |
55 | stavbyvedoucí | Ostřešany okr. Pardubice |
5. SNK | 457 6,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Bc. Jaroslav MauerBez politické příslušnosti |
49 | IT technik | Chornice okr. Svitavy |
9. KDU-ČSL | 110 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
MM Marek MauerBez politické příslušnosti |
33 | tesař OSVČ | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin Mauer, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Radiměř okr. Svitavy |
7. Nestraníci+NK | 320 9,1 % listiny |
mandát 1. |
BM Mgr. Blanka MauerováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka ZŠ | Chornice okr. Svitavy |
2. KDU-ČSL | 187 12,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Milada MauerováBez politické příslušnosti |
55 | dělnice | Stašov okr. Svitavy |
3. SNK | 101 10,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Markéta MaulerováBez politické příslušnosti |
43 | specialista zákaznického servisu | Dětřichov okr. Svitavy |
3. SNK | 78 12,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jiří MayerBez politické příslušnosti |
55 | systémový inženýr elektro | Slatiňany okr. Chrudim |
17. KDU-ČSL+NK | 52 3,1 % listiny |
|
EM Ing. Eliška MayerováBez politické příslušnosti |
55 | konstruktérka elektro | Slatiňany okr. Chrudim |
20. KDU-ČSL+NK | 49 2,9 % listiny |
|
JM Ing. Jana MayerováBez politické příslušnosti |
37 | stavbyvedoucí | Krouna okr. Chrudim |
11. SNK | 146 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
JM Mgr. Jan MazalBez politické příslušnosti |
63 | pedagog | Zdechovice okr. Pardubice |
1. SNK | 126 12,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MazálekBez politické příslušnosti |
44 | truhlář | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 169 12,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Lenka MazalováBez politické příslušnosti |
51 | mlékařka | Městečko Trnávka okr. Svitavy |
13. MY+NK | 189 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
JM PaedDr. Jan MazuchObčanská demokratická strana |
61 | učitel, ředitel festivalu šachu a her Czech Open | Pardubice okr. Pardubice |
2. ODS+NK | 4 833 2,9 % listiny |
mandát 2. |
JM PaedDr. Jan MazuchObčanská demokratická strana |
61 | učitel, ředitel festivalu šachu a her Czech Open | Pardubice II okr. Pardubice |
10. KDU-ČSL+ODS | 789 7,1 % listiny |
náhradník 7. |
OM Olga MazuchováBez politické příslušnosti |
45 | technik dodavatelské kvality | Sobětuchy okr. Chrudim |
13. SNK | 45 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
MM Ing. Marek MazuraBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Úhřetice okr. Chrudim |
7. SNK | 108 10,7 % listiny |
náhradník 3. |
AM Ing. Alfréd MedeObčanská demokratická strana |
68 | stavební technik | Pardubice I okr. Pardubice |
13. ODS+NK | 651 6,1 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jan MedunaBez politické příslušnosti |
34 | profesionální moto závodník | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
15. VČ+NK | 182 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
JM Jiří MedunaBez politické příslušnosti |
40 | správce budov | Řetová okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 182 14,7 % listiny |
mandát 3. |
MM Martin MedunaBez politické příslušnosti |
38 | revizní technik výtahů | Rosice okr. Chrudim |
9. KDU-ČSL+NK | 56 3,3 % listiny |
náhradník 7. |
RM Ing. Radek MedunaObčanská demokratická strana |
43 | jednatel firmy, zastupitel Městského obvodu Pardubice IV | Pardubice IV okr. Pardubice |
2. ODS+NK | 815 7,5 % listiny |
mandát 3. |
RM Ing. Radek MedunaObčanská demokratická strana |
43 | jednatel firmy, zastupitel Městského obvodu Pardubice IV | Pardubice okr. Pardubice |
17. ODS+NK | 4 386 2,6 % listiny |
náhradník 10. |
SM Slavomír MedunaBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Mikulovice okr. Pardubice |
1. SNK | 268 13,7 % listiny |
mandát 1. |
VM Mgr. Vilém MedunaANO 2011 |
65 | pracovník advokátní kanceláře | Chrudim okr. Chrudim |
5. ANO | 2 370 3,8 % listiny |
mandát 5. |
VM Vojtěch MedunaBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Licibořice okr. Chrudim |
1. NK | 99 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BM Barbora MedunováBez politické příslušnosti |
21 | studentka Univerzity Karlovy | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
10. Nestraníci+NK | 1 223 3,7 % listiny |
náhradník 6. |
DM Denisa MedunováBez politické příslušnosti |
30 | administrativní pracovník | Poběžovice u Přelouče okr. Pardubice |
8. SNK | 26 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marie MedunováBez politické příslušnosti |
36 | kuchařka | Hošťalovice okr. Chrudim |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Marie MedunováBez politické příslušnosti |
62 | skladová účetní | Stolany okr. Chrudim |
5. SNK | 110 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PM Petra MedunováBez politické příslušnosti |
47 | provozní manager | Morašice okr. Chrudim |
11. SNK | 108 6,1 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 5 951–6 000 z 11 327