Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 282)
Strana 58 z 86
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PP Ing. Petr PražákBez politické příslušnosti |
50 | voják | Újezd u Sezemic okr. Pardubice |
4. SNK | 80 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslava PražákováBez politické příslušnosti |
70 | důchodkyně | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 173 9,9 % listiny |
mandát 4. |
KP Kristýna PražákováBez politické příslušnosti |
43 | tajemnice obecního úřadu | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 325 13,2 % listiny |
mandát 1. |
MP Marie PražákováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Dědová okr. Chrudim |
4. SNK | 48 11,6 % listiny |
mandát 6. |
MP MDDr. Michal PražanBez politické příslušnosti |
37 | zubní lékař, provozovatel stomatologické kliniky | Spojil okr. Pardubice |
4. SNK | 141 10,9 % listiny |
mandát 4. |
TP Tomáš PražanBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Choteč okr. Pardubice |
2. SNK | 132 15,3 % listiny |
mandát 2. |
VP Ing. Vojtěch PražanBez politické příslušnosti |
61 | státní zaměstnanec | Květná okr. Svitavy |
4. SNK | 95 11,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Mgr. Petra PražanováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka školy | Otradov okr. Chrudim |
1. SNK | 103 16,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PreclíkBez politické příslušnosti |
48 | místostarosta města, předseda místní skupiny humanitární organizace | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
1. MY+NK | 1 303 5,6 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Martin PreislerBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí controllingu | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 176 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JP Jaromír PrchalBez politické příslušnosti |
65 | stavební technik a důchodce | Janov okr. Svitavy |
2. SNK | 200 10,6 % listiny |
mandát 2. |
LP Ladislav PrchalKomunistická str.Čech a Moravy |
69 | důchodce | Koclířov okr. Svitavy |
6. SNK | 96 6,7 % listiny |
mandát 7. |
MP Marie PrchalováBez politické příslušnosti |
59 | účetní | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 98 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VP Vít PriessnitzBez politické příslušnosti |
46 | pojišťovací makléř, trenér basketbalu | Přelouč okr. Pardubice |
2. STAN+NK | 667 6,2 % listiny |
mandát 4. |
HP Bc. Hana Priessnitzová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | policistka Policie ČR | Přelouč okr. Pardubice |
5. SNK | 469 6,6 % listiny |
mandát 2. |
IP Ing. Irena PrimasováBez politické příslušnosti |
64 | starostka | Pohledy okr. Svitavy |
1. SNK | 84 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jaroslav ProdělalBez politické příslušnosti |
61 | ředitel ZŠ Včelákov | Včelákov okr. Chrudim |
3. SNK | 115 13,5 % listiny |
mandát 3. |
MP Bc. Martin ProfousBez politické příslušnosti |
43 | ředitel ZUŠ Chrudim a dirigent | Chrudim okr. Chrudim |
8. SNK ED | 1 362 5,2 % listiny |
mandát 2. |
FP Filip ProcházkaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí kulturního oddělení město Jevíčko, neuvolněný místostarosta obce | Biskupice okr. Svitavy |
2. SNK | 133 12,6 % listiny |
mandát 4. |
JP Jan ProcházkaANO 2011 |
46 | starosta MO Pardubice IV | Pardubice IV okr. Pardubice |
1. ANO | 815 9,5 % listiny |
mandát 1. |
JP Jan ProcházkaANO 2011 |
46 | starosta MO Pardubice IV | Pardubice okr. Pardubice |
7. ANO | 5 733 2,7 % listiny |
mandát 7. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Ctětín okr. Chrudim |
3. SNK | 70 17,9 % listiny |
mandát 2. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | voják | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 103 11,7 % listiny |
mandát 6. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vračovice-Orlov okr. Ústí nad Orlicí |
2. STAN+NK | 75 15,3 % listiny |
mandát 2. |
OP Ondřej ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Zdechovice okr. Pardubice |
1. SNK | 97 14,9 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Podhořany u Ronova okr. Chrudim |
4. SNK | 45 21,1 % listiny |
mandát 1. |
PP Petra ProcházkaBez politické příslušnosti |
38 | administrativní pracovník, účetní | Ráby okr. Pardubice |
4. SNK | 156 11,7 % listiny |
mandát 4. |
IP Ing. Ivana ProcházkováBez politické příslušnosti |
41 | technik přípravy staveb | Uhersko okr. Pardubice |
5. SNK | 72 12,6 % listiny |
mandát 4. |
MP Milena ProcházkováBez politické příslušnosti |
52 | zdravotní sestra | Chvaletice okr. Pardubice |
8. SNK | 543 7,0 % listiny |
mandát 8. |
MP Monika ProcházkováBez politické příslušnosti |
50 | technik | Časy okr. Pardubice |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavla ProcházkováBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Damníkov okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 193 12,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavlína ProcházkováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ - ekonom | Mikulovice okr. Pardubice |
2. SNK | 197 11,6 % listiny |
mandát 3. |
PP Petra ProcházkováBez politické příslušnosti |
53 | radní města, vedoucí městské knihovny Sezemice, členka kulturní komise, předsedkyně redakční rady | Sezemice okr. Pardubice |
3. STAN+NK | 735 6,8 % listiny |
mandát 4. |
RP Renáta Procházková ChasákováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Vračovice-Orlov okr. Ústí nad Orlicí |
1. STAN+NK | 76 15,5 % listiny |
mandát 1. |
LP Lukáš ProchockýBez politické příslušnosti |
35 | chemik | Morašice okr. Pardubice |
1. SNK | 40 19,7 % listiny |
mandát 1. |
VP Vojtěch ProkešBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Jehnědí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 116 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslav ProkopBez politické příslušnosti |
44 | ředitel | Opatov okr. Svitavy |
5. SNK | 174 6,7 % listiny |
mandát 6. |
MP Michal ProkopBez politické příslušnosti |
23 | automechanik | Strážná okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 42 15,7 % listiny |
mandát 1. |
RP Ing. Radek ProkopBez politické příslušnosti |
32 | stavební inženýr | Horní Újezd okr. Svitavy |
1. NK | 102 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DP David ProkopecBez politické příslušnosti |
51 | nástrojař | Čenkovice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 71 13,3 % listiny |
mandát 7. |
IP Irena ProkopováBez politické příslušnosti |
47 | referentka | Strážná okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 31 11,6 % listiny |
mandát 5. |
MP Michal ProseckýBez politické příslušnosti |
48 | zaměstnanec obce | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
3. SNK | 155 11,3 % listiny |
mandát 3. |
MP Marie ProškováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Nová Sídla okr. Svitavy |
2. SNK | 76 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MP Michal ProusekBez politické příslušnosti |
28 | dělník | Urbanice okr. Pardubice |
5. SNK | 24 12,6 % listiny |
mandát 5. |
RP Rudolf Provazník, MBABez politické příslušnosti |
35 | ředitel společnosti | Chvojenec okr. Pardubice |
6. SNK | 155 12,7 % listiny |
mandát 4. |
TP Ing. Tomáš ProvazníkBez politické příslušnosti |
38 | vývojový konstruktér | Bošín okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 52 15,8 % listiny |
mandát 2. |
LP Lucie ProvazníkováBez politické příslušnosti |
45 | administrativní pracovnice | Dašice okr. Pardubice |
7. SNK | 386 6,5 % listiny |
mandát 7. |
VP Vlasta PrudilováBez politické příslušnosti |
61 | administrativní pracovník | Březová nad Svitavou okr. Svitavy |
9. SNK | 321 7,5 % listiny |
mandát 2. |
EP Bc. Eliška PrudkáBez politické příslušnosti |
26 | sociální pracovnice | Pomezí okr. Svitavy |
8. SNK | 193 7,6 % listiny |
mandát 3. |
MP Miroslav PrušekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Podůlšany okr. Pardubice |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 851–2 900 z 4 282