Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 110 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠM Štěpán MacháčBez politické příslušnosti |
29 | operátor výroby | Študlov okr. Zlín |
8. SNK | 82 8,5 % listiny |
náhradník 4. |
FM František MacháčekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Hulín okr. Kroměříž |
16. OSVČ+PRONÁŠKRAJ | 112 3,8 % listiny |
náhradník 15. |
JM Mgr. Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
58 | jednatel, obchodní technik | Hulín okr. Kroměříž |
2. OSVČ+PRONÁŠKRAJ | 208 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Josef MacháčekBez politické příslušnosti |
59 | řezník | Holešov okr. Kroměříž |
16. STAN+NK | 108 3,8 % listiny |
|
PM Mgr. Petr MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Babice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 303 6,7 % listiny |
mandát 6. |
RM Ing. Radovan MacháčekNaše Česko |
59 | ředitel a.s., místostarosta Chropyně | Chropyně okr. Kroměříž |
1. NČ | 236 8,5 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radovan MacháčekBez politické příslušnosti |
33 | vojenský policista | Chropyně okr. Kroměříž |
1. ODS+NK | 212 6,8 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ing. Lubomír MachačkaBez politické příslušnosti |
51 | technický zástupce | Napajedla okr. Zlín |
6. ODS+NK | 414 5,1 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ing. Lenka MacháčkováObčanská demokratická strana |
57 | ekonom | Chropyně okr. Kroměříž |
16. ODS+NK | 110 3,5 % listiny |
náhradník 14. |
MM Michaela MacháčkováBez politické příslušnosti |
54 | řeznice | Holešov okr. Kroměříž |
22. STAN+NK | 95 3,3 % listiny |
|
NM Naděžda MacháčkováBez politické příslušnosti |
70 | důchodkyně | Chropyně okr. Kroměříž |
8. STAN | 175 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
PM Petra MacháčkováBez politické příslušnosti |
46 | provozní | Lešná okr. Vsetín |
2. SNK | 154 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
AM Bc. Aneta MacháčováBez politické příslušnosti |
30 | učitelka ZUŠ | Lidečko okr. Vsetín |
9. KDU-ČSL+NK | 180 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jana MachačováBez politické příslušnosti |
32 | na mateřské dovolené | Valašská Polanka okr. Vsetín |
6. SNK | 20 5,5 % listiny |
|
NM Bc. Nikola MacháčováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka MŠ, předseda OV Lipina | Valašské Klobouky okr. Zlín |
6. SNK | 426 5,5 % listiny |
mandát 4. |
AM Aleš MachalaBez politické příslušnosti |
41 | operátor CNC strojů | Zlín okr. Zlín |
7. TrikoPROStač!NK | 1 022 2,6 % listiny |
|
AM Alois MachalaBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Jablůnka okr. Vsetín |
6. SNK | 39 11,0 % listiny |
|
DM Dalibor MachalaBez politické příslušnosti |
48 | enologický poradce, obchodní zástupce, člen kontrolního výboru a dopravní komise města | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
7. Svob+Soukrom+NK | 2 278 3,7 % listiny |
mandát 7. |
DM Dušan MachalaBez politické příslušnosti |
66 | emeritní ředitel banky | Vsetín okr. Vsetín |
17. ANO | 907 4,3 % listiny |
náhradník 14. |
FM František MachalaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Horní Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 55 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MachalaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Zděchov okr. Vsetín |
8. SNK | 103 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
JM Josef MachalaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 76 3,7 % listiny |
náhradník 10. |
LM Lukáš MachalaBez politické příslušnosti |
27 | živnostník | Šumice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 112 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
OM Ing. Ondřej MachalaBez politické příslušnosti |
40 | starosta obce | Zlechov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 567 14,9 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MachalaBez politické příslušnosti |
38 | projektový manažer | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 178 10,3 % listiny |
náhradník 1. |
RM Radim MachalaBez politické příslušnosti |
49 | manager prodeje | Poteč okr. Zlín |
14. SNK | 149 5,9 % listiny |
náhradník 8. |
SM Stanislav MachalaBez politické příslušnosti |
61 | seřizovač | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 96 5,9 % listiny |
náhradník 7. |
RM Richard MachalecBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Janová okr. Vsetín |
2. SNK | 338 12,5 % listiny |
mandát 1. |
DM David MachálekBez politické příslušnosti |
46 | technolog | Koryčany okr. Kroměříž |
5. ANO | 197 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Bc. Jakub MachálekBez politické příslušnosti |
25 | student, pedagog | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 775 6,0 % listiny |
mandát 7. |
JM Jan MachálekBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel | Věžky okr. Kroměříž |
8. SNK | 9 2,9 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jaroslav MachálekBez politické příslušnosti |
68 | stolař, důchodce | Tlumačov okr. Zlín |
9. KDU-ČSL | 163 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
JM Ing. Jiří MachálekBez politické příslušnosti |
74 | stavební inženýr | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
11. SNK | 146 8,6 % listiny |
náhradník 5. |
LM Mgr. Libor MachálekBez politické příslušnosti |
30 | softwarový inženýr | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
13. KDU-ČSL | 142 6,1 % listiny |
náhradník 11. |
LM Lukáš MachálekBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Jablůnka okr. Vsetín |
9. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
OM Mgr. Ondřej MachálekBez politické příslušnosti |
42 | historik, etnograf, muzeolog | Holešov okr. Kroměříž |
6. Piráti+TOP09+NK | 577 5,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MachalíkBez politické příslušnosti |
50 | manažer MAS a ENERKOM Slovácko | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
7. STAN+NK | 218 11,7 % listiny |
náhradník 3. |
HM Mgr. Hana MachalíkováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 150 14,6 % listiny |
mandát 2. |
BM Barbora MachálkováBez politické příslušnosti |
42 | ředitelka MŠ | Ratiboř okr. Vsetín |
6. NEZ | 384 8,3 % listiny |
mandát 6. |
PM Petra MachálkováKDU-ČSL |
44 | aktivizační pracovnice v sociálních službách | Šumice okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 126 8,0 % listiny |
náhradník 2. |
IM Iva MachalováBez politické příslušnosti |
54 | telefonní bankéřka | Jasenná okr. Zlín |
5. SNK | 222 11,8 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavlína MachalováBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ, účetní | Jablůnka okr. Vsetín |
8. SNK | 34 9,6 % listiny |
|
ŽM Žaneta MachalováBez politické příslušnosti |
34 | mateřská dovolená | Lidečko okr. Vsetín |
8. SNK | 60 4,5 % listiny |
náhradník 7. |
FM Ing. František MacharaBez politické příslušnosti |
71 | stavební technik, důchodce | Návojná okr. Zlín |
6. SNK | 108 10,9 % listiny |
náhradník 4. |
VM Viktor MachourekBez politické příslušnosti |
44 | kontrolor ve strojírenství | Zlín okr. Zlín |
26. TrikoPROStač!NK | 946 2,4 % listiny |
|
HM Hana MachourkováPRO Právo Respekt Odbornost |
66 | fyzioterapeutka | Zlín okr. Zlín |
10. TrikoPROStač!NK | 1 013 2,5 % listiny |
|
BM Ing. Barbora MachováKDU-ČSL |
39 | stavební inženýrka, předsedkyně SRPŠ | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 320 7,1 % listiny |
mandát 4. |
GM Mgr. Ing. Gabriela Machová, Ph.D., DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | akademická pracovnice-vysokoškolská asistentka | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
1. KSČM | 228 15,2 % listiny |
|
HM Mgr. Hana MachováKDU-ČSL |
37 | učitelka | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL | 97 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jana MachováBez politické příslušnosti |
54 | dělnice VaK KM | Kroměříž okr. Kroměříž |
18. KDUČSL+TOP09+NK | 738 3,1 % listiny |
náhradník 15. |
Zobrazeno 5 451–5 500 z 11 356