Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 39 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠK Mgr. Šárka KučerováBez politické příslušnosti |
50 | správkyně zámku Nové Hrady, středoškolská učitelka, VOŠP a SPgŠ Litomyšl | Litomyšl okr. Svitavy |
2. Nestran. | 728 7,0 % listiny |
mandát 3. |
ŠK Ing. Šárka KučerováBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Podůlšany okr. Pardubice |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Bc. Jakub KučírekBez politické příslušnosti |
56 | zdravotní laborant | Řetůvka okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 77 14,2 % listiny |
mandát 6. |
SK Bc. Soňa KučnáBez politické příslušnosti |
31 | obchodní referent | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 125 11,7 % listiny |
mandát 6. |
ZK Zbyněk KudláčekBez politické příslušnosti |
51 | jednatel firmy | Trhová Kamenice okr. Chrudim |
2. SNK | 287 13,0 % listiny |
mandát 3. |
MK Marta KudláčkováBez politické příslušnosti |
63 | účetní | Miřetice okr. Chrudim |
3. SNK | 238 11,1 % listiny |
mandát 3. |
VK Bc. Veronika Kudláčková ČernáBez politické příslušnosti |
45 | zastupitelka obce Vysočina, ředitelka Domova na cestě | Vysočina okr. Chrudim |
2. MY+NK | 154 14,9 % listiny |
mandát 2. |
LK Lukáš KudrnaBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce | Opatovec okr. Svitavy |
1. SNK | 193 13,9 % listiny |
mandát 1. |
PK Bc. Petr KudrnaBez politické příslušnosti |
53 | finanční poradce, správce nemovitostí | Dolní Ředice okr. Pardubice |
1. SNK | 356 13,5 % listiny |
mandát 1. |
LK Lenka KudrnováBez politické příslušnosti |
48 | úředník | Hrádek okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 46 21,6 % listiny |
mandát 2. |
MK Michaela KudrnováBez politické příslušnosti |
38 | všeobecná a stomická sestra | Opatovec okr. Svitavy |
2. SNK | 84 11,7 % listiny |
mandát 3. |
MK Martin KuchaříkBez politické příslušnosti |
51 | technik diagnostik | Poběžovice u Přelouče okr. Pardubice |
6. SNK | 25 10,5 % listiny |
mandát 6. |
MK Michaela KuchařováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 114 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠK Ing. Šárka KuchtováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
52 | novinářka, dokumentaristka | Pardubice okr. Pardubice |
9. STAN | 3 115 2,9 % listiny |
mandát 5. |
ŠK Ing. Šárka KuchtováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
52 | novinářka, dokumentaristka | Pardubice I okr. Pardubice |
4. STAN | 750 7,8 % listiny |
mandát 2. |
LK Ing. Lukáš KuchyňkaBez politické příslušnosti |
47 | finanční ředitel | Přelouč okr. Pardubice |
2. SNK | 1 180 5,4 % listiny |
mandát 3. |
PK Ing. et Ing. Petr KuchyňkaBez politické příslušnosti |
44 | zakladatel Nadačního fondu Povyskoč si | Přelouč okr. Pardubice |
7. SNK | 1 116 5,1 % listiny |
mandát 7. |
DK Mgr. Ditta KukaňováBez politické příslušnosti |
59 | místostarostka města, středoškolská pedagožka | Svitavy okr. Svitavy |
2. Nestraníci+NK | 1 895 4,7 % listiny |
mandát 2. |
JK Jakub KulhánekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, předseda klubu TOSK Žamberk z.s. | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
5. ODS | 555 5,8 % listiny |
mandát 5. |
MK Ing. Michal KulhánekBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Moravany okr. Pardubice |
5. SNK | 610 8,1 % listiny |
mandát 2. |
JK Jana KulhánkováBez politické příslušnosti |
63 | účetní | Kladruby nad Labem okr. Pardubice |
2. KDU-ČSL | 131 8,7 % listiny |
mandát 2. |
OK Ing. Olga KulhánkováBez politické příslušnosti |
52 | hlavní auditor | Mokošín okr. Pardubice |
1. SNK | 55 15,1 % listiny |
mandát 2. |
PK Petra KulhaváBez politické příslušnosti |
42 | manažerka galerie | Nové Hrady okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Mgr. Petr KulhavýBez politické příslušnosti |
50 | učitel | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
5. Nestraníci+NK | 1 483 4,5 % listiny |
mandát 3. |
RK Roman KuličkaBez politické příslušnosti |
54 | obchodní manažer | Bukovina nad Labem okr. Pardubice |
2. SNK | 85 10,9 % listiny |
mandát 4. |
HK Mgr. Hana KulihováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka ZŠ | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 355 9,9 % listiny |
mandát 2. |
DK Dušan KulkaBez politické příslušnosti |
64 | kapitán vnitrozemské plavby | Semín okr. Pardubice |
3. SNK | 160 17,1 % listiny |
mandát 1. |
FK František KunartBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ, starosta | Chmelík okr. Svitavy |
1. NK | 79 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VK Václav KunartBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Újezd u Sezemic okr. Pardubice |
3. SNK | 77 13,8 % listiny |
mandát 5. |
JK Ing. Jan KuncBez politické příslušnosti |
50 | ekonom specialista | Řestoky okr. Chrudim |
3. Nestraníci+NK | 70 10,3 % listiny |
mandát 3. |
JK Jaromír KuncBez politické příslušnosti |
51 | mistr - výstavba VVN | Květná okr. Svitavy |
4. SNK | 118 9,3 % listiny |
mandát 6. |
MK Milan KuncBez politické příslušnosti |
56 | obsluha BPS | Dětřichov u Moravské Třebové okr. Svitavy |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TK Tomáš KuncBez politické příslušnosti |
55 | předseda zemědělské a.s. | Slatiňany okr. Chrudim |
5. SNK ED | 520 5,4 % listiny |
mandát 4. |
MK Mgr. Martina KuncováBez politické příslušnosti |
45 | ředitelka ZŠ a MŠ | Staré Město okr. Svitavy |
2. SNK | 203 21,7 % listiny |
mandát 1. |
MK Miroslav KunhartBez politické příslušnosti |
63 | zámečník, svářeč | Skuteč okr. Chrudim |
4. ANO+NK | 439 6,1 % listiny |
mandát 5. |
JK Jan KupaBez politické příslušnosti |
52 | administrativně technický pracovník | Vejvanovice okr. Chrudim |
1. NK | 114 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LK Ludvík Kurak, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | profesionální hasič | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 440 8,6 % listiny |
mandát 1. |
MK Michal KurkaBez politické příslušnosti |
64 | starosta obce | Dolní Ředice okr. Pardubice |
1. SNK | 146 16,3 % listiny |
mandát 2. |
PK Mgr. Pavel KuřeBez politické příslušnosti |
53 | policista, zvoník, včelař | Čistá okr. Svitavy |
2. SNK | 289 9,3 % listiny |
mandát 3. |
KK Kateřina KusáBez politické příslušnosti |
44 | dělnice | Poříčí u Litomyšle okr. Svitavy |
1. NK | 186 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LK Ladislav KusýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Hroubovice okr. Chrudim |
4. VČ+NK | 109 15,1 % listiny |
mandát 4. |
MK Miroslav KusýBez politické příslušnosti |
65 | stavební technik | Cerekvice nad Loučnou okr. Svitavy |
1. SNK | 267 17,7 % listiny |
mandát 1. |
PK Petr Kusý, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | vedoucí nákupu | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
4. Nestraníci+NK | 1 037 5,6 % listiny |
mandát 4. |
TK Tomáš KušnírBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí lakovny | Týnišťko okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Jan KutaBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Vidlatá Seč okr. Svitavy |
5. SNK | 91 13,8 % listiny |
mandát 5. |
MK Martin KutaBez politické příslušnosti |
32 | hasič | Makov okr. Svitavy |
3. SNK | 110 13,9 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslav KutílekBez politické příslušnosti |
44 | technický specialista | Žlebské Chvalovice okr. Chrudim |
1. SNK | 42 26,8 % listiny |
mandát 3. |
JK Jiří KutílekBez politické příslušnosti |
37 | voják | Běstvina okr. Chrudim |
3. SNK | 91 8,7 % listiny |
mandát 4. |
JK Josef Kutílek, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | stavbyvedoucí | Klešice okr. Chrudim |
6. SNK | 133 14,6 % listiny |
mandát 2. |
MK Marcel KutílekBez politické příslušnosti |
58 | provozní účetní | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 15 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 1 901–1 950 z 4 282