Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 23 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VH Veronika HrbatováBez politické příslušnosti |
28 | provozní účetní | Radkov okr. Svitavy |
2. SNK | 43 13,7 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavlína HrdáBez politické příslušnosti |
50 | účetní | Horní Bradlo okr. Chrudim |
6. SNK | 108 11,2 % listiny |
mandát 6. |
JH Jaroslav HrdinaBez politické příslušnosti |
62 | učitel | Sádek okr. Svitavy |
7. SNK | 123 10,2 % listiny |
mandát 3. |
RH Ing. Robert HrdinaStrana zelených |
38 | manažer schvalování železničních vozidel, zastupitel města | Pardubice okr. Pardubice |
3. Piráti+TOP 09 | 2 859 2,8 % listiny |
mandát 4. |
RH Ing. Robert HrdinaStrana zelených |
38 | zastupitel města, manažer schvalování | Pardubice II okr. Pardubice |
1. Ze+STAN+Pir+TOP | 821 7,3 % listiny |
mandát 2. |
RH Ing. Roman HrdinaBez politické příslušnosti |
54 | akreditovaný poradce Ministerstva zemědělství, dobrovolný hasič | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 111 12,5 % listiny |
mandát 3. |
IH Mgr. Ivana HrdinkováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Srnojedy okr. Pardubice |
2. STAN+NK | 96 16,3 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HrdýBez politické příslušnosti |
61 | ředitel Domu dětí a mládeže | Přelouč okr. Pardubice |
8. STAN+NK | 1 002 9,3 % listiny |
mandát 1. |
LH Lukáš HrnčálBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Luže okr. Chrudim |
2. KSČM | 137 14,6 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HrnčířBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Vidlatá Seč okr. Svitavy |
2. SNK | 85 12,9 % listiny |
mandát 2. |
PH Ing. Petr HrníčkoBez politické příslušnosti |
40 | projektant | Chroustovice okr. Chrudim |
14. SNK | 225 7,2 % listiny |
mandát 14. |
RH Radek HromádkaBez politické příslušnosti |
32 | strojní mechanik | Bor u Skutče okr. Chrudim |
7. SNK | 27 8,3 % listiny |
mandát 7. |
BH Bc. Barbora HromádkoBez politické příslušnosti |
39 | starostka obce | Rozhovice okr. Chrudim |
1. SNK | 119 15,9 % listiny |
mandát 1. |
MH Martin HromádkoBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Úhřetická Lhota okr. Pardubice |
1. NK | 81 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Miroslav HromádkoBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Rozhovice okr. Chrudim |
2. SNK | 102 13,6 % listiny |
mandát 2. |
VH Václav HromádkoBez politické příslušnosti |
49 | zámečník | Zaječice okr. Chrudim |
3. SNK ED | 210 7,8 % listiny |
mandát 5. |
AH Mgr. Anna HromádkováBez politické příslušnosti |
37 | knihovnice, členka rady města | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 1 137 5,4 % listiny |
mandát 4. |
HH Ing. Hana HromádkováBez politické příslušnosti |
46 | starostka | Vítanov okr. Chrudim |
1. SNK | 189 13,3 % listiny |
mandát 1. |
VH Ing. Václav HromekBez politické příslušnosti |
42 | stavební technik | Žumberk okr. Chrudim |
1. NK | 162 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HronešBez politické příslušnosti |
38 | arborista | Čistá okr. Svitavy |
8. SNK | 128 4,1 % listiny |
mandát 8. |
EH Mgr. Eliška HrubáANO 2011 |
28 | učitelka na SŠ | Polička okr. Svitavy |
4. ANO+NK | 817 5,5 % listiny |
mandát 5. |
IH Iveta HrubáBez politické příslušnosti |
62 | učitelka a bývalá ředitelka MŠ Poršova, zastupitelka města | Skuteč okr. Chrudim |
4. KDU-ČSL+NK | 499 5,9 % listiny |
mandát 3. |
LH Libor HrubešBez politické příslušnosti |
57 | elektromechanik | Hrobice okr. Pardubice |
4. SNK | 65 18,3 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Martin HrubešBez politické příslušnosti |
42 | projektant | Suchá Lhota okr. Svitavy |
1. NK | 44 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HrubešBez politické příslušnosti |
33 | řidič záchranář | Perálec okr. Chrudim |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Bc. Vladimír HrubešBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Vinary okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 55 20,3 % listiny |
mandát 2. |
JH Jaromír HrubýBez politické příslušnosti |
69 | velitel městské policie, člen představenstva SBD, zastupitel | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
10. MY+NK | 1 192 4,6 % listiny |
mandát 10. |
TH Tomáš HrubýBez politické příslušnosti |
53 | elektrikář, starosta obce | Bylany okr. Chrudim |
1. SNK | 141 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HrušaBez politické příslušnosti |
34 | učitel autoškoly | Podlesí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 132 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH MUDr. Jana HruškováBez politické příslušnosti |
43 | lékařka | Dubany okr. Pardubice |
5. SNK | 101 14,6 % listiny |
mandát 5. |
MH Bc. Magdaléna HruškováBez politické příslušnosti |
24 | vysokoškolská studentka | Suchá Lhota okr. Svitavy |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Pavla Hryca RolfováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Kameničná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 107 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Lubomír HřebecBez politické příslušnosti |
53 | technický školitel | Hartmanice okr. Svitavy |
3. SNK | 106 15,3 % listiny |
mandát 1. |
RH Ing. Roman HřebíkANO 2011 |
55 | investiční technik | Skuteč okr. Chrudim |
2. ANO+NK | 475 6,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Jiří HubáčekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Ostřetín okr. Pardubice |
3. STAN | 207 6,6 % listiny |
mandát 4. |
AH Aneta HubáčkováBez politické příslušnosti |
37 | stavební přípravář | Veliny okr. Pardubice |
3. SNK | 122 14,5 % listiny |
mandát 3. |
NH Naděžda HubáčkováBez politické příslušnosti |
78 | důchodkyně | Rybitví okr. Pardubice |
11. SNK | 277 6,2 % listiny |
mandát 11. |
PH Bc. Petra HubáčkováBez politické příslušnosti |
32 | mateřská dovolená | Ostřetín okr. Pardubice |
9. STAN | 195 6,2 % listiny |
mandát 9. |
LH Libor HubálekBez politické příslušnosti |
33 | konstruktér, zastupitel, ekologicky zaměřen pro ochranu přírody | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
8. MY+NK | 1 198 4,6 % listiny |
mandát 8. |
LH Lenka HubálkováBez politické příslušnosti |
52 | odborný asistent prodeje | Lukavice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 323 8,9 % listiny |
mandát 4. |
MH Milan HubenýBez politické příslušnosti |
44 | úpravář vody | Kladruby nad Labem okr. Pardubice |
11. KSČM | 124 11,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Miloš HubenýBez politické příslušnosti |
62 | strojvedoucí | Vojtěchov okr. Chrudim |
2. SNK | 135 12,7 % listiny |
mandát 2. |
RH Bc. Rostislav HűblBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Ostřetín okr. Pardubice |
2. STAN | 213 6,8 % listiny |
mandát 3. |
SH Simona HudcováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí prodejny | Vejvanovice okr. Chrudim |
1. NK | 124 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Milan HudecBez politické příslušnosti |
62 | operátor linky | Hlinsko okr. Chrudim |
6. ANO+NK | 492 6,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Jan HudečekBez politické příslušnosti |
44 | skladník | Vidlatá Seč okr. Svitavy |
6. SNK | 91 13,8 % listiny |
mandát 6. |
VH Vlastimil HudečekBez politické příslušnosti |
50 | invalidní důchodce | Borušov okr. Svitavy |
5. SNK | 77 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JH Mgr. Josef HufBez politické příslušnosti |
61 | středoškolský učitel | Jevíčko okr. Svitavy |
2. KDU-ČSL+NK | 506 9,3 % listiny |
mandát 2. |
MH Mgr. et Mgr. Markéta Hujerová, MBAProPce21 |
54 | vysokoškolská pedagožka | Pardubice III okr. Pardubice |
2. SNKEDParspoVČPP | 563 7,7 % listiny |
mandát 2. |
RH Radek HukalBez politické příslušnosti |
59 | správce kina | Přelouč okr. Pardubice |
5. SPD+NK | 312 5,8 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 1 101–1 150 z 4 282