Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (7 057)
Strana 98 z 142
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZP Zbyněk PříkaskýBez politické příslušnosti |
45 | mistr Vodovodů a kanalizací | Rohatec okr. Hodonín |
11. NEZ+NK | 1 066 4,9 % listiny |
mandát 11. |
IP Ivo PříkazkýBez politické příslušnosti |
38 | obchodní manažer | Šardice okr. Hodonín |
4. SNK | 432 7,4 % listiny |
mandát 4. |
EP Ing. Erik PříkazskýBez politické příslušnosti |
33 | industry Engineer | Křepice okr. Břeclav |
7. SNK | 242 10,4 % listiny |
mandát 4. |
PP Ing. Petr PříkazskýBez politické příslušnosti |
37 | programátor, zastupitel | Dubňany okr. Hodonín |
8. SNK | 1 163 4,9 % listiny |
mandát 8. |
DP Daniel PřikrylBez politické příslušnosti |
33 | úředník | Velké Opatovice okr. Blansko |
1. SNK | 264 11,6 % listiny |
mandát 2. |
JP Jan PřikrylKDU-ČSL |
36 | marketing data analytik | Brno-Židenice okr. Brno-město |
3. KDU-ČSL+STAN+NK | 1 796 3,6 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. Jan PřikrylBez politické příslušnosti |
34 | obchodně-technický zástupce | Tvarožná okr. Brno-venkov |
5. SNK | 396 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PřikrylBez politické příslušnosti |
61 | profesionální hasič | Rosice okr. Brno-venkov |
5. STAN+NK | 620 6,3 % listiny |
mandát 5. |
JP Ing. Josef PřikrylBez politické příslušnosti |
34 | vývojový inženýr pro plynná paliva | Valchov okr. Blansko |
2. SNK | 146 15,1 % listiny |
mandát 2. |
MP Michal PřikrylBez politické příslušnosti |
62 | soukromý zemědělec | Rybníček okr. Vyškov |
4. SNK | 114 14,8 % listiny |
mandát 1. |
PP Mgr. Petr PřikrylBez politické příslušnosti |
38 | designer | Němčice okr. Blansko |
3. SNK | 118 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PřikrylBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec LČR | Nemochovice okr. Vyškov |
6. SNK | 99 10,8 % listiny |
mandát 6. |
RP Ing. Radek PřikrylBez politické příslušnosti |
43 | obchodní zástupce | Moravské Knínice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 177 14,9 % listiny |
mandát 2. |
VP Vladimír PřikrylBez politické příslušnosti |
61 | živnostník | Uhřice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 73 20,7 % listiny |
mandát 1. |
EP Eva PřikrylováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Hovorany okr. Hodonín |
2. SNK | 355 10,3 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jana PřikrylováSpolečně pro Černovice |
41 | advokátka | Brno-Černovice okr. Brno-město |
2. SPČ | 1 023 4,9 % listiny |
mandát 2. |
KP Ing. Kateřina PřikrylováKDU-ČSL |
36 | biomedicínská inženýrka | Cetkovice okr. Blansko |
6. KDU-ČSL | 144 10,4 % listiny |
mandát 6. |
LP Mgr. Lucie PřikrylováBez politické příslušnosti |
27 | státní úřednice | Valchov okr. Blansko |
4. SNK | 80 8,3 % listiny |
mandát 4. |
SP Mgr. Simona PřikrylováBez politické příslušnosti |
30 | učitelka | Cetkovice okr. Blansko |
3. KDU-ČSL | 176 12,8 % listiny |
mandát 2. |
VP Ing. Veronika PřindišováBez politické příslušnosti |
37 | referentka správy veřejné zeleně | Ústup okr. Blansko |
3. SNK | 11 20,8 % listiny |
mandát 2. |
TP Ing. Tomáš Psota, MBAČeská pirátská strana |
41 | manažer, zastupitel MČ Brno-střed | Brno-střed okr. Brno-město |
2. Pir+FaktBr+GEN | 1 841 2,5 % listiny |
mandát 2. |
ŽP Mgr. Žaneta PšikalováBez politické příslušnosti |
45 | asistentka starostky | Moravany okr. Brno-venkov |
7. SNK | 544 7,0 % listiny |
mandát 7. |
OP Ondřej Ptáček, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | zdravotnický záchranář ZZS JMK | Velké Opatovice okr. Blansko |
4. KDU-ČSL+NK | 222 10,5 % listiny |
mandát 1. |
SP Stanislava PtáčkováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka MŠ | Jaroslavice okr. Znojmo |
4. SNK | 171 9,5 % listiny |
mandát 3. |
LP Lenka PukančíkováBez politické příslušnosti |
62 | prodavačka | Lysovice okr. Vyškov |
4. SNK | 64 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin PuklBez politické příslušnosti |
40 | místostarosta | Letonice okr. Vyškov |
1. SOM | 271 10,4 % listiny |
mandát 1. |
LP Lenka PuklováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka v MŠ | Kravsko okr. Znojmo |
3. SNK | 161 13,7 % listiny |
mandát 3. |
PP Mgr. Petr PunčochářObčanská demokratická strana |
56 | ředitel základní školy | Brno-Nový Lískovec okr. Brno-město |
7. ODS+TOP 09+NK | 794 6,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Bc. Jan PupíkBez politické příslušnosti |
32 | hasič | Ostrov u Macochy okr. Blansko |
5. KDU-ČSL | 261 9,3 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Miroslav PurmenskýBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí dopravy | Měnín okr. Brno-venkov |
5. STAN+NK | 415 5,8 % listiny |
mandát 6. |
JP Ing. Jiří PustinaObčanská demokratická strana |
67 | projektový manažer | Brno-Vinohrady okr. Brno-město |
2. KDU+ODS+TOP 09 | 1 068 4,9 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PutnaBez politické příslušnosti |
34 | geodet, technik | Vřesovice okr. Hodonín |
1. SNK | 205 17,6 % listiny |
mandát 1. |
KP Ing. Klára PytlíkováBez politické příslušnosti |
48 | vývojářka v automobilovém průmyslu | Nedvědice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 167 7,9 % listiny |
mandát 3. |
PQ Bc. Petra QuittováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
54 | starostka MČ Brno-Černovice | Brno-Černovice okr. Brno-město |
1. STAN+NK | 559 5,4 % listiny |
mandát 1. |
AR Aleš RábBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí nákupního oddělení | Sokolnice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 209 9,2 % listiny |
mandát 2. |
RR Renata RabatováBez politické příslušnosti |
33 | podnikatelka | Hrušovany nad Jevišovkou okr. Znojmo |
3. STAN+NK | 263 8,0 % listiny |
mandát 3. |
KR Ing. Kamil RaboňBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí odboru životního prostředí | Miroslavské Knínice okr. Znojmo |
2. SNK | 70 20,4 % listiny |
mandát 2. |
MR Michal RabovskýBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Nikolčice okr. Břeclav |
2. STAN+NK | 145 17,1 % listiny |
mandát 2. |
RR Radek RácBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Týnec okr. Břeclav |
8. SNK | 244 6,2 % listiny |
mandát 8. |
MR Miroslav RaclavskýBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Pustiměř okr. Vyškov |
1. Stačilo!+NK | 114 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JR RNDr. Jaroslav Ráček, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | vysokoškolský a středoškolský pedagog | Stanoviště okr. Brno-venkov |
1. NK | 99 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PR Pavel RáčekBez politické příslušnosti |
53 | dělník | Malhostovice okr. Brno-venkov |
5. STAN+NK | 258 9,3 % listiny |
mandát 6. |
PR Pavel RačickýBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Vážany okr. Vyškov |
4. SNK | 63 8,9 % listiny |
mandát 4. |
KR Karel RadaBez politické příslušnosti |
52 | soukromý zemědělec | Hostim okr. Znojmo |
2. SNK | 84 21,6 % listiny |
mandát 1. |
LR Ladislav RadaBez politické příslušnosti |
61 | technik | Níhov okr. Brno-venkov |
1. NK | 78 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MR Mgr. Marek RadaBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovník | Křtiny okr. Blansko |
4. STAN+NK | 291 12,2 % listiny |
mandát 2. |
VR Ing. et Ing. Vojtěch Rada, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | soukromý zemědělec | Boskovštejn okr. Znojmo |
2. SNK | 36 8,9 % listiny |
mandát 5. |
ER Ing. Eva RadikovskáBez politické příslušnosti |
45 | správce rozpočtu | Uhřice okr. Hodonín |
3. KDU-ČSL+NK | 144 13,4 % listiny |
mandát 2. |
TR Bc. Tomáš RadiměřskýBez politické příslušnosti |
27 | příslušník HZS | Olomučany okr. Blansko |
8. SNK | 210 6,7 % listiny |
mandát 9. |
KR Bc. Kamil RadkovičBez politické příslušnosti |
49 | státní zaměstnanec | Hrušky okr. Břeclav |
1. SNK | 411 6,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 4 851–4 900 z 7 057