Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 25 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LC Ing. Leoš ChlupáčBez politické příslušnosti |
53 | starosta | Krouna okr. Chrudim |
1. SNK | 392 10,6 % listiny |
mandát 1. |
JC Jitka ChlupováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Březová nad Svitavou okr. Svitavy |
9. SNK | 295 7,3 % listiny |
mandát 3. |
JC Jan ChmelařBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Vysočina okr. Chrudim |
2. SNK | 103 24,6 % listiny |
mandát 1. |
JC Jakub ChmelíkBez politické příslušnosti |
33 | obsluha CNC strojů | Kameničky okr. Chrudim |
2. SNK | 189 10,1 % listiny |
mandát 2. |
JC Jiří ChmelíkSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
43 | státní zaměstnanec, velitel hasičů | Pardubice VI okr. Pardubice |
1. STAN | 729 9,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Josef ChmelíkBez politické příslušnosti |
63 | přejímací technik | Sovolusky okr. Pardubice |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VC JUDr. Václav ChmelíkBez politické příslušnosti |
35 | advokát | Rosice okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL+NK | 249 14,5 % listiny |
mandát 1. |
RC Romana ChocováBez politické příslušnosti |
38 | leader péče o hosty | Plch okr. Pardubice |
4. SNK | 31 19,5 % listiny |
mandát 3. |
VC Věra ChourováBez politické příslušnosti |
26 | elektromechanik | Leština okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Bc. Jaroslav ChoutkaBez politické příslušnosti |
36 | obchodní zástupce | Býšť okr. Pardubice |
5. SNK | 266 6,0 % listiny |
mandát 5. |
FC František ChrbolkaBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel | Mladoňovice okr. Chrudim |
9. SNK | 73 10,7 % listiny |
mandát 9. |
TC Tomáš ChrbolkaBez politické příslušnosti |
39 | hlavní stavbyvedoucí | Morašice okr. Chrudim |
5. SNK | 126 10,0 % listiny |
mandát 2. |
MC Ing. Markéta ChrobokováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí oddělení | Bukovina nad Labem okr. Pardubice |
1. SNK | 107 13,7 % listiny |
mandát 1. |
LC Ladislav ChromekBez politické příslušnosti |
59 | živnostník | Bousov okr. Chrudim |
1. SNK | 84 14,1 % listiny |
mandát 2. |
IC Irena Chroustovská, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | pedagog volného času | Kamenec u Poličky okr. Svitavy |
4. SNK | 142 10,7 % listiny |
mandát 4. |
RC Radek ChudiakBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí informačních center | Oucmanice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 104 14,6 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr ChudomelBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí farmy | Bukovina u Přelouče okr. Pardubice |
2. SNK | 43 15,9 % listiny |
mandát 3. |
MC Monika ChudomelováBez politické příslušnosti |
35 | bezpečnostní sbor | Brloh okr. Pardubice |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Bc. Pavlína ChudomskáBez politické příslušnosti |
53 | referent majetkové správy | Svojšice okr. Pardubice |
1. SNK | 62 16,0 % listiny |
mandát 1. |
VC Vladimír ChudýBez politické příslušnosti |
49 | hotelový manažer, trenér mládeže | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
4. MY+NK | 995 4,3 % listiny |
mandát 4. |
TC Tomáš ChuchlíkBez politické příslušnosti |
52 | skladník | Bohuňov okr. Svitavy |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Milan ChvalinaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý podnikatel | Sobětuchy okr. Chrudim |
8. SNK | 271 6,7 % listiny |
mandát 8. |
ZC Ing. Zuzana ChválováBez politické příslušnosti |
34 | stavební projektant | Lukavice okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 323 8,9 % listiny |
mandát 8. |
HC PhDr. Hana ChvátilováBez politické příslušnosti |
73 | učitelka | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
3. Nestraníci+NK | 1 157 4,8 % listiny |
mandát 7. |
RC Rudolf ChvojanBez politické příslušnosti |
36 | provozovatel pohřební služby | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 448 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JC JUDr. Jan ChvojkaBez politické příslušnosti |
45 | právník, ochránce zvířat, člen Zastupitelstva Pardubického kraje | Srnojedy okr. Pardubice |
2. MY+NK | 157 12,6 % listiny |
mandát 2. |
JC Jaromír ChvojkaBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Trojovice okr. Chrudim |
4. KDU-ČSL | 55 13,1 % listiny |
mandát 5. |
MC Martin ChvojkaBez politické příslušnosti |
47 | živnostník | Choteč okr. Pardubice |
1. SNK | 135 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MC Mgr. Milan ChvojkaBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Nasavrky okr. Chrudim |
1. SNK | 346 9,6 % listiny |
mandát 1. |
MC Mgr. Bc. Marie ChvojkováBez politické příslušnosti |
31 | učitelka | Vápenný Podol okr. Chrudim |
4. Piráti+NK | 61 16,0 % listiny |
mandát 4. |
MC Miroslav ChvostaBez politické příslušnosti |
41 | odborný lektor strojvedoucích | Šedivec okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 108 13,7 % listiny |
mandát 3. |
MC Martin ChybaBez politické příslušnosti |
58 | technik údržby | Přelouč okr. Pardubice |
6. SNK | 1 066 4,9 % listiny |
mandát 6. |
RC Radek ChyczyiBez politické příslušnosti |
47 | kalkulant stavebních prací | Hartinkov okr. Svitavy |
6. SNK | 16 18,2 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef ChytilBez politické příslušnosti |
55 | servisní technik plynových kotlů | Chroustovice okr. Chrudim |
8. SNK | 184 5,9 % listiny |
mandát 8. |
RC Radim ChytilBez politické příslušnosti |
55 | voják | Hošťalovice okr. Chrudim |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC MUDr. Pavel ChytrýBez politické příslušnosti |
40 | lékař | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
2. SNK | 245 13,1 % listiny |
mandát 2. |
LI Lucie IlčenkoBez politické příslušnosti |
50 | bez zaměstnání | Makov okr. Svitavy |
2. SNK | 80 10,1 % listiny |
mandát 5. |
JI Jiří IlčíkBez politické příslušnosti |
48 | strojvedoucí | Javorník okr. Svitavy |
4. SNK | 78 13,2 % listiny |
mandát 3. |
LI Ladislav IlleBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Bělá u Jevíčka okr. Svitavy |
2. SNK | 95 11,0 % listiny |
mandát 4. |
SI Stanislav IlleBez politické příslušnosti |
47 | AČR | Sovolusky okr. Pardubice |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LI Lenka Ille ŠporkováBez politické příslušnosti |
43 | starostka | Sovolusky okr. Pardubice |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZI Zbyšek ImmerBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Chrtníky okr. Pardubice |
6. SNK | 17 6,7 % listiny |
mandát 6. |
DI David IndraBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL | 267 10,7 % listiny |
mandát 4. |
BI Bc. Blanka IndrováKDU-ČSL |
45 | obchodní zástupce | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL+NK | 224 31,1 % listiny |
mandát 1. |
KI Ing. Kristýna IndrováBez politické příslušnosti |
49 | referent MěÚ, stavební projektant | Strážná okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 36 13,4 % listiny |
mandát 3. |
VI Ing. Vendula IndrováBez politické příslušnosti |
49 | projektantka | Výprachtice okr. Ústí nad Orlicí |
5. MY+NK | 178 9,7 % listiny |
mandát 5. |
JI Bc. Jonáš František IngrBez politické příslušnosti |
24 | OSVČ | Karle okr. Svitavy |
3. SNK | 87 10,9 % listiny |
mandát 5. |
PI MUDr. Pavel IngrKDU-ČSL |
51 | lékař | Svitavy okr. Svitavy |
3. KDU-ČSL | 728 8,1 % listiny |
mandát 1. |
DI Daniela IntrovičováBez politické příslušnosti |
38 | vychovatelka v MŠ Klášterec nad Orlicí | České Petrovice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 52 13,8 % listiny |
mandát 3. |
RI Radek IvanBez politické příslušnosti |
59 | automechanik | Študlov okr. Svitavy |
6. STAN | 24 10,7 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 1 201–1 250 z 4 282