Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 45 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VM Václav MatějkaBez politické příslušnosti |
54 | truhlář | Podlesí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 106 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav Matějka, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | vedoucí technologie a provozu LUX s.r.o., místostarosta, OSVČ technologické poradenství, vedoucí mládeže SDH | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 376 7,9 % listiny |
mandát 4. |
TM Ing. Tereza MatějkováBez politické příslušnosti |
38 | středoškolská učitelka | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
5. SNK | 137 14,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Jan MatěnaBez politické příslušnosti |
63 | konstruktér | Horní Bradlo okr. Chrudim |
2. SNK | 102 10,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavlína MatisBez politické příslušnosti |
46 | kosmetička | Vlčí Habřina okr. Pardubice |
4. SNK | 59 14,0 % listiny |
mandát 6. |
MM Martin MatoulekBez politické příslušnosti |
33 | profesionální hasič | Lichkov okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 201 15,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jan MatoušBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, zastupitel | Polička okr. Svitavy |
1. Nestraníci+NK | 598 8,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Josef MatoušekBez politické příslušnosti |
47 | inženýr prodeje | Sruby okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 136 11,1 % listiny |
mandát 2. |
LM Libor MatoušekBez politické příslušnosti |
50 | technický dozor, koordinátor BOZP | Dříteč okr. Pardubice |
3. SNK | 168 13,8 % listiny |
mandát 4. |
PM Ing. Petr MatoušekBez politické příslušnosti |
50 | ekonom, místostarosta TJ Sokol Řečany nad Labem | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
1. SNK | 171 12,7 % listiny |
mandát 2. |
RM Roman MatoušekBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér elektro | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 274 6,6 % listiny |
mandát 9. |
MM Ing. Michaela Matoušková, MPA, MHASTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
47 | starostka, ředitelka zdravotnických zařízení pro východní Čechy | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
1. STAN+NK | 269 14,5 % listiny |
mandát 1. |
ZM Mgr. Zdeňka MatouškováObčanská demokratická strana |
71 | speciální pedagožka, logopedka | Horní Jelení okr. Pardubice |
7. ODS | 410 8,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jaroslava MatrasováBez politické příslušnosti |
65 | ředitelka ZŠ a MŠ | Tisovec okr. Chrudim |
2. SNK | 106 14,5 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Štěpán MatulaBez politické příslušnosti |
32 | manažer kvality a pojištění | Libecina okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 62 27,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MatuškaBez politické příslušnosti |
57 | technický ředitel | Dubany okr. Pardubice |
7. SNK | 95 13,7 % listiny |
mandát 7. |
RM doc. Ing. Robert Matyáš, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | vysokoškolský pedagog | Živanice okr. Pardubice |
7. SNK | 259 11,5 % listiny |
mandát 7. |
VM Vratislav MatyášBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Helvíkovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 184 13,8 % listiny |
mandát 2. |
TM Tereza MatyášováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ | Staré Hradiště okr. Pardubice |
5. SNK | 412 7,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jakub MatysBez politické příslušnosti |
33 | technik | Zaječice okr. Chrudim |
8. SNK ED | 156 5,8 % listiny |
mandát 8. |
PM Ing. Pavel MatysBez politické příslušnosti |
55 | ředitel stavební firmy | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 294 7,1 % listiny |
mandát 2. |
AM Aleš MauerBez politické příslušnosti |
55 | stavbyvedoucí | Ostřešany okr. Pardubice |
5. SNK | 457 6,6 % listiny |
mandát 5. |
MM Marek MauerBez politické příslušnosti |
33 | tesař OSVČ | Zájezdec okr. Chrudim |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin Mauer, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Radiměř okr. Svitavy |
7. Nestraníci+NK | 320 9,1 % listiny |
mandát 1. |
BM Mgr. Blanka MauerováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka ZŠ | Chornice okr. Svitavy |
2. KDU-ČSL | 187 12,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Milada MauerováBez politické příslušnosti |
55 | dělnice | Stašov okr. Svitavy |
3. SNK | 101 10,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Mgr. Jan MazalBez politické příslušnosti |
63 | pedagog | Zdechovice okr. Pardubice |
1. SNK | 126 12,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MazálekBez politické příslušnosti |
44 | truhlář | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 169 12,9 % listiny |
mandát 2. |
JM PaedDr. Jan MazuchObčanská demokratická strana |
61 | učitel, ředitel festivalu šachu a her Czech Open | Pardubice okr. Pardubice |
2. ODS+NK | 4 833 2,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MedunaBez politické příslušnosti |
40 | správce budov | Řetová okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 182 14,7 % listiny |
mandát 3. |
RM Ing. Radek MedunaObčanská demokratická strana |
43 | jednatel firmy, zastupitel Městského obvodu Pardubice IV | Pardubice IV okr. Pardubice |
2. ODS+NK | 815 7,5 % listiny |
mandát 3. |
SM Slavomír MedunaBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Mikulovice okr. Pardubice |
1. SNK | 268 13,7 % listiny |
mandát 1. |
VM Mgr. Vilém MedunaANO 2011 |
65 | pracovník advokátní kanceláře | Chrudim okr. Chrudim |
5. ANO | 2 370 3,8 % listiny |
mandát 5. |
VM Vojtěch MedunaBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Licibořice okr. Chrudim |
1. NK | 99 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Marie MedunováBez politické příslušnosti |
36 | kuchařka | Hošťalovice okr. Chrudim |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Marie MedunováBez politické příslušnosti |
62 | skladová účetní | Stolany okr. Chrudim |
5. SNK | 110 9,7 % listiny |
mandát 5. |
VM Ing. Václav MěkotaKDU-ČSL |
56 | konstruktér | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
1. KDU-ČSL+NK | 194 16,1 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MelčBez politické příslušnosti |
56 | informatik | Svídnice okr. Chrudim |
1. SNK | 135 14,8 % listiny |
mandát 1. |
IM Iva MelezínkováBez politické příslušnosti |
59 | doručovatelka | Pokřikov okr. Chrudim |
2. SNK | 88 22,7 % listiny |
mandát 2. |
LM PhDr. Libuše MelichováBez politické příslušnosti |
50 | psycholog a psychoterapeut | Horní Ředice okr. Pardubice |
9. SNK | 193 6,8 % listiny |
mandát 9. |
JM Jana MelíkováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ, dramaterapeut | Široký Důl okr. Svitavy |
3. SNK | 120 11,8 % listiny |
mandát 4. |
JM Jan MelšaBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Leština okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 108 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Ing. Vítězslav MencBez politické příslušnosti |
32 | ředitel ekonomiky a mezd | Zderaz okr. Chrudim |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jiří MencákMY |
41 | starosta, optometrista | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
1. Nestraníci+NK | 1 538 6,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MenclíkBez politické příslušnosti |
49 | technik | Běstovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 132 12,0 % listiny |
mandát 5. |
AM Alena MenclováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Krásné okr. Chrudim |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KM Ing. Kateřina MensováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce - učitelka | Miřetice okr. Chrudim |
7. KDU-ČSL | 155 17,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Josef MenšíkBez politické příslušnosti |
58 | zastupitel města, ředitel gymnázia | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
3. KDU-ČSL+NK | 1 559 8,0 % listiny |
mandát 1. |
SM Stanislav MerglBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Němčice okr. Pardubice |
4. SNK | 272 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JM Jan MerklBez politické příslušnosti |
39 | velitel družstva podnikové jednotky | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 261 6,3 % listiny |
mandát 8. |
Zobrazeno 2 201–2 250 z 4 282