Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 127 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SM Ing. Stanislav MrázBez politické příslušnosti |
40 | programátor | Dolní Újezd okr. Svitavy |
14. SNK | 433 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jakub Mrázek, DiS.Bez politické příslušnosti |
25 | podnikatel v oboru videoprodukce a multimediální grafiky | Seč okr. Chrudim |
7. SNK | 303 7,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaroslav MrázekBez politické příslušnosti |
46 | údržba, správa budov | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
16. ANO+NK | 302 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
MM Milan MrázekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - topenář | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 384 8,1 % listiny |
mandát 3. |
RM Roman MrázekBez politické příslušnosti |
52 | svářeč | Skuteč okr. Chrudim |
2. AUTO | 101 7,2 % listiny |
|
BM Mgr. Bc. Barbora MrázkováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ Ronov n. D., učitelka ZUŠ Čáslav | Ronov nad Doubravou okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL+NK | 107 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
IM Ing. Iveta Mrázková, DiS.Bez politické příslušnosti |
60 | pedagog, SOU - VS ČR | Kočí okr. Chrudim |
7. SNK | 188 10,9 % listiny |
náhradník 1. |
MM Ing. Marcela MrázováBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka střední školy | Široký Důl okr. Svitavy |
2. SNK | 49 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
RM Renáta MrázováBez politické příslušnosti |
42 | pracovník v sociálních službách | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
|
AM Aleš MrkvaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Chrudim okr. Chrudim |
18. Svobodní+NK | 568 3,8 % listiny |
náhradník 16. |
JM Jan MrkvičkaObčanská demokratická strana |
52 | projektový manager v nadnárodní společnosti | Chrudim okr. Chrudim |
16. ODS | 910 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
KM Karel MrkvičkaBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Seč okr. Chrudim |
2. ODS | 162 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
TM MUDr. Tomáš MrkvičkaObčanská demokratická strana |
60 | zubní lékař | Litomyšl okr. Svitavy |
13. ODS+NK | 577 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
ZM Ing. Zdeněk MrkvičkaBez politické příslušnosti |
47 | ředitel Technických služeb města Přelouče | Přelouč okr. Pardubice |
1. STAN+NK | 789 7,3 % listiny |
mandát 3. |
PM Petra MrkvičkováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovnice | Mladoňovice okr. Chrudim |
8. SNK | 68 9,9 % listiny |
mandát 8. |
BM Barbora MrnkováBez politické příslušnosti |
26 | asistentka prodeje | Leštinka okr. Chrudim |
1. NK | 18 100,0 % listiny |
|
PM MgA. Pavel MrověcBez politické příslušnosti |
36 | restaurátor, OSVČ, zakladatel Litomyšlské literární skupiny 20XX, člen několika hudebních kapel | Litomyšl okr. Svitavy |
17. SNK | 1 088 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
AM Antonín MrštnýBez politické příslušnosti |
41 | hasič | Dětřichov okr. Svitavy |
4. SNK | 131 12,0 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MrštnýBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Dětřichov okr. Svitavy |
1. SNK | 124 11,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Josef MrtkaBez politické příslušnosti |
53 | ředitel | Bojanov okr. Chrudim |
5. SNK | 196 15,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Jitka MrvíkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Přelouč okr. Pardubice |
14. KSČM | 79 3,8 % listiny |
|
LM Mgr. Lucie MudrichováBez politické příslušnosti |
34 | fyzioterapeutka | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MudrochBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce, člen dozorčí rady společnosti Sportoviště města Hlinska | Hlinsko okr. Chrudim |
9. MY+NK | 1 820 4,7 % listiny |
mandát 9. |
JM Jana MudrochováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ - květinářství | Krouna okr. Chrudim |
5. KDU-ČSL+NK | 97 9,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jaroslav MudruňkaBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Bezděkov okr. Pardubice |
1. SNK | 154 17,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Josef MudruňkaBez politické příslušnosti |
28 | kominík - OSVČ | Chrudim okr. Chrudim |
22. ANO | 2 252 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
ZM Zdeněk MuchaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
11. VČ+NK | 167 6,6 % listiny |
náhradník 9. |
KM Kamila MuchováBez politické příslušnosti |
52 | dělnice | Přelouč okr. Pardubice |
10. SPD+NK | 233 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
TM Tadeáš MukObčanská demokratická strana |
19 | student, trenér veslování | Pardubice V okr. Pardubice |
15. ODS+NK | 690 6,0 % listiny |
náhradník 12. |
MM Martin MukařovskýBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Ctětín okr. Chrudim |
7. SNK | 26 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
MM Milada MuláčkováBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ, účetní, ekonom, starostka | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 438 9,2 % listiny |
mandát 2. |
DM Bc. David MűllerBez politické příslušnosti |
35 | kriminální policista | Polička okr. Svitavy |
13. ODS | 881 4,1 % listiny |
náhradník 7. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
32 | obchodní ředitel, realitní specialista | Holice okr. Pardubice |
11. SNK | 1 063 4,7 % listiny |
mandát 11. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
38 | poradce přes drahé kovy, výživový poradce | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 128 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
OM Ondřej MűllerTOP 09 |
38 | tiskový mluvčí, PR manažer, zastupitel města | Pardubice okr. Pardubice |
7. Piráti+TOP 09 | 2 862 2,8 % listiny |
náhradník 3. |
OM Ota MüllerSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | ostraha objektu | Pardubice I okr. Pardubice |
5. SPD+NK | 197 6,8 % listiny |
|
RM Ing. Roman MüllerBez politické příslušnosti |
62 | emeritní starosta města | Jevíčko okr. Svitavy |
1. MY+NK | 379 12,2 % listiny |
mandát 1. |
TM Ing. Tomáš Müller, DiS.Bez politické příslušnosti |
32 | obchodní zástupce | Jevíčko okr. Svitavy |
13. MY+NK | 190 6,1 % listiny |
náhradník 10. |
EM Eva MüllerováBez politické příslušnosti |
63 | všeobecná zdravotní sestra | Kunvald okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL+NK | 172 11,2 % listiny |
mandát 3. |
PM Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
32 | sekretariát starosty | Pardubice I okr. Pardubice |
14. ANO | 892 6,4 % listiny |
náhradník 11. |
KM Kateřina MunkováBez politické příslušnosti |
60 | administrativní pracovnice | Proseč okr. Chrudim |
12. SNK | 79 3,7 % listiny |
náhradník 10. |
DM David MunzarBez politické příslušnosti |
28 | technolog | Chvaletice okr. Pardubice |
9. SPD+NK | 49 5,4 % listiny |
náhradník 9. |
MM Mgr. Miroslav MuselíkBez politické příslušnosti |
64 | sociální pedagog | Moravská Třebová okr. Svitavy |
1. Moravané+NK | 508 8,6 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Libuše MuselíkováBez politické příslušnosti |
64 | učitelka na střední škole | Moravská Třebová okr. Svitavy |
10. Moravané+NK | 278 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
PM Pavel MusilBez politické příslušnosti |
53 | majitel firmy, předseda FC Jiskra 2008 | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 264 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér | Žampach okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MusilObčanská demokratická strana |
58 | manažer | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
15. ODS+NK | 668 4,3 % listiny |
náhradník 10. |
VM Bc. Věroslav MusilBez politické příslušnosti |
37 | učitel na ZŠ, podnikatel | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
3. MY+NK | 956 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vít MusilBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ - automechanik | Pardubice VI okr. Pardubice |
14. STAN | 468 5,7 % listiny |
náhradník 10. |
ZM Zdeněk MusilBez politické příslušnosti |
47 | učitel odborného výcviku | Dlouhoňovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 150 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 6 301–6 350 z 11 327