Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 42 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TL Mgr. Tomáš LopourBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Pomezí okr. Svitavy |
1. SNK | 373 8,4 % listiny |
mandát 1. |
JL Josef LorencBez politické příslušnosti |
38 | stavební technik | Hluboká okr. Chrudim |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Bc. Martin LorencBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí autoškoly | Šedivec okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 115 14,6 % listiny |
mandát 1. |
ML Miloš LorencBez politické příslušnosti |
52 | údržbář | Raná okr. Chrudim |
6. SNK | 135 12,3 % listiny |
mandát 3. |
PL Petr LorencBez politické příslušnosti |
55 | živnostník | Čeperka okr. Pardubice |
8. SNK | 302 9,1 % listiny |
mandát 8. |
KL Kamila LorencováBez politické příslušnosti |
56 | asistentka pedagoga | Oldřiš okr. Svitavy |
5. SNK | 199 8,3 % listiny |
mandát 4. |
ML Bc. Martina LorencováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka NNO | Běstovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 161 14,6 % listiny |
mandát 3. |
PL Ing. Pavel LoskotBez politické příslušnosti |
66 | technický prov. náměstek | Býšť okr. Pardubice |
8. SNK | 525 6,9 % listiny |
mandát 8. |
LL Leoš LossmannBez politické příslušnosti |
28 | truhlář a tesař, OSVČ, velitel SDH Borová | Borová okr. Svitavy |
7. MY+NK | 256 6,4 % listiny |
mandát 7. |
HL Helena Victorie LossmannováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka I. AGRO Oldřiš a.s., OSVČ | Borová okr. Svitavy |
10. MY+NK | 291 7,3 % listiny |
mandát 10. |
TL Tomáš LoučkaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Martina LoudováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí úklidu | Tetov okr. Pardubice |
3. SNK | 56 13,7 % listiny |
mandát 2. |
EL Eva LoukotováBez politické příslušnosti |
46 | tricholog | Lavičné okr. Svitavy |
4. SNK | 41 21,8 % listiny |
mandát 2. |
LL Mgr. Lada LouženskáBez politické příslušnosti |
63 | pedagog | Moravany okr. Pardubice |
2. SNK | 249 12,3 % listiny |
mandát 2. |
RL Radek LoužilBez politické příslušnosti |
47 | zaměstnanec AČR | Svojšice okr. Pardubice |
3. SNK | 106 13,9 % listiny |
mandát 3. |
LL Lucie LučkováBez politické příslušnosti |
44 | praktická zdravotní sestra | Morašice okr. Pardubice |
3. SNK | 36 17,7 % listiny |
mandát 4. |
IL Ivo LujkaBez politické příslušnosti |
34 | technik kontroly kvality | Vranová Lhota okr. Svitavy |
5. SNK | 117 13,0 % listiny |
mandát 2. |
JL Jakub LukáčBez politické příslušnosti |
42 | technik provozu | Trpín okr. Svitavy |
7. SNK | 170 11,1 % listiny |
mandát 7. |
JL Bc. Jiří LukášObčanská demokratická strana |
46 | projektový konzultant, lektor | Pardubice VII okr. Pardubice |
1. ODS+NK | 447 7,5 % listiny |
mandát 1. |
ML Martin LukášekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Pohledy okr. Svitavy |
5. SNK | 74 13,8 % listiny |
mandát 3. |
IL Ivana LukášováBez politické příslušnosti |
55 | účetní | Vlčkov okr. Svitavy |
7. SNK | 44 11,8 % listiny |
mandát 7. |
LL Mgr. Leoš LukaštíkBez politické příslušnosti |
62 | ředitel ZŠ | Skuteč okr. Chrudim |
8. ANO+NK | 532 7,4 % listiny |
mandát 2. |
JL Mgr. Jan LukešBez politické příslušnosti |
42 | římskokatolický farář | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL | 145 8,8 % listiny |
mandát 3. |
PL Mgr. Patrik LukešBez politické příslušnosti |
35 | advokát | Banín okr. Svitavy |
2. SNK | 115 15,2 % listiny |
mandát 1. |
KL Ing. Kateřina LukešováBez politické příslušnosti |
33 | učitelka | Banín okr. Svitavy |
6. SNK | 93 12,3 % listiny |
mandát 5. |
ML Martin LuňáčekBez politické příslušnosti |
45 | starosta obce, obchodní manažer | Březiny okr. Svitavy |
5. SNK | 57 16,0 % listiny |
mandát 2. |
VL Vladislava LuňáčkováBez politické příslušnosti |
52 | prodavačka | Kukle okr. Svitavy |
1. SNK | 25 13,1 % listiny |
mandát 5. |
PL Ing. Petr LupínekBez politické příslušnosti |
54 | databázový administrátor | Rybitví okr. Pardubice |
2. SNK | 330 7,3 % listiny |
mandát 2. |
RL Roman LupoměskýBez politické příslušnosti |
44 | elektrotechnik | Kostěnice okr. Pardubice |
1. NK | 116 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KL Ing. Kristina LutzováBez politické příslušnosti |
39 | laborantka | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 247 9,9 % listiny |
mandát 5. |
LL Luboš LuxBez politické příslušnosti |
49 | řidič SÚS Pardubického kraje | České Petrovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 59 15,6 % listiny |
mandát 1. |
DL David LžíčařBez politické příslušnosti |
54 | průmyslový logistik | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivana MacákováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Libecina okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 44 9,9 % listiny |
mandát 5. |
ŠM Šárka MacákováBez politické příslušnosti |
51 | business unit manager | Bezděkov okr. Pardubice |
5. SNK | 100 11,1 % listiny |
mandát 5. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
55 | nástrojař | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 121 13,1 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MacekBez politické příslušnosti |
27 | projektový manažer | Třebařov okr. Svitavy |
5. SNK | 105 10,7 % listiny |
mandát 5. |
MM PhDr. Miloslav MacelaBez politické příslušnosti |
56 | konzultant pro sociální a rodinnou politiku | Chrudim okr. Chrudim |
7. ODS | 1 126 4,3 % listiny |
mandát 3. |
LM Lukáš MacíčekBez politické příslušnosti |
33 | truhlář | Předhradí okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 106 11,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Jana MackováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovník, zastupitelka obce | Biskupice okr. Svitavy |
4. SNK | 145 13,7 % listiny |
mandát 2. |
VM Mgr. Vlasta MackováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka na ZŠ | Sedliště okr. Svitavy |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM MUDr. Lenka MackůBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Telecí okr. Svitavy |
9. SNK | 116 13,1 % listiny |
mandát 2. |
HM Hana Macounová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL+NK | 92 14,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MačátBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
6. KDU-ČSL | 300 12,0 % listiny |
mandát 6. |
IM Irena MaděřičováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Nové Hrady okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jaromil MádloBez politické příslušnosti |
64 | místopředseda představenstva | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MachBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ - živnostník | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
49 | technik | Polička okr. Svitavy |
7. ODS | 1 146 5,3 % listiny |
mandát 7. |
MM Milan MachBez politické příslušnosti |
55 | programátor | Bořice okr. Chrudim |
2. SNK | 49 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MachBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Rudná okr. Svitavy |
1. SNK | 46 17,7 % listiny |
mandát 2. |
SM Stanislav MachBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Vlčí Habřina okr. Pardubice |
3. SNK | 55 13,0 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 2 051–2 100 z 4 282