Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 941)
Strana 42 z 79
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠM Ing. Šimon MinářBez politické příslušnosti |
33 | referent | Horní Studénky okr. Šumperk |
3. KDU-ČSL | 117 14,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MinaříkBez politické příslušnosti |
65 | zemědělský podnikatel | Kojetín okr. Přerov |
1. KDU-ČSL | 313 6,6 % listiny |
mandát 1. |
KM Karel MinaříkBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí provozovny, místostarosta obce | Velké Losiny okr. Šumperk |
2. TOP 09+NK | 491 10,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslav MinaříkBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - arborista | Javorník okr. Jeseník |
3. SNK | 163 9,0 % listiny |
mandát 2. |
DM Ing. Dagmar MinářováBez politické příslušnosti |
58 | referent MÚ | Horní Studénky okr. Šumperk |
5. KDU-ČSL | 140 16,8 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MinistrBez politické příslušnosti |
46 | policista | Brodek u Přerova okr. Přerov |
9. SNK | 290 7,6 % listiny |
mandát 4. |
RM Roman MinxBez politické příslušnosti |
50 | správce polytechnického centra Boskovice | Ptení okr. Prostějov |
1. SNK | 162 10,2 % listiny |
mandát 3. |
AM Antonín MiškárBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ, starosta SDH | Přemyslovice okr. Prostějov |
3. SNK | 214 7,2 % listiny |
mandát 6. |
RM Roman MizeraSvoboda a př. demokracie (SPD) |
47 | živnostník, místostarosta | Němčice nad Hanou okr. Prostějov |
1. SPD | 235 14,9 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MládekBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce | Pavlovice u Kojetína okr. Prostějov |
1. SNK | 69 11,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MlatečekBez politické příslušnosti |
53 | starosta, skladový operátor | Hrubčice okr. Prostějov |
1. SNK | 231 18,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Miloš MlatečekBez politické příslušnosti |
52 | technik | Myslejovice okr. Prostějov |
2. SNK | 160 6,7 % listiny |
mandát 4. |
PM Petra MlčákováBez politické příslušnosti |
44 | zdravotní sestra CHARITA | Radkovy okr. Přerov |
6. SNK | 34 8,4 % listiny |
mandát 6. |
MM Mgr. Miloš Mlčoch, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Čehovice okr. Prostějov |
2. SNK | 161 13,6 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MlčochBez politické příslušnosti |
32 | procesní technik | Troubky okr. Přerov |
4. KDU-ČSL+NK | 235 10,6 % listiny |
mandát 1. |
PM Přemysl MlčochBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí dílen | Určice okr. Prostějov |
4. SNK | 169 6,9 % listiny |
mandát 4. |
TM Ing. Tomáš MlčochBez politické příslušnosti |
45 | IT specialista | Vřesovice okr. Prostějov |
7. KDU-ČSL+NK | 79 14,4 % listiny |
mandát 7. |
HM Hana Mlčochová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | fyzioterapeutka | Těšetice okr. Olomouc |
6. SNK | 169 11,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Bc. Monika MlčochováBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Seloutky okr. Prostějov |
3. SNK | 80 17,7 % listiny |
mandát 1. |
LM Ludmila MlčouškováBez politické příslušnosti |
64 | důchodkyně | Dřevnovice okr. Prostějov |
3. SNK | 111 11,4 % listiny |
mandát 5. |
VM Vojtěch MockaBez politické příslušnosti |
62 | hajný | Zlaté Hory okr. Jeseník |
4. SNK | 349 7,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Ing. Mgr. Jan MochťákČeská pirátská strana |
47 | vedoucí sociální služby, vyučující VŠ, zastupitel města Prostějova, ryze amatérský sportovec | Prostějov okr. Prostějov |
1. Piráti+NK | 969 5,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jan MokrášBez politické příslušnosti |
42 | lesník | Hrdibořice okr. Prostějov |
3. SNK | 68 16,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Nezamyslice okr. Prostějov |
2. SNK | 255 9,1 % listiny |
mandát 2. |
ZM Zdeněk MoravecBez politické příslušnosti |
49 | jednatel společnosti | Nezamyslice okr. Prostějov |
3. SNK | 254 9,1 % listiny |
mandát 3. |
KM Ing. Kristýna MorávkováBez politické příslušnosti |
36 | personalistka | Dolní Újezd okr. Přerov |
2. KDU-ČSL+NK | 289 9,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Ing. Miroslav MoresBez politické příslušnosti |
43 | procesní inženýr | Kokory okr. Přerov |
1. SNK | 87 8,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MorongBez politické příslušnosti |
62 | provozní | Ruda nad Moravou okr. Šumperk |
5. SNK | 426 6,2 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MorongBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Malá Morava okr. Šumperk |
2. SNK | 183 11,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MošelBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí provozoven | Sobotín okr. Šumperk |
3. SNK | 260 10,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MoštěkBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí konstrukce | Čelechovice okr. Přerov |
6. SNK | 30 9,0 % listiny |
mandát 6. |
SM Bc. Stanislav MotáňBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí provozu a správy budov | Babice okr. Olomouc |
3. SNK | 113 9,0 % listiny |
mandát 5. |
VM Bc. Vojtěch MotáňBez politické příslušnosti |
30 | risk manažer | Žerotín okr. Olomouc |
9. KDU-ČSL | 99 17,1 % listiny |
mandát 2. |
BM Blanka MotáňováBez politické příslušnosti |
53 | asistentka ředitele | Paseka okr. Olomouc |
2. KDU-ČSL | 156 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Michal MoťkaBez politické příslušnosti |
49 | stavební technik | Senice na Hané okr. Olomouc |
3. SNK | 191 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Mgr. Petr MoťkaBez politické příslušnosti |
49 | ekonom | Hrabová okr. Šumperk |
2. SNK | 135 10,9 % listiny |
mandát 3. |
BM Blanka MotlíčkováBez politické příslušnosti |
46 | asistentka prodeje | Troubelice okr. Olomouc |
3. SNK | 421 8,6 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MotyčákBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Uhelná okr. Jeseník |
2. SNK | 93 10,9 % listiny |
mandát 2. |
KM Klára MotyčákováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ - švadlena | Velká Kraš okr. Jeseník |
3. SNK | 142 11,4 % listiny |
mandát 4. |
MM Ing. Marek MoudrýBez politické příslušnosti |
52 | ředitel střední školy | Prostějov okr. Prostějov |
8. ANO | 3 355 3,1 % listiny |
mandát 8. |
JM Jiří MoukaBez politické příslušnosti |
34 | seřizovač CNC strojů | Horní Štěpánov okr. Prostějov |
1. SNK | 105 8,1 % listiny |
mandát 3. |
RM Radomír MožišBez politické příslušnosti |
71 | starosta | Říkovice okr. Přerov |
1. SNK | 153 10,8 % listiny |
mandát 1. |
AM Alena MožnáBez politické příslušnosti |
41 | cukrářka | Želeč okr. Prostějov |
4. SNK | 221 6,9 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MráčekBez politické příslušnosti |
45 | mistr | Skalka okr. Prostějov |
5. SNK | 85 13,8 % listiny |
mandát 6. |
KM Ing. Kateřina MračkováBez politické příslušnosti |
63 | ředitelka RO SZIF Olomouc | Bělkovice-Lašťany okr. Olomouc |
4. SNK | 362 6,3 % listiny |
mandát 4. |
IM Mgr. Iveta MrákavováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka | Norberčany okr. Olomouc |
6. SNK | 114 13,9 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MrázekBez politické příslušnosti |
49 | skladník | Žulová okr. Jeseník |
1. SNK | 187 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PM Petra MrázkováBez politické příslušnosti |
44 | asistent pedagoga | Domaželice okr. Přerov |
3. SNK | 95 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jitka MrhačováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka na gymnáziu | Šternberk okr. Olomouc |
5. KDU-ČSL+TOP 09 | 961 5,9 % listiny |
mandát 3. |
ZM Ing. arch. Zbyněk MrkusBez politické příslušnosti |
43 | architekt | Rapotín okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL+NK | 291 10,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 051–2 100 z 3 941