Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 75 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OM Ing. Ondřej MenšíkBez politické příslušnosti |
38 | stavební technik | Želetice okr. Hodonín |
2. SNK | 160 12,8 % listiny |
mandát 3. |
RM Robert MenšíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Medlov okr. Brno-venkov |
3. SNK | 144 11,2 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeněk MenšíkBez politické příslušnosti |
51 | jednatel v autodopravě | Ráječko okr. Blansko |
3. SOCDEM+NK | 198 6,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Ing. Markéta MenšíkováBez politické příslušnosti |
51 | kontrolor, Generální ředitelství cel | Holasice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 365 11,5 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MerčákBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Rozdrojovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 194 10,8 % listiny |
mandát 4. |
MM Monika MerelováBez politické příslušnosti |
43 | zástupkyně ředitelky MŠ | Rohozec okr. Brno-venkov |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MerhautBez politické příslušnosti |
36 | seřizovač | Stvolová okr. Blansko |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MertaBez politické příslušnosti |
51 | senior dispečer | Lomnička okr. Brno-venkov |
1. SNK | 180 17,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MertaBez politické příslušnosti |
46 | zemědělec – 2. místostarosta obce | Rašovice okr. Vyškov |
3. SNK | 219 12,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MertaBez politické příslušnosti |
55 | místostarosta | Moravský Písek okr. Hodonín |
1. NEZ | 250 15,7 % listiny |
mandát 1. |
VM Vojtěch MertaBez politické příslušnosti |
34 | zedník | Řikonín okr. Brno-venkov |
5. SNK | 18 17,0 % listiny |
mandát 5. |
LM Mgr. Lukáš MertlíkTOP 09 |
42 | zástupce ředitele školy, OSVČ – lektor | Pohořelice okr. Brno-venkov |
2. TOP 09+NK | 276 7,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Libuše MesárošováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ – švadlena | Bošovice okr. Vyškov |
8. SNK | 246 20,4 % listiny |
mandát 2. |
VM Ing. Václav MészBez politické příslušnosti |
47 | zemědělský podnikatel | Jaroslavice okr. Znojmo |
1. SNK | 274 15,3 % listiny |
mandát 1. |
HM Helena MěšťanováKomunistická str.Čech a Moravy |
68 | důchodce | Ráječko okr. Blansko |
13. SOCDEM+NK | 192 6,4 % listiny |
mandát 13. |
JM Jiří MezihorákBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Rousínov okr. Vyškov |
2. SNK | 409 8,2 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MezuláníkKDU-ČSL |
58 | starosta obce | Otnice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 518 16,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Marek MíčaBez politické příslušnosti |
49 | účetní | Běhařovice okr. Znojmo |
1. SNK | 100 15,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jakub MičánekBez politické příslušnosti |
31 | mechanik | Kuřimská Nová Ves okr. Brno-venkov |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MičánekBez politické příslušnosti |
42 | příslušník bezpečnostního sboru ČR | Deblín okr. Brno-venkov |
2. SNK | 223 11,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MičánekBez politické příslušnosti |
35 | řidič | Kuřimská Nová Ves okr. Brno-venkov |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Ing. Radek MičánekBez politické příslušnosti |
48 | technicko-hospodářský pracovník ve strojírenství | Křižínkov okr. Brno-venkov |
1. SNK | 38 12,3 % listiny |
mandát 3. |
KM Kateřina MičánkováBez politické příslušnosti |
40 | pracovnice v sociálních službách | Braníškov okr. Brno-venkov |
5. SNK | 69 10,5 % listiny |
mandát 6. |
LM Lenka MičánkováBez politické příslušnosti |
57 | technický pracovník | Česká okr. Brno-venkov |
3. SNK | 348 14,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jiří MičkaBez politické příslušnosti |
57 | manažer | Rozdrojovice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 193 10,8 % listiny |
mandát 9. |
PM Petr MičkaBez politické příslušnosti |
48 | servisní technik | Hrubá Vrbka okr. Hodonín |
7. SNK | 127 10,9 % listiny |
mandát 7. |
PM Petr MičkaBez politické příslušnosti |
52 | autolakýrník | Suchohrdly u Miroslavi okr. Znojmo |
3. SNK | 117 11,2 % listiny |
mandát 3. |
MM Prim. MUDr. Marian MičkoBez politické příslušnosti |
61 | primář interny nemocnice Boskovice | Boskovice okr. Blansko |
15. MY+NK | 732 5,4 % listiny |
mandát 3. |
HM Mgr. Hana MíčkováBez politické příslušnosti |
55 | zástupkyně ředitele ZŠ | Mikulov okr. Břeclav |
2. SOM+NK | 688 9,5 % listiny |
mandát 1. |
LM Mgr. Lenka MičkováKDU-ČSL |
56 | lékárnice | Moravský Písek okr. Hodonín |
5. KDU-ČSL | 194 9,8 % listiny |
mandát 1. |
HM MUDr. Hana MíčováBez politické příslušnosti |
37 | lékařka | Běhařovice okr. Znojmo |
4. SNK | 96 15,3 % listiny |
mandát 2. |
EM Mgr. Erna MičudováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně | Morkůvky okr. Břeclav |
1. SNK | 147 18,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MifekBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel v pivovarnictví | Sokolnice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 473 6,9 % listiny |
mandát 8. |
BM Mgr. Bohumila MifkováKDU-ČSL |
33 | OSVČ | Dobročkovice okr. Vyškov |
6. KDU-ČSL | 58 13,0 % listiny |
mandát 6. |
LM Lucie MifkováBez politické příslušnosti |
43 | operátor ve výrobě | Deštná okr. Blansko |
4. SNK | 56 9,8 % listiny |
mandát 5. |
PM Ing. Mgr. Petra MifkováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí finančního odboru MČ | Brno-Maloměřice a Obřany okr. Brno-město |
5. SEN 21+NK | 629 7,5 % listiny |
mandát 1. |
LM Bc. Lucie MigotováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka mateřské školy | Tasov okr. Hodonín |
3. KDU-ČSL | 117 11,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MichalBez politické příslušnosti |
59 | jednatel výrobní společnosti | Kozlany okr. Vyškov |
6. STAN+NK | 79 11,4 % listiny |
mandát 6. |
JM Jana MichalčíkováBez politické příslušnosti |
58 | skladový operátor | Čejkovice okr. Znojmo |
4. SNK | 63 13,0 % listiny |
mandát 4. |
PM Pavel MichálekBez politické příslušnosti |
49 | manažer | Lukov okr. Znojmo |
7. SNK | 102 12,9 % listiny |
mandát 5. |
PM JUDr. Mgr. Přemysl Michálek, Ph.D., MBA, LL.M.Bez politické příslušnosti |
69 | vysokoškolský učitel | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
2. ANO | 621 5,6 % listiny |
mandát 3. |
IM Ing. Ivan MichalíkBez politické příslušnosti |
58 | nákupčí, zastupitel | Bílovice nad Svitavou okr. Brno-venkov |
6. STAN+NK | 682 6,4 % listiny |
mandát 6. |
LM Ladislav MichalíkBez politické příslušnosti |
62 | hasič | Svatoslav okr. Brno-venkov |
5. STAN | 85 9,0 % listiny |
mandát 6. |
MM MUDr. Martina MichalíkováBez politické příslušnosti |
55 | praktická lékařka | Hrušky okr. Břeclav |
6. KDU-ČSL | 231 8,2 % listiny |
mandát 3. |
TM Tereza MichalováBez politické příslušnosti |
36 | zdravotní sestra | Kozlany okr. Vyškov |
4. STAN+NK | 86 12,4 % listiny |
mandát 5. |
RM Roman MichalovskýBez politické příslušnosti |
50 | jednatel | Prostřední Poříčí okr. Blansko |
4. KDU-ČSL+NK | 53 11,4 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jiří MichnaBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí oddělení, místostarosta obce | Bořetice okr. Břeclav |
1. SNK | 291 9,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MichnaBez politické příslušnosti |
48 | zaměstnanec obce | Horní Bojanovice okr. Břeclav |
2. SNK | 195 18,6 % listiny |
mandát 2. |
PM MUDr. Petr MíkaBez politické příslušnosti |
28 | lékař ARO | Hoštice-Heroltice okr. Vyškov |
2. KDU-ČSL | 124 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslava MikáčováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57 | starostka | Strachotín okr. Břeclav |
1. STAN | 188 18,9 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 3 701–3 750 z 7 057