Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (14 219)
Strana 137 z 285
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TM Mgr. Tomáš MahelBez politické příslušnosti |
51 | referent | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. Soukromníci+NK | 1 093 4,6 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vladimíra MahelováBez politické příslušnosti |
46 | zdravotní sestra | Hodov okr. Třebíč |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ján MahútBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dušejov okr. Jihlava |
4. SNK | 123 10,5 % listiny |
mandát 4. |
AM Antonín MachBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ, farmář | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
5. KDU-ČSL | 128 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
EM Ing. Eduard MachBez politické příslušnosti |
31 | produktový manažer | Jemnice okr. Třebíč |
3. SNK | 361 6,0 % listiny |
mandát 4. |
EM Ing. Eduard MachBez politické příslušnosti |
60 | obchodní zástupce | Jemnice okr. Třebíč |
5. SNK | 325 5,4 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
55 | odborný referent nákupu | Jámy okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 105 10,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Jaroslav MachBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Vladislav okr. Třebíč |
15. SNK | 179 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jaroslav MachBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
23. ANO+NK | 1 072 3,2 % listiny |
náhradník 18. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Škrdlovice okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 158 9,0 % listiny |
mandát 8. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
49 | obchodně technický zástupce | Polná okr. Jihlava |
19. SNK | 401 3,9 % listiny |
náhradník 14. |
JM Josef MachKDU-ČSL |
71 | důchodce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MachBez politické příslušnosti |
46 | soukromý zemědělec | Horní Ves okr. Pelhřimov |
2. STAN+NK | 115 17,2 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Ladislav MachBez politické příslušnosti |
40 | servisní elektrotechnik | Jívoví okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 122 13,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Luděk MachBez politické příslušnosti |
54 | lesní dělník | Račín okr. Žďár nad Sázavou |
11. SNK | 60 10,1 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MachBez politické příslušnosti |
37 | skladový referent | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 66 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
LM Ing. Lumír MachBez politické příslušnosti |
53 | projektant | Havlíčkův Brod okr. Havlíčkův Brod |
10. Zelení+NK | 352 3,8 % listiny |
náhradník 9. |
RM Richard MachBez politické příslušnosti |
54 | bezpečnostní technik Správy železnic | Golčův Jeníkov okr. Havlíčkův Brod |
15. SNK | 198 7,4 % listiny |
náhradník 1. |
SM Stanislav MachBez politické příslušnosti |
53 | truhlář | Jámy okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 53 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Zbyněk MachBez politické příslušnosti |
64 | průvodce | Humpolec okr. Pelhřimov |
11. STO | 163 3,4 % listiny |
náhradník 13. |
VM Vlastimil MáchaBez politické příslušnosti |
47 | hrázný-jezný pro Povodí Vltavy s.p. | Želiv okr. Pelhřimov |
2. SPD | 67 27,3 % listiny |
|
DM David MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | operátor laserového řezání | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
6. VÝZVA+NK | 155 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
LM Libor MacháčekBez politické příslušnosti |
46 | svářeč | Kamenná okr. Třebíč |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lubomír MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | koordinátor provozu | Myslibořice okr. Třebíč |
5. SNK | 53 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
MM Miroslav MacháčekBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
14. KSČM+NK | 69 4,8 % listiny |
|
AM Bc. Aneta MacháčkováBez politické příslušnosti |
37 | sociální pracovnice ÚP | Dalešice okr. Třebíč |
1. SNK | 138 9,0 % listiny |
mandát 3. |
TM Bc. Tereza Macháčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | pracovnice v sociálních službách, lektorka volnočasových hudebně-pohybových aktivit | Štoky okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 234 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jiří MáchalKomunistická str.Čech a Moravy |
39 | logistik | Třebíč okr. Třebíč |
3. KSČM | 294 5,5 % listiny |
|
PM MUDr. Petr MachalaBez politické příslušnosti |
54 | lékař | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
15. KDU-ČSL | 223 7,9 % listiny |
mandát 5. |
AM Aleš MachálekBez politické příslušnosti |
48 | prodejce | Ledeč nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
15. STO+NK | 238 4,5 % listiny |
náhradník 12. |
ZM Ing. Zdeněk MachálekBez politické příslušnosti |
43 | plánovač výroby | Rovečné okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 192 8,7 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martina MachálkováBez politické příslušnosti |
41 | vychovatelka | Krásná Hora okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 82 10,8 % listiny |
mandát 3. |
HM Hana MáchalováKomunistická str.Čech a Moravy |
66 | důchodce | Třebíč okr. Třebíč |
5. KSČM | 248 4,6 % listiny |
|
JM Mgr. Jaroslava MachalováBez politické příslušnosti |
43 | pedagog | Daňkovice okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 53 10,5 % listiny |
mandát 9. |
MM MUDr. Martina MachalováBez politické příslušnosti |
53 | lékařka | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 246 8,7 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MachátBez politické příslušnosti |
61 | programátor CNC strojů | Litovany okr. Třebíč |
1. ODS | 33 14,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Martin MachátBez politické příslušnosti |
34 | pracovník v živočišné výrobě | Kouty okr. Třebíč |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
|
OM Oldřich MachátBez politické příslušnosti |
44 | aplikační technik ve strojírenství | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
1. MZH+NK | 237 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
OM Oldřich MachátBez politické příslušnosti |
66 | zámečník | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
11. SNK | 162 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
PM Pavel MachátBez politické příslušnosti |
67 | muzikant, zpěvák skupiny MATADOR | Třebíč okr. Třebíč |
5. SOCDEM+NK | 264 4,3 % listiny |
|
AM Anna MachátováBez politické příslušnosti |
53 | předsedkyně neziskové organizace zaměřené na služby pro rodinu, metodička | Třebíč okr. Třebíč |
18. ODS+SNKED+TOP09 | 905 3,7 % listiny |
náhradník 16. |
JM Jakub MachekBez politické příslušnosti |
28 | technik v rostlinné výrobě | Dušejov okr. Jihlava |
3. SNK | 132 11,3 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Josef MachekBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Mladé Bříště okr. Pelhřimov |
5. SNK | 99 14,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Petr MachekBez politické příslušnosti |
61 | jednatel společnosti | Humpolec okr. Pelhřimov |
7. Piráti | 241 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
PM Ing. Petr MachekBez politické příslušnosti |
45 | starosta města 2024-2026, stavební inženýr, organizátor kulturních akcí | Humpolec okr. Pelhřimov |
1. SNK | 847 7,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MachekBez politické příslušnosti |
40 | dělník | Ovesná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MachkováKomunistická str.Čech a Moravy |
67 | důchodce | Vilémov okr. Havlíčkův Brod |
7. KSČM+NK | 51 9,0 % listiny |
náhradník 6. |
MM Marika MachkováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Světlá nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
8. ODS+Piráti | 313 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
TM Ing. Tereza MachkováBez politické příslušnosti |
45 | stavební inženýrka | Humpolec okr. Pelhřimov |
10. SNK | 516 4,5 % listiny |
náhradník 7. |
OM Ing. Ondřej MacholaBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí oddělení strojní technologie | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
5. MZH+NK | 253 5,7 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 6 801–6 850 z 14 219