Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (6 056)
Strana 82 z 122
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BP Bc. Bohumil PotůčekBez politické příslušnosti |
43 | státní zaměstnanec | Myslibořice okr. Třebíč |
5. SNK | 181 12,4 % listiny |
mandát 4. |
BP Bc. Barbora PotůčkováBez politické příslušnosti |
41 | kalkulant/propagační pracovník | Dalešice okr. Třebíč |
3. SNK | 131 8,5 % listiny |
mandát 4. |
JP Jan PoukarBez politické příslušnosti |
43 | instalatér | Žatec okr. Jihlava |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PoukarBez politické příslušnosti |
52 | elektromontér | Nevcehle okr. Jihlava |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel PoukarBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Nevcehle okr. Jihlava |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DP Mgr. Daniel PoulBez politické příslušnosti |
31 | učitel, Obchodní akademie Jihlava | Pavlov okr. Pelhřimov |
3. SNK | 41 21,0 % listiny |
mandát 1. |
HP MUDr. Hynek PoulBez politické příslušnosti |
54 | primář hematologie Pelhřimov, radní města | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
4. KDU-ČSL | 1 907 8,4 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PoulKDU-ČSL |
55 | OSVČ truhlář | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
5. KDU-ČSL | 156 5,6 % listiny |
mandát 5. |
TP Ing. Tomáš Poul, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | bezpečnostní sbor České republiky | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 288 11,0 % listiny |
mandát 1. |
IP Ing. Irena PoulováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka na SŠ | Křídla okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 176 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Ludmila PoulováBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Sloupno okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 15 14,3 % listiny |
mandát 5. |
PP Ing. Pavla PoulováBez politické příslušnosti |
50 | projektová manažerka a úřednice na úseku organizace práce | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 373 7,2 % listiny |
mandát 4. |
PP PaedDr. Petr PourBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Opatov okr. Třebíč |
2. SNK | 180 11,7 % listiny |
mandát 2. |
LP MVDr. Lenka PovolnáBez politické příslušnosti |
49 | veterinární lékařka | Bohdalec okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 97 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JP Jan PožárBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Čikov okr. Třebíč |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jindřich PožárBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí konstrukce | Osové okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 39 14,2 % listiny |
mandát 3. |
KP MVDr. Klára PožárBez politické příslušnosti |
53 | veterinární lékařka | Dukovany okr. Třebíč |
2. SNK | 167 10,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Miroslav PožárBez politické příslušnosti |
63 | starosta | Mrákotín okr. Jihlava |
2. SNK | 255 8,7 % listiny |
mandát 2. |
RP Ing. Roman PožárBez politické příslušnosti |
43 | konstruktér - vývojář | Lavičky okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 189 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EP Ing. Eva PožárováBez politické příslušnosti |
53 | místostarostka | Třešť okr. Jihlava |
1. Nestran. | 904 7,2 % listiny |
mandát 2. |
HP Hana PožárováBez politické příslušnosti |
36 | mateřská dovolená | Pucov okr. Třebíč |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Leona PožárováBez politické příslušnosti |
19 | student | Vlčatín okr. Třebíč |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Ing. Ludmila PožárováBez politické příslušnosti |
47 | ekonomka | Budišov okr. Třebíč |
1. SNK | 151 19,5 % listiny |
mandát 1. |
MP Bc. Michaela PožárováBez politické příslušnosti |
42 | obchodní manažer | Hartvíkovice okr. Třebíč |
1. SNK | 171 13,8 % listiny |
mandát 1. |
RP Radka PradáčováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Maleč okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 127 9,9 % listiny |
mandát 7. |
DP Dušan PrachařBez politické příslušnosti |
48 | programátor | Číměř okr. Třebíč |
3. SNK | 68 18,6 % listiny |
mandát 4. |
DP Dana PrachařováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí prodejny Zahrádkář Agro Měřín, s.r.o., členka finančního výboru městyse Měřín | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 328 9,0 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr PraislerBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 86 100,0 % listiny |
mandát 1. |
HP Bc. Hana PraislerováBez politické příslušnosti |
49 | zdravotní sestra | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 124 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jan PrantlBez politické příslušnosti |
56 | podnikatel | Žirovnice okr. Pelhřimov |
4. ODS | 322 10,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Mgr. Jan PrášekBez politické příslušnosti |
47 | učitel ZŠ | Světlá nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
15. KDU-ČSL+NK | 618 6,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PrášekBez politické příslušnosti |
38 | truhlář | Číhošť okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 102 10,6 % listiny |
mandát 5. |
JP Jiří PrášekBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Číhošť okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 101 10,5 % listiny |
mandát 6. |
VP Václav PrášekTOP 09 |
52 | jednatel stavební společnosti | Světlá nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
2. TOP 09+NK | 306 7,4 % listiny |
mandát 2. |
AP Ing. Aleš PrášilBez politické příslušnosti |
52 | IT specialista | Rantířov okr. Jihlava |
4. SNK | 169 13,2 % listiny |
mandát 3. |
FP František PrášilBez politické příslušnosti |
56 | obráběč kovů | Rozsochy okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 170 7,4 % listiny |
mandát 6. |
VP Vít PrášilBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Rozsochy okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 181 7,9 % listiny |
mandát 3. |
JP PhDr. Jakub PravdaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí DKC | Rožná okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 192 6,0 % listiny |
mandát 7. |
FP František PreislerBez politické příslušnosti |
37 | technolog | Křižánky okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 136 15,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Jaroslav PreislerBez politické příslušnosti |
58 | prodejce | Vír okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 86 4,9 % listiny |
mandát 5. |
JP Mgr. Jitka PreislerováBez politické příslušnosti |
61 | ředitelka základní školy | Sněžné okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 179 8,5 % listiny |
mandát 4. |
JP Julie PresBez politické příslušnosti |
44 | zástupce manažera prodejny | Vojslavice okr. Pelhřimov |
3. SNK | 23 11,0 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. et Ing. Jan PrchalBez politické příslušnosti |
28 | vedoucí úředník | Přibyslav okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 475 11,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslav PrchalBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Otín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 146 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslav PrchalBez politické příslušnosti |
45 | technolog | Nová Ves u Leštiny okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PrchalBez politické příslušnosti |
53 | tavič | Bělá okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 99 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KP Kamil PrchalBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Puklice okr. Jihlava |
1. SNK | 167 11,3 % listiny |
mandát 2. |
LP Luboš PrchalBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Zajíčkov okr. Pelhřimov |
6. SNK | 44 6,6 % listiny |
mandát 7. |
MP Ing. Miroslav PrchalBez politické příslušnosti |
29 | specialista vodního hospodářství | Nárameč okr. Třebíč |
3. SNK | 107 10,7 % listiny |
mandát 6. |
PP MgA. Pravomil PrchalBez politické příslušnosti |
34 | kameraman, střihač, TV technik | Dolní Cerekev okr. Jihlava |
3. SNK | 225 10,0 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 4 051–4 100 z 6 056