Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 73 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM Libor MašaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Měnín okr. Brno-venkov |
6. STAN+NK | 404 5,6 % listiny |
mandát 7. |
PM Ing. Petr MašaBez politické příslušnosti |
45 | zkušební technik v technické laboratoři | Židlochovice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 955 6,5 % listiny |
mandát 9. |
FM František MašekBez politické příslušnosti |
46 | policista | Kuřimské Jestřabí okr. Brno-venkov |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Horní Loučky okr. Brno-venkov |
3. SNK | 122 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MašekBez politické příslušnosti |
49 | technik | Lažánky okr. Brno-venkov |
8. SNK | 132 10,7 % listiny |
mandát 8. |
JM Ing. Bc. Jiří MašekKDU-ČSL |
38 | vodohospodářský specialista | Deblín okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL | 190 12,7 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MašekBez politické příslušnosti |
59 | obsluha linky | Dyjákovičky okr. Znojmo |
2. KDU-ČSL+STAN | 92 10,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Marcel MašekBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Šanov okr. Znojmo |
4. SNK | 306 6,8 % listiny |
mandát 5. |
MM Ing. Martin MašekBez politické příslušnosti |
37 | technik v energetice | Horní Loučky okr. Brno-venkov |
2. SNK | 124 12,1 % listiny |
mandát 2. |
RM Mgr. Richard Mašek, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | ředitel ZŠ Lomnice u Tišnova | Štěpánovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 186 11,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Pavla MaškováBez politické příslušnosti |
55 | ekonom | Žďárec okr. Brno-venkov |
5. KDU-ČSL+NK | 159 15,9 % listiny |
mandát 2. |
TM Tereza MaškováBez politické příslušnosti |
35 | podnikatelka v oblasti obchodu | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
2. ANO | 603 4,6 % listiny |
mandát 2. |
SM Simona MašováBez politické příslušnosti |
52 | starostka obce | Bohutice okr. Znojmo |
1. SNK | 214 13,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavlína Maštalířová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | učitelka MŠ | Kovalovice okr. Brno-venkov |
4. STAN | 235 10,8 % listiny |
mandát 5. |
LM Ing. Lubomír MaťákBez politické příslušnosti |
62 | ředitel Národního vinařského centra | Velké Bílovice okr. Břeclav |
3. SNK | 691 5,6 % listiny |
mandát 5. |
AM Aleš MatalBez politické příslušnosti |
43 | strojník | Ochoz u Tišnova okr. Brno-venkov |
1. NK | 44 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MátalBez politické příslušnosti |
48 | truhlář | Petrov okr. Blansko |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MatějNEZÁVISLÍ |
56 | OSVČ, místostarosta | Rohatec okr. Hodonín |
2. NEZ+NK | 1 096 5,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MatějíčekBez politické příslušnosti |
40 | projektový manažer | Dambořice okr. Hodonín |
3. SNK | 266 6,7 % listiny |
mandát 5. |
DM MUDr. Dušan Matejička, MBABez politické příslušnosti |
42 | primář | Březí okr. Břeclav |
2. SNK | 373 8,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jan MatějkaBez politické příslušnosti |
43 | stavební projektant | Prštice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 345 11,6 % listiny |
mandát 4. |
ZM Zdeněk MatějkaBez politické příslušnosti |
49 | starosta, elektrikář | Nový Přerov okr. Břeclav |
1. SNK | 83 16,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Marta MatějkováBez politické příslušnosti |
49 | referentka | Džbánice okr. Znojmo |
1. SNK | 52 19,2 % listiny |
mandát 2. |
OM Ondřej MatějůBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Svitávka okr. Blansko |
4. SNK | 421 6,8 % listiny |
mandát 4. |
DM David MateleškoBez politické příslušnosti |
46 | kvalitář | Mouchnice okr. Hodonín |
4. SNK | 76 11,6 % listiny |
mandát 4. |
VM Václav MátlBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel, automobilový průmysl a obchod | Rajhradice okr. Brno-venkov |
1. STAN+NK | 195 8,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jan MatlachBez politické příslušnosti |
68 | generální ředitel | Kurdějov okr. Břeclav |
2. SNK | 106 14,2 % listiny |
mandát 1. |
HM Hynek MatochaBez politické příslušnosti |
49 | systémový specialista | Mikulčice okr. Hodonín |
5. SNK | 355 7,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Miloslav MatochaBez politické příslušnosti |
40 | technolog | Milovice okr. Břeclav |
5. SNK | 115 13,5 % listiny |
mandát 5. |
IM JUDr. Irena MatonohováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
53 | radní města Brna pro školství | Brno okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+STAN | 35 448 1,9 % listiny |
mandát 2. |
IM JUDr. Irena MatonohováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
53 | radní města Brna pro školství | Brno-Maloměřice a Obřany okr. Brno-město |
1. STAN | 280 9,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Dušan MatoušekBez politické příslušnosti |
62 | programátor | Otnice okr. Vyškov |
5. Moravané | 290 9,1 % listiny |
mandát 5. |
KM Bc. Karel MatoušekBez politické příslušnosti |
49 | státní zaměstnanec | Hodonice okr. Znojmo |
1. SNK | 194 12,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MatoušekBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Pernštejnské Jestřabí okr. Brno-venkov |
6. SNK | 72 20,4 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MatoušekBez politické příslušnosti |
41 | hasič | Brno-Chrlice okr. Brno-město |
3. KDU-ČSL+NK | 520 7,6 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MatoušekBez politické příslušnosti |
55 | provozní montér | Pernštejnské Jestřabí okr. Brno-venkov |
3. SNK | 80 23,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Dagmar MatouškováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice | Pernštejnské Jestřabí okr. Brno-venkov |
5. SNK | 80 23,0 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslava MatouškováBez politické příslušnosti |
38 | asistentka | Němčany okr. Vyškov |
5. ODS | 136 8,3 % listiny |
mandát 5. |
ŠM Šárka MatouškováBez politické příslušnosti |
52 | starostka obce | Ketkovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 207 15,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Petr Matula, DiS.KDU-ČSL |
56 | vedoucí oddělení zdravotnické techniky | Práče okr. Znojmo |
2. KDU-ČSL | 191 11,1 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zdeněk MatulkaBez politické příslušnosti |
56 | obchodní manažer | Kurdějov okr. Břeclav |
2. SNK | 75 14,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Ing. arch. Lucie MatulováBez politické příslušnosti |
38 | architektka | Bílovice nad Svitavou okr. Brno-venkov |
7. STAN+NK | 753 7,1 % listiny |
mandát 7. |
MM Ing. Mgr. Markéta Matulová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | VŠ pedagog na ekonomické fakultě univerzity v Brně, trenérka mládeže a jednatelka Plaveckého klubu Kuřim, členka školské komise, zastupitelka města | Kuřim okr. Brno-venkov |
5. SNK | 1 957 6,2 % listiny |
mandát 5. |
JM Mgr. Jakub MatuszczykBez politické příslušnosti |
33 | učitel | Valtrovice okr. Znojmo |
2. SNK | 88 11,4 % listiny |
mandát 4. |
AM Aleš MatuškaBez politické příslušnosti |
45 | technik | Kulířov okr. Blansko |
6. SNK | 57 14,4 % listiny |
mandát 3. |
DM Dušan MatuškaBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Hrádek okr. Znojmo |
1. SNK | 64 16,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Jakub MatuškaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
41 | 1. místostarosta, kuchtík | Břeclav okr. Břeclav |
1. STAN+Piráti+NK | 2 253 4,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Josef MatuškaBez politické příslušnosti |
52 | učitel SŠ | Jedovnice okr. Blansko |
5. SNK | 452 9,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MatuškaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí výroby | Holubice okr. Vyškov |
4. KDU-ČSL+ODS+NK | 183 14,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Lada MatuškováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí chráněné dílny | Rudice okr. Blansko |
7. SNK | 273 5,8 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 3 601–3 650 z 7 057