Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 48 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
HM Hana MotyčkováBez politické příslušnosti |
47 | referent finančního odboru | České Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 122 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Pavla MotyčkováBez politické příslušnosti |
43 | speciální pedagog | Šedivec okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 97 12,3 % listiny |
mandát 5. |
MM Martin MoučkaBez politické příslušnosti |
38 | strojní zámečník | Bošín okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 45 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Michal MoučkaBez politické příslušnosti |
29 | klempíř | Ostrov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 83 10,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jiří MrázBez politické příslušnosti |
52 | konstruktér | Široký Důl okr. Svitavy |
1. SNK | 104 25,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Jakub Mrázek, DiS.Bez politické příslušnosti |
25 | podnikatel v oboru videoprodukce a multimediální grafiky | Seč okr. Chrudim |
7. SNK | 303 7,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Milan MrázekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - topenář | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 384 8,1 % listiny |
mandát 3. |
ZM Ing. Zdeněk MrkvičkaBez politické příslušnosti |
47 | ředitel Technických služeb města Přelouče | Přelouč okr. Pardubice |
1. STAN+NK | 789 7,3 % listiny |
mandát 3. |
PM Petra MrkvičkováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovnice | Mladoňovice okr. Chrudim |
8. SNK | 68 9,9 % listiny |
mandát 8. |
AM Antonín MrštnýBez politické příslušnosti |
41 | hasič | Dětřichov okr. Svitavy |
4. SNK | 131 12,0 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MrštnýBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Dětřichov okr. Svitavy |
1. SNK | 124 11,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Josef MrtkaBez politické příslušnosti |
53 | ředitel | Bojanov okr. Chrudim |
5. SNK | 196 15,4 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr. Lucie MudrichováBez politické příslušnosti |
34 | fyzioterapeutka | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MudrochBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce, člen dozorčí rady společnosti Sportoviště města Hlinska | Hlinsko okr. Chrudim |
9. MY+NK | 1 820 4,7 % listiny |
mandát 9. |
JM Jana MudrochováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ - květinářství | Krouna okr. Chrudim |
5. KDU-ČSL+NK | 97 9,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jaroslav MudruňkaBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Bezděkov okr. Pardubice |
1. SNK | 154 17,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Milada MuláčkováBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ, účetní, ekonom, starostka | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 438 9,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
32 | obchodní ředitel, realitní specialista | Holice okr. Pardubice |
11. SNK | 1 063 4,7 % listiny |
mandát 11. |
RM Ing. Roman MüllerBez politické příslušnosti |
62 | emeritní starosta města | Jevíčko okr. Svitavy |
1. MY+NK | 379 12,2 % listiny |
mandát 1. |
EM Eva MüllerováBez politické příslušnosti |
63 | všeobecná zdravotní sestra | Kunvald okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL+NK | 172 11,2 % listiny |
mandát 3. |
MM Mgr. Miroslav MuselíkBez politické příslušnosti |
64 | sociální pedagog | Moravská Třebová okr. Svitavy |
1. Moravané+NK | 508 8,6 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér | Žampach okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MusilBez politické příslušnosti |
47 | učitel odborného výcviku | Dlouhoňovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 150 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Libor MusílekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Pustá Rybná okr. Svitavy |
4. SNK | 59 11,0 % listiny |
mandát 6. |
EM Eliška MusilováBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Sezemice okr. Pardubice |
3. KDU-ČSL+NK | 444 7,3 % listiny |
mandát 3. |
IM Mgr. Irena MusilováBez politické příslušnosti |
63 | ředitelka mateřské školy | Prachovice okr. Chrudim |
2. SNK | 202 13,1 % listiny |
mandát 2. |
IM Iva MusilováBez politické příslušnosti |
52 | švadlena | Čenkovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 60 11,3 % listiny |
mandát 5. |
LM Lucie MusilováBez politické příslušnosti |
41 | jednatelka společnosti | Kamenná Horka okr. Svitavy |
6. SNK | 49 13,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Martin MužíkKDU-ČSL |
47 | statik | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL | 178 7,7 % listiny |
mandát 2. |
MM Marcela MužíkováBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec | Lavičné okr. Svitavy |
5. SNK | 42 22,3 % listiny |
mandát 1. |
MM RNDr. Milan MyšákBez politické příslušnosti |
60 | lektor IT | Jehnědí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 123 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MyšákBez politické příslušnosti |
47 | skladník - montér | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 159 12,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MyškaBez politické příslušnosti |
53 | řidič SÚS | Jeníkov okr. Chrudim |
1. STAN | 88 13,5 % listiny |
mandát 2. |
NM Nikola MyškováBez politické příslušnosti |
31 | administrativní pracovnice | Hamry okr. Chrudim |
2. SNK | 72 14,7 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Pavla NádeníkováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka ZŠ | Horní Jelení okr. Pardubice |
1. VČ | 288 13,0 % listiny |
mandát 1. |
JN Bc. Jan NadrchalANO 2011 |
39 | primátor města Pardubic | Pardubice okr. Pardubice |
1. ANO | 5 904 2,8 % listiny |
mandát 1. |
JN Bc. Jan NadrchalANO 2011 |
39 | primátor města Pardubice | Pardubice V okr. Pardubice |
3. ANO | 1 055 7,0 % listiny |
mandát 3. |
JN Jan NádvorníkBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér | Desná okr. Svitavy |
1. NK | 152 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JN Jindřich NádvorníkBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Skořenice okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 103 11,4 % listiny |
mandát 7. |
PN doc. Ing. Petr Nachtigall, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | prorektor Univerzity Pardubice pro vzdělávání | Pardubice II okr. Pardubice |
5. SNKEDPaspoMYPP | 889 8,4 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NajmanBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 368 6,8 % listiny |
mandát 2. |
MN Michal NálevkaBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Lány u Dašic okr. Pardubice |
5. SNK | 41 19,7 % listiny |
mandát 3. |
JN Ing. Jiří NalezenecBez politické příslušnosti |
39 | strojař | Dolní Ředice okr. Pardubice |
4. SNK | 339 12,8 % listiny |
mandát 2. |
ŽN Ing. Žaneta NápravníkováBez politické příslušnosti |
38 | personalistka | Bohuňovice okr. Svitavy |
4. SNK | 38 16,1 % listiny |
mandát 2. |
MN Milan NárožnýBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Bělá u Jevíčka okr. Svitavy |
6. SNK | 114 13,2 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NárožnýBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Bělá u Jevíčka okr. Svitavy |
1. SNK | 123 14,2 % listiny |
mandát 1. |
RN Richard NárožnýBez politické příslušnosti |
53 | elektrikář | Březina okr. Svitavy |
2. SNK | 112 13,8 % listiny |
mandát 1. |
IN Ivo NavalanýBez politické příslušnosti |
56 | administrativní pracovník | Litošice okr. Pardubice |
2. SNK | 42 13,9 % listiny |
mandát 2. |
JN Jiří NavrátilBez politické příslušnosti |
71 | důchodce, zastupitel obce | Biskupice okr. Svitavy |
6. SNK | 76 7,2 % listiny |
mandát 6. |
JN Jiří NavrátilBez politické příslušnosti |
30 | státní zaměstnanec | Květná okr. Svitavy |
6. SNK | 139 11,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 351–2 400 z 4 282