Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 79 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM JUDr. Pavel MüllerBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Pavlov okr. Břeclav |
3. SNK | 81 29,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MüllerBez politické příslušnosti |
51 | výrobní manažer | Pozořice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 399 9,3 % listiny |
mandát 1. |
HM Mgr. Hana MüllerováBez politické příslušnosti |
60 | ředitelka školy | Hlohovec okr. Břeclav |
4. ODS | 249 7,5 % listiny |
mandát 5. |
IM Bc. Iveta Müllerová, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | bankéř | Borotín okr. Blansko |
1. SNK | 88 24,8 % listiny |
mandát 1. |
KM Kateřina MüllerováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotní sestra | Dlouhá Lhota okr. Blansko |
3. SNK | 37 14,3 % listiny |
mandát 4. |
BM Bohumír MunduchBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí pracovník | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
2. SNK | 120 11,6 % listiny |
mandát 3. |
JM Jana MunduchováBez politické příslušnosti |
43 | finanční poradce | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
4. SNK | 88 8,5 % listiny |
mandát 4. |
MM doc. Mgr. Markéta Munzarová, Dr. rer. nat.KDU-ČSL |
52 | vysokoškolská učitelka | Brno-střed okr. Brno-město |
13. KDU-ČSL+STAN | 4 729 2,3 % listiny |
mandát 13. |
PM Pavel MuricMoravané |
51 | místostarosta obce | Otnice okr. Vyškov |
1. Moravané | 511 16,1 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MuselíkováBez politické příslušnosti |
53 | asistentka výroby | Viničné Šumice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 398 11,9 % listiny |
mandát 3. |
VM Mgr. Veronika MuselíkováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Pozořice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 441 8,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jakub MusilBez politické příslušnosti |
28 | hasič | Lipovec okr. Blansko |
12. SNK | 204 6,5 % listiny |
mandát 12. |
JM Jiří MusilBez politické příslušnosti |
52 | obchodní ředitel | Vranov okr. Brno-venkov |
5. SNK | 190 9,6 % listiny |
mandát 5. |
LM Lukáš MusilBez politické příslušnosti |
46 | provozní | Syrovice okr. Brno-venkov |
4. ODS+NK | 261 7,0 % listiny |
mandát 4. |
LM Ing. Lukáš MusilBez politické příslušnosti |
43 | finanční auditor | Březina okr. Brno-venkov |
2. SNK | 153 17,6 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MusilBez politické příslušnosti |
34 | disponent logistiky | Rudice okr. Blansko |
9. SNK | 290 6,1 % listiny |
mandát 9. |
PM Ing. Petr MusilBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Lazinov okr. Blansko |
3. SNK | 74 13,4 % listiny |
mandát 1. |
RM Mgr. Radek MusilBez politické příslušnosti |
49 | učitel ZŠ | Letovice okr. Blansko |
4. TOP 09+NK | 1 177 5,2 % listiny |
mandát 4. |
SM Stanislav Musil, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | IT specialista | Pustiměř okr. Vyškov |
3. KDU-ČSL | 217 6,5 % listiny |
mandát 4. |
TM Tomáš MusilBez politické příslušnosti |
46 | zaměstnanec VSČR | Kotvrdovice okr. Blansko |
7. SNK | 357 7,7 % listiny |
mandát 7. |
TM Ing. Tomáš MusilBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí biomedicínský inženýr | Vavřinec okr. Blansko |
5. SNK | 308 7,1 % listiny |
mandát 6. |
VM prof. Ing. Vladislav Musil, CSc.ANO 2011 |
73 | vysokoškolský učitel, důchodce | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
3. ANO | 617 4,7 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeněk MusilBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Brumovice okr. Břeclav |
2. SNK | 141 10,6 % listiny |
mandát 3. |
IM Ilona MusilováBez politické příslušnosti |
48 | technik | Závist okr. Blansko |
3. SNK | 42 14,4 % listiny |
mandát 3. |
IM Ing. arch. Iveta MusilováBez politické příslušnosti |
43 | architektka | Předklášteří okr. Brno-venkov |
8. SNK | 391 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JM Jarmila MusilováBez politické příslušnosti |
69 | senior, administrativní pracovník | Brno-Chrlice okr. Brno-město |
6. HR+NK | 563 6,7 % listiny |
mandát 6. |
PM Ing. Pavlína MusilováBez politické příslušnosti |
38 | projektový manager | Drnovice okr. Vyškov |
1. SNK | 310 8,2 % listiny |
mandát 2. |
RM Mgr. Radka Musilová KšicováBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Letovice okr. Blansko |
9. TOP 09+NK | 1 118 4,9 % listiny |
mandát 9. |
OM Bc. Oksana Musteata FialováBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí směny Supervizor Notino | Kupařovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 50 10,3 % listiny |
mandát 4. |
LM Libor MuškaBez politické příslušnosti |
43 | provozovatel restauračního zařízení | Česká okr. Brno-venkov |
5. SNK | 319 13,1 % listiny |
mandát 6. |
DM Mgr. David MužíkBez politické příslušnosti |
28 | student doktorského studia fyzikální chemie | Černvír okr. Brno-venkov |
5. SNK | 40 12,5 % listiny |
mandát 4. |
VM Vladimír MužíkBez politické příslušnosti |
56 | údržbář | Černvír okr. Brno-venkov |
2. SNK | 38 11,8 % listiny |
mandát 6. |
DM Dagmar MynarčíkováBez politické příslušnosti |
55 | pedagog | Milešovice okr. Vyškov |
2. SNK | 128 15,7 % listiny |
mandát 3. |
VM Vladislav MynářBez politické příslušnosti |
48 | mechanik, zámečník | Lysice okr. Blansko |
5. KDU-ČSL | 277 7,8 % listiny |
mandát 5. |
PM Ing. Petr MynaříkBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér | Holštejn okr. Blansko |
1. SNK | 58 20,6 % listiny |
mandát 1. |
EM Bc. Eva MynaříkováBez politické příslušnosti |
63 | ekonom, účetní | Vranov nad Dyjí okr. Znojmo |
4. SNK | 163 8,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Marie MynaříkováBez politické příslušnosti |
60 | referent | Vranov nad Dyjí okr. Znojmo |
3. SNK | 146 8,2 % listiny |
mandát 3. |
RM Richard MyslínBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Běleč okr. Brno-venkov |
1. NK | 70 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MytyskaBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel | Ketkovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 186 13,7 % listiny |
mandát 3. |
IN Ivo NádeníčekANO 2011 |
35 | podnikatel | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
1. ANO | 560 5,3 % listiny |
mandát 2. |
JN Bc. Jaroslav NádeníčekBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí pobočky | Těšany okr. Brno-venkov |
3. SNK | 188 10,3 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NádeníčekBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Nesvačilka okr. Brno-venkov |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LN Bc. Lucie NádeníčkováANO 2011 |
33 | pojišťovací makléř | Brno-Starý Lískovec okr. Brno-město |
4. ANO | 735 4,9 % listiny |
mandát 4. |
SN Mgr. Sandra NaďováBez politické příslušnosti |
36 | ředitelka Zvídálkové – vzdělávání dětí, OSVČ – volnočasové aktivity dětí | Kuřim okr. Brno-venkov |
5. SNK | 1 549 6,1 % listiny |
mandát 5. |
AN Mgr. Anna NádvorníkováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
4. KDU-ČSL+NK | 1 320 5,0 % listiny |
mandát 4. |
JN Jaroslav NáhlíkBez politické příslušnosti |
64 | předák | Troskotovice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 169 8,7 % listiny |
mandát 6. |
JN Ing. Jana NachtneblováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí úseku doplňování knihovního fondu a poboček, zástupkyně ředitelky knihovny | Pavlice okr. Znojmo |
4. SNK | 219 12,9 % listiny |
mandát 2. |
LN Lukáš NajbrtBez politické příslušnosti |
42 | vinařský poradce | Valtice okr. Břeclav |
5. SNK ED+NK | 482 6,2 % listiny |
mandát 5. |
RN Radek NajerBez politické příslušnosti |
46 | stolař | Cetkovice okr. Blansko |
4. KDU-ČSL | 142 10,3 % listiny |
mandát 4. |
JN Jiří NakBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Brno-Starý Lískovec okr. Brno-město |
2. STAN | 578 5,3 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 3 901–3 950 z 7 057