Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (6 056)
Strana 102 z 122
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JŠ Jaroslav ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Příseka okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 123 18,6 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Milan ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
40 | nástrojař | Havlíčkova Borová okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 155 5,7 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Daniela ŠtefáčkováBez politické příslušnosti |
44 | odborný referent | Smrčná okr. Jihlava |
2. SNK | 178 16,6 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠtefanSociální demokracie |
60 | strojník | Světnov okr. Žďár nad Sázavou |
1. SOCDEM+NK | 161 10,7 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiřina ŠtefaňákováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Kramolín okr. Třebíč |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠtefánekBez politické příslušnosti |
38 | programátor CNC | Skuhrov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Mgr. Jana ŠtefánkováBez politické příslušnosti |
52 | specialistka komunikace | Rokytnice nad Rokytnou okr. Třebíč |
1. NK | 323 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Mgr. Karel ŠteflBez politické příslušnosti |
58 | starosta města | Počátky okr. Pelhřimov |
1. SNK | 385 8,2 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vladislav ŠteflíčekBez politické příslušnosti |
39 | rybářský technik | Cidlina okr. Třebíč |
1. SNK | 36 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jana ŠteflíčkováBez politické příslušnosti |
60 | zaměstnanec obce | Cidlina okr. Třebíč |
3. SNK | 37 14,0 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Mgr. Miroslava ŠteflováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka ZŠ | Počátky okr. Pelhřimov |
4. SNK | 309 6,6 % listiny |
mandát 6. |
ŠŠ Štěpánka ŠteflováBez politické příslušnosti |
55 | starostka | Rohozná okr. Jihlava |
1. SNK | 199 16,8 % listiny |
mandát 1. |
FŠ Bc. František ŠteidlBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí skladu | Žižkovo Pole okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 120 18,2 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miloslav ŠtekerBez politické příslušnosti |
52 | servisní technik | Bratřice okr. Pelhřimov |
6. SNK | 41 15,9 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lenka ŠtekerováBez politické příslušnosti |
63 | účetní | Čáslavsko okr. Pelhřimov |
2. STAN | 57 13,8 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jan ŠtěpánBez politické příslušnosti |
33 | technolog | Vyskytná okr. Pelhřimov |
8. SNK | 259 12,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Milan ŠtěpánBez politické příslušnosti |
56 | truhlář | Bělá okr. Pelhřimov |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠtěpánBez politické příslušnosti |
36 | profesionální hasič | Knínice okr. Jihlava |
1. SNK | 56 8,0 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Ing. Petr ŠtěpánBez politické příslušnosti |
64 | vedoucí majetkového odboru | Brtnice okr. Jihlava |
3. KDU-ČSL | 370 10,4 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Petr ŠtěpánBez politické příslušnosti |
50 | elektrikář | Kaliště okr. Pelhřimov |
1. NK | 131 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠtěpánBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Rozsochatec okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 151 13,2 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jiří ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
36 | projektant pozemních staveb | Lavičky okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 178 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
34 | zaměstnanec městyse | Křižanov okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 213 11,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michal ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
37 | technik údržby a oprav | Kouty okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 51 14,4 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Miroslav ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
49 | silničář, traktorista | Nová Buková okr. Pelhřimov |
1. NK | 48 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
36 | seřizovač | Bukov okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 62 14,0 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vladimír ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
60 | mistr OZA | Trpišovice okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 36 9,5 % listiny |
mandát 6. |
ZŠ Zdeněk ŠtěpánekBez politické příslušnosti |
57 | skladník | Velká Chyška okr. Pelhřimov |
2. SNK | 97 19,2 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Iveta ŠtěpánkováBez politické příslušnosti |
38 | obsluha CNC strojů | Netín okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 49 8,9 % listiny |
mandát 8. |
LŠ Lada ŠtěpánkováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Rousměrov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Mgr. Lenka ŠtěpánkováBez politické příslušnosti |
50 | starostka obce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 279 11,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Miroslava ŠtěpánkováBez politické příslušnosti |
55 | projektová manažerka | Hodice okr. Jihlava |
2. SNK | 177 16,8 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Ing. Vendula Štěpánková, MSc.Bez politické příslušnosti |
27 | vedoucí ekonomického úseku | Dešov okr. Třebíč |
1. NK | 100 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Veronika ŠtěpánkováBez politické příslušnosti |
24 | mateřská | Bukov okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 24 5,4 % listiny |
mandát 5. |
AŠ Mgr. Adéla ŠtěpánováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Bílý Kámen okr. Jihlava |
7. SNK | 112 12,1 % listiny |
mandát 7. |
ŠŠ Štěpánka ŠtěpánováBez politické příslušnosti |
35 | chovatel v ZOO | Zdeňkov okr. Jihlava |
1. NK | 11 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Aneta ŠtěpanovskáBez politické příslušnosti |
40 | účetní | Kaliště okr. Jihlava |
5. SNK | 48 11,1 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Jiří ŠtěpanovskýBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Hornice okr. Třebíč |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marek ŠtěpanovskýBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Hornice okr. Třebíč |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Ing. Vlastimil ŠtěpanovskýBez politické příslušnosti |
39 | stavbyvedoucí | Nové Syrovice okr. Třebíč |
3. SNK | 277 8,3 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Luboš ŠtěpničkaBez politické příslušnosti |
64 | koordinátor | Jersín okr. Jihlava |
3. SNK | 88 17,5 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Miroslav ŠtěpničkaBez politické příslušnosti |
63 | řidič | Knínice okr. Jihlava |
4. SNK | 58 8,3 % listiny |
mandát 7. |
RŠ Radomír ŠtěpničkaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Lovčovice okr. Třebíč |
2. SNK | 25 16,0 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Mgr. Vojtěch ŠtěpničkaBez politické příslušnosti |
28 | učitel | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 176 8,3 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jindřich ŠtěrbaObčanská demokratická strana |
43 | fotograf | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
12. ODS | 1 509 5,3 % listiny |
mandát 5. |
KŠ Karel ŠtěrbaBez politické příslušnosti |
47 | obráběč kovů | Podmoklany okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 56 14,4 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Karel ŠtěrbaBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Podmoklany okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 38 9,8 % listiny |
mandát 7. |
OŠ Mgr. Oldřich ŠtěrbaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí divize logistiky | Kostelec okr. Jihlava |
4. SNK | 269 11,9 % listiny |
mandát 4. |
JŠ MUDr. Jiří ŠternTOP 09 |
49 | oční lékař | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
3. TOP 09+NK | 927 6,9 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Marek ŠtětinaBez politické příslušnosti |
51 | hutník ingotář | Věžná okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 71 10,7 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 5 051–5 100 z 6 056