Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 121 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Pavel MěchuraBez politické příslušnosti |
64 | ředitel Aeskulap spol. s r.o. | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 154 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
MM Ing. Matouš MejdrBez politické příslušnosti |
31 | jednatel firmy | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 908 4,3 % listiny |
náhradník 1. |
MM Milan MejstříkBez politické příslušnosti |
48 | směnový mistr | Miřetice okr. Chrudim |
8. SNK | 124 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
VM Mgr. Veronika MejtskáBez politické příslušnosti |
40 | učitelka | Seč okr. Chrudim |
14. SNK | 206 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
DM Daniel MěkotaKDU-ČSL |
53 | technik sítí | Chrudim okr. Chrudim |
14. KDU+STAN+TOP09 | 699 3,6 % listiny |
náhradník 11. |
TM Ing. Tomáš MěkotaBez politické příslušnosti |
58 | projektant | Rohovládova Bělá okr. Pardubice |
7. SNK | 150 12,8 % listiny |
náhradník 3. |
VM Ing. Václav MěkotaKDU-ČSL |
56 | konstruktér | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
1. KDU-ČSL+NK | 194 16,1 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MěkotaKDU-ČSL |
25 | student | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
11. KDU-ČSL+NK | 64 5,3 % listiny |
náhradník 10. |
TM Tomáš MelčBez politické příslušnosti |
56 | informatik | Svídnice okr. Chrudim |
1. SNK | 135 14,8 % listiny |
mandát 1. |
IM Iva MelezínkováBez politické příslušnosti |
59 | doručovatelka | Pokřikov okr. Chrudim |
2. SNK | 88 22,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MelichBez politické příslušnosti |
53 | pracovník obce | Semín okr. Pardubice |
4. ČSNS | 49 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
MM Monika MelicharováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 119 4,9 % listiny |
|
LM PhDr. Libuše MelichováBez politické příslušnosti |
50 | psycholog a psychoterapeut | Horní Ředice okr. Pardubice |
9. SNK | 193 6,8 % listiny |
mandát 9. |
JM Jana MelíkováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ, dramaterapeut | Široký Důl okr. Svitavy |
3. SNK | 120 11,8 % listiny |
mandát 4. |
ŠM Šimon Meliš VondráčekBez politické příslušnosti |
29 | výrobní mistr | Holice okr. Pardubice |
16. ODS | 98 3,1 % listiny |
náhradník 16. |
IM Irena MelišíkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Stašov okr. Svitavy |
7. SNK | 95 10,1 % listiny |
náhradník 1. |
AM Aneta MelišováBez politické příslušnosti |
28 | plánovač | Holice okr. Pardubice |
12. ODS | 114 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
MM Marie MelkováBez politické příslušnosti |
54 | řeznice / prodavačka | Městečko Trnávka okr. Svitavy |
13. SNK | 95 5,0 % listiny |
náhradník 10. |
KM Karel MelounBez politické příslušnosti |
44 | správce školních budov | Chrudim okr. Chrudim |
7. PRO+NK | 178 4,1 % listiny |
|
JM Jan MelšaBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Leština okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 108 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Pavel MencBez politické příslušnosti |
42 | sdílený energetický manažer | Luže okr. Chrudim |
12. Nestran. | 418 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
VM Ing. Vítězslav MencBez politické příslušnosti |
32 | ředitel ekonomiky a mezd | Zderaz okr. Chrudim |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jiří MencákMY |
41 | starosta, optometrista | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
1. Nestraníci+NK | 1 538 6,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MenclíkBez politické příslušnosti |
53 | obchodní ředitel | Pardubice IV okr. Pardubice |
11. SNKEDParspoPP21 | 260 6,1 % listiny |
náhradník 9. |
MM Martin MenclíkBez politické příslušnosti |
49 | technik | Běstovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 132 12,0 % listiny |
mandát 5. |
AM Alena MenclováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Krásné okr. Chrudim |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MencováBez politické příslušnosti |
52 | podnikatelka | Litomyšl okr. Svitavy |
15. ODS+NK | 530 4,0 % listiny |
náhradník 11. |
KM Ing. Kateřina MensováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce - učitelka | Miřetice okr. Chrudim |
7. KDU-ČSL | 155 17,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Josef MenšíkBez politické příslušnosti |
58 | zastupitel města, ředitel gymnázia | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
3. KDU-ČSL+NK | 1 559 8,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martina MenšíkováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Prachovice okr. Chrudim |
10. SNK | 92 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jiří MerglBez politické příslušnosti |
65 | předseda veteránů Policie ČR | Nasavrky okr. Chrudim |
8. SNK | 116 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
LM Ing. Lukáš MerglBez politické příslušnosti |
46 | ředitel výrobního závodu | Dašice okr. Pardubice |
5. SNK | 116 6,9 % listiny |
náhradník 5. |
SM Stanislav MerglBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Němčice okr. Pardubice |
4. SNK | 272 10,8 % listiny |
mandát 4. |
MM Michal MěrkaBez politické příslušnosti |
44 | obchodní zástupce | Sobětuchy okr. Chrudim |
12. SNK | 240 5,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MerklBez politické příslušnosti |
39 | velitel družstva podnikové jednotky | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 261 6,3 % listiny |
mandát 8. |
RM Radek MertaBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Džbánov okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 127 14,6 % listiny |
mandát 1. |
RM Radim MertaBez politické příslušnosti |
51 | seřizovač | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
11. SNK | 113 8,7 % listiny |
náhradník 6. |
PM Bc. Petr MervartBez politické příslušnosti |
37 | zdravotnický záchranář | Rohovládova Bělá okr. Pardubice |
6. SNK | 172 14,7 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MerzBez politické příslušnosti |
48 | mistr v nástrojárně | Tuněchody okr. Chrudim |
6. SNK | 106 8,5 % listiny |
mandát 6. |
PM Peter MészárosObčanská demokratická strana |
76 | důchodce | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
27. ODS+NK | 288 2,2 % listiny |
náhradník 24. |
MM Matěj MešťanBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Březiny okr. Svitavy |
6. SNK | 48 13,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Mgr. Jan MetelkaBez politické příslušnosti |
42 | učitel, zastupitel města, metodik prevence kriminality mládeže | Pardubice IV okr. Pardubice |
10. SOPU+NK | 0 0,0 % listiny |
|
JM Jan MetelkaANO 2011 |
70 | důchodce | Horní Jelení okr. Pardubice |
11. ANO+NK | 114 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
JM Mgr. Jan MetelkaBez politické příslušnosti |
42 | učitel, zastupitel města, metodik prevence kriminality mládeže | Pardubice okr. Pardubice |
3. SOPU+NK | 2 733 3,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jan MetelkaBez politické příslušnosti |
42 | pedagog, zastupitel města Pardubice | Pardubice II okr. Pardubice |
4. Ze+STAN+Pir+TOP | 847 7,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jitka MetelkováANO 2011 |
64 | referentka | Horní Jelení okr. Pardubice |
5. ANO+NK | 141 7,4 % listiny |
náhradník 2. |
RM Roman MetteBez politické příslušnosti |
49 | jednatel společnosti | Pardubice VI okr. Pardubice |
12. SNKEDParspoPP21 | 128 5,2 % listiny |
náhradník 11. |
VM Vlastimil MettePardubice pro lidi |
45 | podnikatel v gastronomii | Pardubice VI okr. Pardubice |
15. PPL | 493 5,8 % listiny |
náhradník 11. |
FM Ing. Filip Mezera, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | datový analytik, předseda TJ Spartak Sezemice z.s., fotbalový trenér | Sezemice okr. Pardubice |
2. STAN+NK | 784 7,2 % listiny |
mandát 3. |
MM Milan MiavecBez politické příslušnosti |
54 | ředitel výroby | Staré Jesenčany okr. Pardubice |
2. SNK | 182 12,5 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 6 001–6 050 z 11 327