Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (6 056)
Strana 58 z 122
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IL Ivana LubinováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Moraveč okr. Pelhřimov |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BL Bohuslav LudvíkBez politické příslušnosti |
58 | informatik | Osové okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 39 14,2 % listiny |
mandát 2. |
LL Ing. Lubomír LudvíkBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí reaktorového bloku | Rouchovany okr. Třebíč |
6. SNK | 254 7,6 % listiny |
mandát 4. |
PL Petr LudvíkBez politické příslušnosti |
56 | osoba samostatně výdělečně činná | Myslibořice okr. Třebíč |
4. SNK | 147 10,0 % listiny |
mandát 5. |
JL Bc. Jana LudvíkováBez politické příslušnosti |
37 | grafička a kreativec | Rouchovany okr. Třebíč |
8. SNK | 246 7,3 % listiny |
mandát 5. |
OL Ondřej LukáčBez politické příslušnosti |
39 | řidič | Kozlov okr. Jihlava |
1. NK | 167 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Bc. Martin LukášBez politické příslušnosti |
53 | obchodní manažer | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 302 5,8 % listiny |
mandát 6. |
JL Bc. Jan Lukeš, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | příslušník bezpečnostních sborů | Zubří okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 261 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RL Radek LukešBez politické příslušnosti |
47 | autodopravce | Okříšky okr. Třebíč |
2. SNK | 393 9,0 % listiny |
mandát 4. |
LL Ladislav LuňáčekBez politické příslušnosti |
49 | elektrikář - údržbář | Havlíčkova Borová okr. Havlíčkův Brod |
15. SNK | 269 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JL Jan LupačBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ klempíř | Nový Jimramov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JL Jaroslava LupačováBez politické příslušnosti |
50 | HT prodavačka | Herálec okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 157 11,8 % listiny |
mandát 2. |
PL Bc. Pavlína LysáBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ, finanční poradce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
1. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 1. |
FL František LysýBez politické příslušnosti |
46 | programátor | Naloučany okr. Třebíč |
7. SNK | 69 12,5 % listiny |
mandát 6. |
VL Vlastimil LysýBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Horní Ves okr. Pelhřimov |
5. STAN+NK | 92 13,8 % listiny |
mandát 3. |
FM František MácaBez politické příslušnosti |
55 | technik | Nová Říše okr. Jihlava |
4. KDU-ČSL | 130 7,0 % listiny |
mandát 6. |
JM Jan MácaBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Kdousov okr. Třebíč |
3. SNK | 58 17,4 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MácaBez politické příslušnosti |
39 | technik | Jiratice okr. Třebíč |
2. KDU-ČSL | 23 15,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MácaBez politické příslušnosti |
56 | mechanik - opravář | Panské Dubenky okr. Jihlava |
7. SNK | 40 13,2 % listiny |
mandát 7. |
PM Patrik MácaBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Jindřichovice okr. Jihlava |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MácaBez politické příslušnosti |
49 | frézař, programátor | Žatec okr. Jihlava |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MácaBez politické příslušnosti |
47 | technik | Číměř okr. Třebíč |
4. SNK | 68 18,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Lhánice okr. Třebíč |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MacekBez politické příslušnosti |
50 | geodet | Valeč okr. Třebíč |
4. SNK | 149 9,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jitka MácováBez politické příslušnosti |
45 | pracovník vztahů k veřejnosti HR business partner v nemocnici Třebíč | Kožichovice okr. Třebíč |
1. NK | 104 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Matěj MaděraBez politické příslušnosti |
28 | mediální konzultant | Jiřice okr. Pelhřimov |
4. KDU-ČSL | 202 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MaděraBez politické příslušnosti |
35 | obchodní reprezentant | Kaliště okr. Pelhřimov |
1. NK | 98 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Bc. Dana MaděrováBez politické příslušnosti |
62 | ředitelka MŠ Pacov Za Branou, zastupitelka města Pacova | Pacov okr. Pelhřimov |
6. STAN+NK | 977 7,7 % listiny |
mandát 2. |
LM Leoš Mahel, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | výrobní ředitel | Radešínská Svratka okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 127 13,4 % listiny |
mandát 1. |
VM Vladimíra MahelováBez politické příslušnosti |
46 | zdravotní sestra | Hodov okr. Třebíč |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ján MahútBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dušejov okr. Jihlava |
4. SNK | 123 10,5 % listiny |
mandát 4. |
EM Ing. Eduard MachBez politické příslušnosti |
31 | produktový manažer | Jemnice okr. Třebíč |
3. SNK | 361 6,0 % listiny |
mandát 4. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
55 | odborný referent nákupu | Jámy okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 105 10,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Škrdlovice okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 158 9,0 % listiny |
mandát 8. |
JM Josef MachKDU-ČSL |
71 | důchodce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MachBez politické příslušnosti |
46 | soukromý zemědělec | Horní Ves okr. Pelhřimov |
2. STAN+NK | 115 17,2 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Ladislav MachBez politické příslušnosti |
40 | servisní elektrotechnik | Jívoví okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 122 13,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Luděk MachBez politické příslušnosti |
54 | lesní dělník | Račín okr. Žďár nad Sázavou |
11. SNK | 60 10,1 % listiny |
mandát 1. |
LM Libor MacháčekBez politické příslušnosti |
46 | svářeč | Kamenná okr. Třebíč |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Bc. Aneta MacháčkováBez politické příslušnosti |
37 | sociální pracovnice ÚP | Dalešice okr. Třebíč |
1. SNK | 138 9,0 % listiny |
mandát 3. |
PM MUDr. Petr MachalaBez politické příslušnosti |
54 | lékař | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
15. KDU-ČSL | 223 7,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Martina MachálkováBez politické příslušnosti |
41 | vychovatelka | Krásná Hora okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 82 10,8 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jaroslava MachalováBez politické příslušnosti |
43 | pedagog | Daňkovice okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 53 10,5 % listiny |
mandát 9. |
MM MUDr. Martina MachalováBez politické příslušnosti |
53 | lékařka | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 246 8,7 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MachátBez politické příslušnosti |
61 | programátor CNC strojů | Litovany okr. Třebíč |
1. ODS | 33 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jakub MachekBez politické příslušnosti |
28 | technik v rostlinné výrobě | Dušejov okr. Jihlava |
3. SNK | 132 11,3 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Josef MachekBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Mladé Bříště okr. Pelhřimov |
5. SNK | 99 14,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Petr MachekBez politické příslušnosti |
45 | starosta města 2024-2026, stavební inženýr, organizátor kulturních akcí | Humpolec okr. Pelhřimov |
1. SNK | 847 7,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MachekBez politické příslušnosti |
40 | dělník | Ovesná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MachováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ - účetní | Golčův Jeníkov okr. Havlíčkův Brod |
14. SNK | 233 8,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 2 851–2 900 z 6 056