Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 46 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RM Radek MertaBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Džbánov okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 127 14,6 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MerzBez politické příslušnosti |
48 | mistr v nástrojárně | Tuněchody okr. Chrudim |
6. SNK | 106 8,5 % listiny |
mandát 6. |
MM Matěj MešťanBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Březiny okr. Svitavy |
6. SNK | 48 13,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Mgr. Jan MetelkaBez politické příslušnosti |
42 | učitel, zastupitel města, metodik prevence kriminality mládeže | Pardubice okr. Pardubice |
3. SOPU+NK | 2 733 3,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jan MetelkaBez politické příslušnosti |
42 | pedagog, zastupitel města Pardubice | Pardubice II okr. Pardubice |
4. Ze+STAN+Pir+TOP | 847 7,5 % listiny |
mandát 1. |
FM Ing. Filip Mezera, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | datový analytik, předseda TJ Spartak Sezemice z.s., fotbalový trenér | Sezemice okr. Pardubice |
2. STAN+NK | 784 7,2 % listiny |
mandát 3. |
MM Milan MiavecBez politické příslušnosti |
54 | ředitel výroby | Staré Jesenčany okr. Pardubice |
2. SNK | 182 12,5 % listiny |
mandát 5. |
MM Ing. Miloš MičkaTOP 09 |
69 | místostarosta Moravské Třebové | Moravská Třebová okr. Svitavy |
1. TOP 09+NK | 383 8,2 % listiny |
mandát 1. |
PM RNDr. Ing. Petra Míčová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | vedoucí odboru registrace | Chvaletice okr. Pardubice |
1. SNK | 184 14,4 % listiny |
mandát 1. |
AM Mgr. Alena MifkováBez politické příslušnosti |
36 | učitelka na základní škole | Sobětuchy okr. Chrudim |
3. SNK | 285 7,0 % listiny |
mandát 5. |
DM Dušan MihoBez politické příslušnosti |
39 | obecní zaměstnanec | Nové Hrady okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FM Ing. František MihulkaBez politické příslušnosti |
66 | ředitel střední školy | Zaječice okr. Chrudim |
1. SNK ED | 272 10,1 % listiny |
mandát 1. |
KM Klára Mihulková, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Luže okr. Chrudim |
7. Nestran. | 424 6,4 % listiny |
mandát 7. |
VM Václav MichalčákBez politické příslušnosti |
40 | technik | Městečko Trnávka okr. Svitavy |
4. MY+NK | 235 5,8 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MichalecBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
5. SNK | 88 15,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jiří MichálekBez politické příslušnosti |
63 | geodet | Seč okr. Chrudim |
1. SNK | 267 9,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MichálekBez politické příslušnosti |
52 | technolog | Třemošnice okr. Chrudim |
6. SNK | 717 7,4 % listiny |
mandát 4. |
LM Libor MichaličkaBez politické příslušnosti |
63 | nástrojař | Šedivec okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 84 10,7 % listiny |
mandát 7. |
PM Pavel MichaličkaBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí živočišné výroby, zootechnik | Klášterec nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 247 16,1 % listiny |
mandát 2. |
OM Ing. Olga MiklováBez politické příslušnosti |
46 | ekonomka | Němčice okr. Svitavy |
3. SNK | 238 12,9 % listiny |
mandát 2. |
MM Mgr. Miroslav MíkovecBez politické příslušnosti |
52 | ředitel Ekocentrum PALETA | Oucmanice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 68 9,6 % listiny |
mandát 6. |
EM Eva MiksováBez politické příslušnosti |
45 | administrativní pracovnice | Raná okr. Chrudim |
3. SNK | 129 11,7 % listiny |
mandát 5. |
HM Hana MikšovskáBez politické příslušnosti |
61 | invalidní důchodce, kulturní a sociální komise obce Vítanov | Vítanov okr. Chrudim |
6. SNK | 113 12,5 % listiny |
mandát 2. |
ZM Ing. Zdeněk MikšovskýKDU-ČSL |
43 | starosta | Předhradí okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL+NK | 153 16,6 % listiny |
mandát 1. |
NM JUDr. Naděžda MikuláškováBez politické příslušnosti |
67 | právnička, realitní poradkyně, zastupitelka, poradkyně pro obce | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 253 19,1 % listiny |
mandát 1. |
OM Ondřej MikuleckýBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce Moravany | Moravany okr. Pardubice |
1. SNK | 703 9,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MikulenkaANO 2011 |
43 | velitel městské policie, zastupitel města | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
3. ANO+NK | 246 8,9 % listiny |
mandát 1. |
FM Ing. Filip MikyskaKDU-ČSL |
52 | vedoucí technicko-obchodního oddělení | Nekoř okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL | 209 18,4 % listiny |
mandát 3. |
IM Ivoš MilenovskýBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Vranová Lhota okr. Svitavy |
4. SNK | 159 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaroslav MillerBez politické příslušnosti |
54 | soukromý zemědělec | Biskupice okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL | 17 21,0 % listiny |
mandát 2. |
DM Ing. David MillichBez politické příslušnosti |
45 | stavební dozor, OSVČ | Sloupnice okr. Svitavy |
1. SNK | 290 7,4 % listiny |
mandát 5. |
PM Mgr. Pavel MimraBez politické příslušnosti |
44 | učitel | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 154 14,4 % listiny |
mandát 1. |
RM Rostislav MinárBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Pardubice VIII okr. Pardubice |
6. PPL | 63 10,9 % listiny |
mandát 6. |
DM David MinaříkBez politické příslušnosti |
46 | samostatný technolog | Choltice okr. Pardubice |
2. SNK | 129 12,6 % listiny |
mandát 2. |
LM Luboš MinaříkBez politické příslušnosti |
47 | referent stavebního úřadu | Brloh okr. Pardubice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Mgr. Ota MinaříkBez politické příslušnosti |
55 | Národní památkový ústav | Ronov nad Doubravou okr. Chrudim |
2. STAN+NK | 452 7,9 % listiny |
mandát 3. |
LM Ladislav MinistrBez politické příslušnosti |
70 | systémový analytik řízení a průběhu jednání pro státní správu a samosprávu | Spojil okr. Pardubice |
7. SNK | 136 10,5 % listiny |
mandát 7. |
RM Radka MinistrováBez politické příslušnosti |
60 | starostka obce, účetní, ekonom | Spojil okr. Pardubice |
1. SNK | 151 11,7 % listiny |
mandát 1. |
MM MUDr. Marek MiřejovskýKDU-ČSL |
27 | lékař - ortoped | Pardubice I okr. Pardubice |
1. KDU-ČSL+Nestran | 406 9,1 % listiny |
mandát 1. |
VM Vlastislav MiškaBez politické příslušnosti |
51 | mechanik, opravář | Radhošť okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 58 18,0 % listiny |
mandát 4. |
KM Karel MitášBez politické příslušnosti |
52 | truhlář | Rohozná okr. Svitavy |
3. SNK | 152 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaroslav MládekBez politické příslušnosti |
31 | živnostník | Třebovice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 140 10,9 % listiny |
mandát 6. |
JM Jaroslav MlatečekANO 2011 |
51 | obchodní manažer | Pardubice IV okr. Pardubice |
3. ANO | 605 7,1 % listiny |
mandát 3. |
DM Dušan MlejnekBez politické příslušnosti |
52 | technik | Žumberk okr. Chrudim |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MlejnekBez politické příslušnosti |
33 | strojník-řidič | Lozice okr. Chrudim |
3. SNK | 76 14,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jaromír MlejnekBez politické příslušnosti |
40 | vývojář v IT | Vápno okr. Pardubice |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jiří MlejnekBez politické příslušnosti |
44 | lektor FIT ČVUT | Telecí okr. Svitavy |
4. SNK | 113 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MlejnekBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Řepníky okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 76 13,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Ing. Michal MlejnekBez politické příslušnosti |
41 | programátor CNC strojů | Telecí okr. Svitavy |
5. SNK | 101 11,4 % listiny |
mandát 6. |
PM Pavel MlejnekBez politické příslušnosti |
55 | dělník | Řídký okr. Svitavy |
6. SNK | 29 14,4 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 2 251–2 300 z 4 282