Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 70 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZM MUDr. Zuzana MačátováBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Lukov okr. Znojmo |
4. SNK | 65 14,9 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MadajBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Bzenec okr. Hodonín |
4. ANO | 324 8,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MaděraSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
52 | starosta | Křenovice okr. Vyškov |
1. STAN+NK | 758 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Michal Mádr, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
36 | akademický pracovník | Křenovice okr. Vyškov |
4. STAN+NK | 551 9,3 % listiny |
mandát 4. |
MM Miloš MadronBez politické příslušnosti |
65 | jednatel firmy | Kaly okr. Brno-venkov |
5. SNK | 79 11,4 % listiny |
mandát 5. |
JM Jan MagalBez politické příslušnosti |
37 | směnový mistr | Vlasatice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 117 18,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Leona MagdováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí pošty | Vavřinec okr. Blansko |
8. SNK | 325 7,5 % listiny |
mandát 2. |
ZM Ing. Zdeněk MahovskýObčanská demokratická strana |
60 | starosta obce | Přísnotice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 320 14,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Martin MahrBez politické příslušnosti |
39 | spolumajitel SW společnosti | Dobšice okr. Znojmo |
5. STAN+NK | 419 6,7 % listiny |
mandát 5. |
AM Aneta Mahrová, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | administrativní pracovník | Horní Břečkov okr. Znojmo |
2. SNK | 72 14,9 % listiny |
mandát 2. |
IM Ilona MahrováBez politické příslušnosti |
57 | ekonomka | Olomučany okr. Blansko |
9. SNK | 253 8,1 % listiny |
mandát 1. |
RM Rudolf MahútBez politické příslušnosti |
61 | elektrotechnik | Míchov okr. Blansko |
3. SNK | 36 9,7 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MachačBez politické příslušnosti |
45 | příslušník HZS - hasič, specialista požární ochrany | Jabloňany okr. Blansko |
2. SNK | 78 12,0 % listiny |
mandát 2. |
DM David MacháčekBez politické příslušnosti |
35 | technolog, konstruktér, učitel SŠ | Ostrovánky okr. Hodonín |
4. SNK | 93 21,1 % listiny |
mandát 4. |
FM Filip MacháčekBez politické příslušnosti |
22 | OSVČ | Petrov okr. Blansko |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jan MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | státní zaměstnanec | Jiříkovice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 324 7,5 % listiny |
mandát 9. |
JM Mgr. Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
61 | manažer – expedice | Velké Němčice okr. Břeclav |
4. SNK | 269 6,1 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí technického oddělení | Sudoměřice okr. Hodonín |
5. SNK | 158 13,3 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Pavel MacháčekBez politické příslušnosti |
50 | agronom, vinař | Vnorovy okr. Hodonín |
2. Nestran. | 217 15,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan Macháček ml.NEZÁVISLÍ |
34 | řemeslník-pokrývač | Rohatec okr. Hodonín |
12. NEZ+NK | 1 031 4,8 % listiny |
mandát 12. |
MM Magdaléna MacháčkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovník v sociálních službách | Petrov okr. Blansko |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Libor MachalaBez politické příslušnosti |
53 | řidič autobusu | Chvalkovice okr. Vyškov |
2. SNK | 104 16,9 % listiny |
mandát 2. |
ZM Ing. Zbyněk MachalaBez politické příslušnosti |
50 | soukromý podnikatel | Brankovice okr. Vyškov |
2. SNK | 151 9,6 % listiny |
mandát 2. |
DM David MachálekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Mouchnice okr. Hodonín |
5. SNK | 74 11,3 % listiny |
mandát 5. |
RM Rostislav MachálekBez politické příslušnosti |
52 | plánovač výroby | Velká nad Veličkou okr. Hodonín |
6. ANO+NK | 623 7,3 % listiny |
mandát 6. |
HM Hana MachálkováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra | Mouchnice okr. Hodonín |
6. SNK | 60 9,1 % listiny |
mandát 6. |
PM Petra MachálkováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Moravské Málkovice okr. Vyškov |
8. SOCDEM | 176 10,5 % listiny |
mandát 2. |
AM Andrea MachalováKDU-ČSL |
51 | jednatelka společnosti | Brankovice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL+NK | 164 11,8 % listiny |
mandát 2. |
KM Kristýna MachalováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovník | Dolenice okr. Znojmo |
1. SNK | 71 15,1 % listiny |
mandát 1. |
IM Bc. Ivana MacháňováBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Kučerov okr. Vyškov |
1. SNK | 65 27,2 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Lenka MachováKDU-ČSL |
35 | učitelka | Šitbořice okr. Břeclav |
13. KDU-ČSL | 338 6,4 % listiny |
mandát 13. |
ZM Ing. Zdeněk MachůANO 2011 |
49 | místostarosta MČ Brno-střed | Brno-střed okr. Brno-město |
2. ANO | 2 327 2,3 % listiny |
mandát 2. |
MM Mgr. Monika MachýčkováBez politické příslušnosti |
37 | referentka obecního úřadu | Božice okr. Znojmo |
5. SNK | 195 5,4 % listiny |
mandát 6. |
LM Ing. Mgr. Luděk MachynkaBez politické příslušnosti |
35 | neuvolněný místostarosta, obchodní zástupce | Vnorovy okr. Hodonín |
1. SNK | 597 16,1 % listiny |
mandát 1. |
ŠM MUDr. Šárka MajdováBez politické příslušnosti |
60 | podnikatelka v oblasti zdraví | Brno-střed okr. Brno-město |
14. KDU-ČSL+STAN | 4 661 2,3 % listiny |
mandát 14. |
JM Jana MajerováBez politické příslušnosti |
42 | PR manažer | Kašnice okr. Břeclav |
1. SNK | 48 15,0 % listiny |
mandát 3. |
AM Ing. Adam MajchrákANO 2011 |
39 | starosta obce | Luleč okr. Vyškov |
1. SNK | 487 11,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MajorBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Krhovice okr. Znojmo |
1. KDU-ČSL+NK | 154 16,9 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MajtánBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Javorník okr. Hodonín |
5. SNK | 149 10,7 % listiny |
mandát 5. |
FM František MakišBez politické příslušnosti |
34 | zaměstnanec obce | Břežany okr. Znojmo |
2. SNK | 189 10,7 % listiny |
mandát 2. |
DM David MakovskýBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Deblín okr. Brno-venkov |
2. STAN | 162 13,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MakovskýBez politické příslušnosti |
71 | podnikatel, důchodce | Lesní Hluboké okr. Brno-venkov |
4. SNK | 75 16,9 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MakuderaKDU-ČSL |
43 | starosta obce | Dolní Bojanovice okr. Hodonín |
1. KDU-ČSL | 777 9,4 % listiny |
mandát 1. |
SM Ing. Simona MaláBez politické příslušnosti |
53 | starostka | Řícmanice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 174 20,2 % listiny |
mandát 1. |
Ing. Jakub Malačka, MBAStarostové a osobn. pro Moravu |
38 | místostarosta města Znojma | Znojmo okr. Znojmo |
1. SOM+NK | 3 527 5,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lubomír MalačkaBez politické příslušnosti |
44 | předák směny | Havraníky okr. Znojmo |
5. SNK | 118 14,0 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr Malach, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | vedoucí pracovník Služby Boskovice, s.r.o., místostarosta města Boskovice 2014 - 2018 a 2020 - 2022 | Boskovice okr. Blansko |
1. MY+NK | 912 6,7 % listiny |
mandát 1. |
RM Radmila MalachováBez politické příslušnosti |
60 | referentka úřadu | Obora okr. Blansko |
2. SNK | 77 13,4 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MalásekBez politické příslušnosti |
51 | manager | Hradčany okr. Brno-venkov |
2. SNK | 146 14,0 % listiny |
mandát 2. |
MM Monika MaláskováBez politické příslušnosti |
34 | provozní ředitelka | Hradčany okr. Brno-venkov |
6. SNK | 141 13,5 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 3 451–3 500 z 7 057
