Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 78 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DM David MorávekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Opatovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 260 12,4 % listiny |
mandát 2. |
EM Mgr. Evžen MorávekBez politické příslušnosti |
49 | advokát | Velká nad Veličkou okr. Hodonín |
5. ANO+NK | 588 6,9 % listiny |
mandát 5. |
PM Ing. et Ing. Patrik Morávek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | product manager | Zbraslav okr. Brno-venkov |
5. KDU-ČSL+NK | 185 8,6 % listiny |
mandát 3. |
RM Rudolf MorávekBez politické příslušnosti |
42 | technik laboratoře | Jabloňany okr. Blansko |
1. SNK | 69 10,6 % listiny |
mandát 1. |
VM Mgr. Vít MoravskýBez politické příslušnosti |
37 | IT konzultant, softwarový inženýr | Dambořice okr. Hodonín |
5. SNK | 250 6,3 % listiny |
mandát 6. |
ZM Zbyněk MoróBez politické příslušnosti |
43 | mistr výroby | Brumovice okr. Břeclav |
8. SNK | 186 5,9 % listiny |
mandát 8. |
LM Lumír MořickýBez politické příslušnosti |
51 | obsluha výrobní linky, předseda spolku Hýseláci | Hýsly okr. Hodonín |
1. SNK | 87 22,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Marian MořickýBez politické příslušnosti |
51 | referent stavebního úřadu | Sobůlky okr. Hodonín |
1. SNK | 239 19,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Miroslav Mořický, MBAANO 2011 |
60 | bezpečnostní a požární technik | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
1. ANO | 684 6,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Petra MotlováBez politické příslušnosti |
40 | projektantka | Ježkovice okr. Vyškov |
1. SNK | 109 19,7 % listiny |
mandát 1. |
VM Ing. Vladimíra MotlováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Ratíškovice okr. Hodonín |
9. STAN+NK | 405 8,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Josef MotyčkaBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí technických služeb | Vnorovy okr. Hodonín |
6. SNK | 538 8,2 % listiny |
mandát 4. |
MM Mgr. Martin MoučkaBez politické příslušnosti |
34 | právník | Velké Opatovice okr. Blansko |
2. SNK | 293 12,9 % listiny |
mandát 1. |
IM Mgr. Bc. Iveta MoudráBez politické příslušnosti |
57 | starostka | Běhařovice okr. Znojmo |
1. SNK | 77 11,7 % listiny |
mandát 3. |
MM Mgr. Michaela MoudráBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka knihovny | Kyjov okr. Hodonín |
2. SNK | 1 484 5,5 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří MouchaObčanská demokratická strana |
63 | dělník | Rostěnice-Zvonovice okr. Vyškov |
2. ODS | 191 20,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Mgr. Michaela MouchováBez politické příslušnosti |
28 | učitelka ZŠ | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
2. SNK | 166 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jindřich MrázBez politické příslušnosti |
68 | starobní důchodce | Chvalovice okr. Znojmo |
3. SNK | 169 10,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MrázBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Skalička okr. Brno-venkov |
1. SNK | 59 15,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
57 | státní zaměstnanec | Mutěnice okr. Hodonín |
1. SNK | 228 13,7 % listiny |
mandát 1. |
IM Ing. Ivan MrázekKDU-ČSL |
65 | jednatel společnosti | Olomučany okr. Blansko |
6. SNK | 210 6,7 % listiny |
mandát 7. |
JM Jindřiška Mrázová SladkáBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Javorník okr. Hodonín |
7. SNK | 149 10,7 % listiny |
mandát 7. |
MM Martin MrhačBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dolní Loučky okr. Brno-venkov |
2. SNK | 144 7,9 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr. Lenka MrhačováBez politické příslušnosti |
42 | zástupce ředitele ZŠ | Dolní Loučky okr. Brno-venkov |
4. SNK | 204 11,2 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MrkosANO 2011 |
40 | podnikatel | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
3. ANO | 537 5,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jitka MrkosováBez politické příslušnosti |
52 | finanční poradce | Vysoké Popovice okr. Brno-venkov |
4. KDU-ČSL+NK | 208 13,0 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zbyněk MrkusBez politické příslušnosti |
41 | CAD konzultant | Syrovín okr. Hodonín |
1. SNK | 87 13,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Petra MrkůsováBez politické příslušnosti |
57 | pečovatelka | Hýsly okr. Hodonín |
2. SNK | 59 15,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jaroslav MrkvaBez politické příslušnosti |
56 | psycholog | Kněždub okr. Hodonín |
2. SNK | 196 9,4 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MrkvaBez politické příslušnosti |
46 | řidič Zdravotnické záchranné služby | Hroznová Lhota okr. Hodonín |
10. SNK | 240 8,8 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MrkvicaBez politické příslušnosti |
39 | strategický nákupčí | Křepice okr. Břeclav |
1. SNK | 322 13,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Michal MrkvicaBez politické příslušnosti |
36 | ředitel regionálního korporátního centra | Žabčice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 455 6,8 % listiny |
mandát 6. |
VM Vojtěch MrkvicaBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí servisního centra | Nosislav okr. Brno-venkov |
13. SNK | 205 8,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Martina MrkvicováBez politické příslušnosti |
47 | pěstounka na přechodnou dobu | Krásensko okr. Vyškov |
8. KDU-ČSL | 125 10,6 % listiny |
mandát 8. |
JM Jan MrnuštíkBez politické příslušnosti |
37 | obchodní zástupce | Hoštice-Heroltice okr. Vyškov |
3. KDU-ČSL | 90 10,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MrnuštíkBez politické příslušnosti |
49 | mistr OV | Hoštice-Heroltice okr. Vyškov |
3. SNK | 181 12,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Miloslav MrvaBez politické příslušnosti |
50 | strojní údržbář | Uhřice okr. Blansko |
1. NK | 71 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TM Ing. Tomáš MucalaBez politické příslušnosti |
26 | ekonom | Novosedly okr. Břeclav |
1. SNK | 170 9,3 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MückBez politické příslušnosti |
54 | konzultant | Unkovice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 179 11,0 % listiny |
mandát 5. |
MM Ing. Monika MucskováBez politické příslušnosti |
27 | lektorka VUT Brno | Brno-Černovice okr. Brno-město |
10. SPČ | 1 005 4,8 % listiny |
mandát 10. |
MM Martin MúčkaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
51 | živnostník | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
1. SPD+NK | 374 9,4 % listiny |
mandát 1. |
DM Dagmar Mudrlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | pedagogický pracovník | Nížkovice okr. Vyškov |
2. NEZ | 229 17,2 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MühlbergerBez politické příslušnosti |
32 | vinař | Jaroslavice okr. Znojmo |
1. TOP 09+NK | 147 14,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Martina MühlbergerováBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Jaroslavice okr. Znojmo |
3. TOP 09+NK | 102 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jindřich MühlhanslBez politické příslušnosti |
46 | živnostník, truhlář | Žďárec okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL+NK | 172 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Studnice okr. Vyškov |
3. SNK | 163 12,8 % listiny |
mandát 3. |
LM Ing. Luděk MüllerBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Strachotice okr. Znojmo |
1. SNK | 285 19,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Mgr. Martin MüllerBez politické příslušnosti |
41 | profesionální hasič, zastupitel | Vyškov okr. Vyškov |
7. ANO | 1 955 4,3 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MüllerBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí skladu | Ždánice okr. Hodonín |
5. SNK | 383 6,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Miroslav MüllerBez politické příslušnosti |
47 | mistr výroby | Šatov okr. Znojmo |
7. SNK | 291 10,2 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 3 851–3 900 z 7 057