Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 50 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MK Ing. Martin KašparBez politické příslušnosti |
45 | geotechnik | Zbýšov okr. Vyškov |
5. SNK | 179 11,1 % listiny |
mandát 5. |
MK Michal KašparBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Trnové Pole okr. Znojmo |
2. SNK | 49 21,6 % listiny |
mandát 1. |
MK Milan KašpárekBez politické příslušnosti |
61 | technicko-administrativní pracovník, místostarosta obce | Uherčice okr. Znojmo |
2. SNK | 37 8,8 % listiny |
mandát 4. |
PK Petr KašpárekBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Tasov okr. Hodonín |
2. KDU-ČSL | 107 10,4 % listiny |
mandát 2. |
RK Radka KašpárkováBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Branišovice okr. Brno-venkov |
7. TOP 09 | 183 10,3 % listiny |
mandát 7. |
EK Eliška KašparováBez politické příslušnosti |
45 | učitelka | Ledce okr. Brno-venkov |
7. SNK | 31 9,6 % listiny |
mandát 7. |
LK Lenka KašparováBez politické příslušnosti |
32 | dělnice | Stálky okr. Znojmo |
5. SNK | 25 14,5 % listiny |
mandát 3. |
JK Jiří KašparovskýBez politické příslušnosti |
56 | technik | Trboušany okr. Brno-venkov |
8. SNK | 102 11,1 % listiny |
mandát 8. |
LK Ing. Lubomír KatolickýBez politické příslušnosti |
69 | starosta obce | Lažánky okr. Brno-venkov |
1. SNK | 145 11,8 % listiny |
mandát 1. |
MK Martin KatolickýBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Uhřice okr. Vyškov |
7. SNK | 64 14,2 % listiny |
mandát 2. |
KK Kateřina KatrňákováKDU-ČSL |
52 | úřednice Správy železnic | Brno-Židenice okr. Brno-město |
6. KDU-ČSL+STAN+NK | 1 756 3,5 % listiny |
mandát 6. |
MK Magda KatzmairováBez politické příslušnosti |
57 | obchodní zástupkyně | Šebetov okr. Blansko |
5. SNK ED | 234 11,2 % listiny |
mandát 7. |
JK Jan KaufSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
47 | starosta obce | Hrušky okr. Vyškov |
1. SNK | 302 16,4 % listiny |
mandát 1. |
TK Mgr. Tomáš KaválekKDU-ČSL |
45 | učitel | Újezd u Brna okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL+NK | 974 7,8 % listiny |
mandát 1. |
MK Marek KavečkaBez politické příslušnosti |
43 | profesionální hasič | Drnovice okr. Vyškov |
3. SNK | 360 7,7 % listiny |
mandát 2. |
ŠK Štěpán KavečkaBez politické příslušnosti |
64 | stolař | Medlovice okr. Vyškov |
3. SNK | 115 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MK Michal KavkaBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Valtrovice okr. Znojmo |
1. SNK | 56 37,8 % listiny |
mandát 1. |
MK Bc. Martin KavlíkBez politické příslušnosti |
34 | strážný, Vězeňská služba České republiky | Přibyslavice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 116 11,5 % listiny |
mandát 4. |
JK Ing. Jan KazdaBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce Jinačovice | Jinačovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 347 15,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Josef KazderaBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Újezd okr. Znojmo |
2. SNK | 13 7,2 % listiny |
mandát 4. |
JK Ing. Jaroslava KazderováBez politické příslušnosti |
58 | zaměstnanec FÚ | Šanov okr. Znojmo |
5. SNK | 166 8,3 % listiny |
mandát 3. |
BK Ing. Barbora KazdováBez politické příslušnosti |
30 | vedoucí ekonom | Lukovany okr. Brno-venkov |
1. SNK | 132 20,7 % listiny |
mandát 2. |
ZK Ing. Zdeněk KeclíkBez politické příslušnosti |
62 | starosta obce | Opatovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 296 14,2 % listiny |
mandát 1. |
MK Mgr. Michaela KejdováBez politické příslušnosti |
39 | právnička | Tetčice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 141 10,6 % listiny |
mandát 7. |
RK Ing. Richard KejhaBez politické příslušnosti |
31 | slévárenský technolog | Rájec-Jestřebí okr. Blansko |
2. SNK | 258 7,9 % listiny |
mandát 2. |
AK Adolf Kelča, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotnický záchranář ZZS | Višňové okr. Znojmo |
7. SNK | 200 12,1 % listiny |
mandát 2. |
OK Olga KelemenováBez politické příslušnosti |
53 | jednatelka společnosti | Břeclav okr. Břeclav |
1. HR+NK | 1 481 7,2 % listiny |
mandát 1. |
DK Ing. David KellerBez politické příslušnosti |
52 | správní referent | Lažany okr. Blansko |
2. SNK | 89 15,3 % listiny |
mandát 2. |
LK Lukáš KellnerBez politické příslušnosti |
44 | medior developer | Žarošice okr. Hodonín |
4. SNK | 154 7,0 % listiny |
mandát 4. |
MK Martin KellnerBez politické příslušnosti |
47 | soukromý zemědělec | Přeskače okr. Znojmo |
5. KDU-ČSL+NK | 47 12,8 % listiny |
mandát 5. |
IK Mgr. Ivana KellnerováBez politické příslušnosti |
52 | ředitelka ZŠ | Olbramovice okr. Znojmo |
3. KDU-ČSL+NK | 226 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JK Jana KepákováBez politické příslušnosti |
54 | kadeřnice, členka kulturní komise | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
9. KDU-ČSL+TOP 09 | 724 6,7 % listiny |
mandát 9. |
MK Miroslava KeprtováBez politické příslušnosti |
63 | místostarostka | Brno-Kníničky okr. Brno-město |
2. SNK | 268 11,5 % listiny |
mandát 2. |
LK Luboš KerberBez politické příslušnosti |
65 | starosta | Svatoslav okr. Brno-venkov |
1. STAN | 159 16,8 % listiny |
mandát 2. |
PK Mgr. Pavel KerelBez politické příslušnosti |
58 | pedagog | Hrušovany nad Jevišovkou okr. Znojmo |
7. SNK | 198 9,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Mgr. Jan KernBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Rostěnice-Zvonovice okr. Vyškov |
3. SNK | 137 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PK Petr KernBez politické příslušnosti |
66 | OSVČ | Březí okr. Břeclav |
1. SNK | 351 7,5 % listiny |
mandát 3. |
RK Radim KernBez politické příslušnosti |
47 | sklepmistr | Starovice okr. Břeclav |
4. SNK | 219 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PK Petr KheilBez politické příslušnosti |
46 | hasič | Babice nad Svitavou okr. Brno-venkov |
3. SNK | 600 12,6 % listiny |
mandát 2. |
IK Ivan KieferBez politické příslušnosti |
56 | stavební dělník | Dolní Loučky okr. Brno-venkov |
1. SNK | 203 11,1 % listiny |
mandát 2. |
HK Hynek KiliánBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Brankovice okr. Vyškov |
3. SNK | 123 7,9 % listiny |
mandát 4. |
PK Ing. Pavel KilianTOP 09 |
57 | dopravní specialista, radní MČ Brno-Bosonohy | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+TOP 09 | 821 7,6 % listiny |
mandát 3. |
VK Vojtěch KiliánBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Brankovice okr. Vyškov |
6. SNK | 132 8,4 % listiny |
mandát 3. |
HK Mgr. Hana KiliánováBez politické příslušnosti |
52 | úřednice | Hlubočany okr. Vyškov |
5. SNK | 125 10,3 % listiny |
mandát 5. |
JK Jaroslav KincBez politické příslušnosti |
51 | operátor CNC | Ochoz u Tišnova okr. Brno-venkov |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Mgr. Michal KinclTOP 09 |
40 | právník, zastupitel MČ Brno-Bohunice | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
5. STANPirTOPFBrNK | 913 5,3 % listiny |
mandát 2. |
AK Ing. Anežka KinclováBez politické příslušnosti |
33 | datový analytik | Šlapanice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 1 587 6,3 % listiny |
mandát 4. |
MK Miroslava KinclováBez politické příslušnosti |
50 | dispečerka | Vratěnín okr. Znojmo |
2. SNK | 46 8,4 % listiny |
mandát 3. |
HK Helena KinčováBez politické příslušnosti |
45 | pracovnice v sociálních službách | Hvězdlice okr. Vyškov |
4. SNK | 198 11,7 % listiny |
mandát 4. |
KK Ing. Bc. Kristýna KislingováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Zálesí okr. Znojmo |
1. SNK | 41 14,9 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 2 451–2 500 z 7 057