Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 144 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Martin PelikánBez politické příslušnosti |
38 | technik Zámeckého návrší, OSVČ, pořadatel Spacák párty Litomyšl | Litomyšl okr. Svitavy |
19. SNK | 1 008 3,5 % listiny |
náhradník 9. |
PP Pavla Anett PelikánBez politické příslušnosti |
47 | mzdová účetní | Pomezí okr. Svitavy |
12. SNK | 142 5,6 % listiny |
náhradník 8. |
TP Ing. Tomáš PelikánBez politické příslušnosti |
51 | ředitel Dopravního podniku města Pardubic | Pardubice okr. Pardubice |
5. SNKEDPaspVČMYPP | 3 277 2,9 % listiny |
mandát 5. |
TP Ing. Tomáš PelikánBez politické příslušnosti |
51 | ředitel Dopravního podniku města Pardubic | Pardubice VI okr. Pardubice |
1. SNKEDParspoPP21 | 264 10,8 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PelinkaBez politické příslušnosti |
47 | mechanik | Bošín okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 45 13,6 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavel PelinkaBez politické příslušnosti |
63 | konstruktér | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 117 13,3 % listiny |
mandát 4. |
RP Radek PelinkaBez politické příslušnosti |
50 | konstruktér | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
1. Nestran. | 587 6,2 % listiny |
mandát 2. |
ZP Zuzana PelinkováBez politické příslušnosti |
35 | finanční poradkyně | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 104 11,8 % listiny |
mandát 7. |
AP Antonín PelíšekBez politické příslušnosti |
23 | student, hráč a trenér volejbalu | Svitavy okr. Svitavy |
15. MY+NK | 418 3,8 % listiny |
náhradník 13. |
JP Jan Pelíšek, dipl. ek.Bez politické příslušnosti |
52 | vedoucí technik | Brněnec okr. Svitavy |
11. SNK | 148 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
MP Mgr. Monika PelíškováMY |
53 | ředitelka Gymnázia a obchodní akademie, překladatelka a lektorka německého jazyka | Svitavy okr. Svitavy |
2. MY+NK | 685 6,2 % listiny |
mandát 2. |
FP František PemlBez politické příslušnosti |
69 | vedoucí učitel odborného výcviku, nyní důchodce | Choltice okr. Pardubice |
5. SNK | 120 8,2 % listiny |
náhradník 2. |
RP Richard PemlBez politické příslušnosti |
49 | projektant, jednatel | Choltice okr. Pardubice |
2. SNK | 199 13,6 % listiny |
mandát 1. |
OP Ondřej PeňákBez politické příslušnosti |
36 | stavbyvedoucí a projektant, vedoucí oddílu Pionýrské skupiny Vysočina Svitavy | Svitavy okr. Svitavy |
16. Nestraníci+NK | 1 480 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
MP Milan PeňázBez politické příslušnosti |
49 | IT specialista | Opatovec okr. Svitavy |
9. SNK | 117 8,4 % listiny |
náhradník 3. |
VP Václav PeňázBez politické příslušnosti |
30 | pracovník ve stavebnictví | Stašov okr. Svitavy |
8. SNK | 103 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
JP Jan PěnčíkBez politické příslušnosti |
41 | technolog | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
21. Nestran. | 538 3,2 % listiny |
náhradník 17. |
MP Marián PeniasBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Stašov okr. Svitavy |
2. SNK | 60 12,3 % listiny |
mandát 3. |
EP Eva PeniasováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Stašov okr. Svitavy |
4. SNK | 51 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
ZP Zdeněk PenkalaBez politické příslušnosti |
38 | voják z povolání | Holotín okr. Pardubice |
3. SNK | 17 18,7 % listiny |
mandát 3. |
ZP Zdeněk PerchlíkBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 65 11,9 % listiny |
náhradník 4. |
PP Pavel PernicaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Borušov okr. Svitavy |
2. SNK | 85 15,5 % listiny |
mandát 2. |
OP Ondřej PernýBez politické příslušnosti |
52 | realitní makléř | Kostelec u Heřmanova Městce okr. Chrudim |
1. SNK | 64 13,1 % listiny |
náhradník 2. |
PP Petr PernýBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Opatovice nad Labem okr. Pardubice |
11. SNK | 588 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
FP Bc. Filip PeroutBez politické příslušnosti |
51 | velitel městské policie VM | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
8. ODS+NK | 679 4,4 % listiny |
náhradník 4. |
JP Jan PeřinaBez politické příslušnosti |
50 | kontrolor kvality | Zářecká Lhota okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 78 10,6 % listiny |
mandát 6. |
JP Mgr. Jaroslav PeřinaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Záchlumí okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 149 10,2 % listiny |
mandát 3. |
VP Mgr. Vlastimil PeřinaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí Správy CHKO Železné hory | Slatiňany okr. Chrudim |
4. Sedma | 565 5,1 % listiny |
mandát 4. |
DP MUDr. Drahomíra PeřinováBez politické příslušnosti |
73 | lékařka – alergoložka | Pardubice okr. Pardubice |
19. KDU-ČSL+Nestran | 1 210 2,5 % listiny |
náhradník 17. |
DP MUDr. Drahomíra PeřinováBez politické příslušnosti |
73 | lékařka | Pardubice III okr. Pardubice |
4. KDU-ČSL+Nestran | 363 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
PP Pavla PeřinováBez politické příslušnosti |
49 | starostka, notářská tajemnice | Bítovany okr. Chrudim |
1. SNK | 171 14,3 % listiny |
mandát 2. |
RP Renáta PeřinováBez politické příslušnosti |
51 | mechanička | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
15. SNK | 70 3,8 % listiny |
náhradník 14. |
MP Bc. Martin PešavaKDU-ČSL |
33 | živnostník, kovovýroba | Jeníkov okr. Chrudim |
5. KDU-ČSL | 106 7,9 % listiny |
mandát 5. |
PP Petra PešavováBez politické příslušnosti |
40 | dělnice | Kladno okr. Chrudim |
7. SNK | 64 10,6 % listiny |
mandát 7. |
JP Jan PešekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Kameničky okr. Chrudim |
5. SNK | 176 9,4 % listiny |
mandát 5. |
JP MVDr. Jaroslav PešekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ veterinární lékař | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
4. VČ+NK | 352 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
JP Jiří PešekBez politické příslušnosti |
50 | technik měření | Skuteč okr. Chrudim |
5. ANO+NK | 370 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
LP Ing. Lukáš PešekBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Stradouň okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
|
MP Mgr. Milan PešekBez politické příslušnosti |
47 | místostarosta města Skuteč | Skuteč okr. Chrudim |
1. ANO+NK | 539 7,5 % listiny |
mandát 1. |
MP Miloslav PešekBez politické příslušnosti |
45 | skladník | Hrochův Týnec okr. Chrudim |
9. MY+NK | 207 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
RP Ing. Radek PešekBez politické příslušnosti |
33 | IT specialista | Nasavrky okr. Chrudim |
1. SNK | 208 9,4 % listiny |
mandát 2. |
RP Robert PešekBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Podůlšany okr. Pardubice |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
|
TP Mgr. Tadeáš PešekBez politické příslušnosti |
38 | projektový manažer | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
10. Nestraníci+NK | 1 156 4,8 % listiny |
mandát 11. |
ZP Zdeněk PešekBez politické příslušnosti |
72 | aktivní důchodce | Pardubice VI okr. Pardubice |
8. PPL | 570 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
ZP Ing. Zdeněk PešinaBez politické příslušnosti |
46 | vývojový pracovník | Svitavy okr. Svitavy |
16. KDU-ČSL | 314 3,5 % listiny |
náhradník 14. |
SP Bc. Soňa PešinováBez politické příslušnosti |
46 | porodní asistentka, pořadatelka předporodních kurzů, kurzů plavání a cvičení pro těhotné ženy, předsedkyně spolku pořádajícího šachové turnaje v Litomyšli | Litomyšl okr. Svitavy |
20. SNK | 982 3,4 % listiny |
náhradník 10. |
VP Bc. Veronika Pešinová, MBAKDU-ČSL |
42 | porodní asistentka, bývalá starostka města Luže | Luže okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL+NK | 260 9,5 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PeškaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí technického úseku | Chmelík okr. Svitavy |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
|
LP Mgr. Lukáš PeškaBez politické příslušnosti |
51 | lektor vzdělávacích projektů | Holice okr. Pardubice |
2. SNK | 740 5,4 % listiny |
mandát 4. |
HP MUDr. Hana PeškováBez politické příslušnosti |
53 | lékařka | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 293 7,1 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 7 151–7 200 z 11 327