Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 135 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IO Mgr. Iveta ObadalováBez politické příslušnosti |
54 | úřednice | Lačnov okr. Vsetín |
4. SNK | 262 11,0 % listiny |
mandát 5. |
KO Kateřina ObadalováBez politické příslušnosti |
51 | kuchařka v ZŠ | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
8. SNK | 147 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
LO Leona ObadalováBez politické příslušnosti |
53 | laborantka | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
15. SNK | 754 4,6 % listiny |
náhradník 8. |
MO Mgr. Matěj ObalBez politické příslušnosti |
32 | právník v oblasti dopravních staveb | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
7. TOP 09+STAN+NK | 989 3,9 % listiny |
náhradník 5. |
JO Jan ObdržálekBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí expedice | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 163 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
JO Jiří ObdržálekBez politické příslušnosti |
48 | policista | Soběsuky okr. Kroměříž |
6. STAN | 63 9,8 % listiny |
mandát 6. |
PO Ing. Pavel ObdržálekBez politické příslušnosti |
60 | pojišťovací a energetický makléř | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL+NK | 938 3,9 % listiny |
náhradník 5. |
PO Pavel ObdržálekBez politické příslušnosti |
51 | programátor CNC | Hulín okr. Kroměříž |
8. OSVČ+PRONÁŠKRAJ | 137 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
RO Richard ObdržálekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Napajedla okr. Zlín |
19. ODS+NK | 289 3,6 % listiny |
náhradník 16. |
KO Kateřina ObdržálkováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovník v zásobování | Traplice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 304 8,2 % listiny |
mandát 6. |
MO Marcela ObdržálkováBez politické příslušnosti |
43 | účetní | Velký Ořechov okr. Zlín |
7. SNK | 117 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
SO Silvie ObdržálkováBez politické příslušnosti |
45 | pomocná účetní/administrativa | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
7. NEZ+NK | 315 6,3 % listiny |
mandát 7. |
RO Radek ObornýBez politické příslušnosti |
62 | zedník | Tučapy okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 43 17,8 % listiny |
náhradník 2. |
PO Mgr. Pavel ObrBez politické příslušnosti |
59 | trenér plavecké školy, místopředseda sekce Masters Českého svazu plaveckých sportů | Vsetín okr. Vsetín |
4. NČ+NK | 585 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
LO Bc. Lenka ObrtelováBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí charitní pečovatelské služby | Počenice-Tetětice okr. Kroměříž |
9. SNK | 38 6,6 % listiny |
náhradník 8. |
VO Vojtěch ObručaBez politické příslušnosti |
41 | pracovník v IT | Prasklice okr. Kroměříž |
9. SNK | 14 3,5 % listiny |
náhradník 6. |
EO Bc. Eva ObručováBez politické příslušnosti |
40 | Národní lesnický institut | Pačlavice okr. Kroměříž |
4. SNK | 182 11,6 % listiny |
náhradník 1. |
LO Ing. Lukáš ObstBez politické příslušnosti |
41 | konstruktér | Ostrata okr. Zlín |
3. SNK | 143 11,0 % listiny |
mandát 3. |
JO Mgr. Josef ObšivačBez politické příslušnosti |
58 | technolog výroby čipů | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
14. KDU-ČSL+NK | 284 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
AO Aleš OcelíkBez politické příslušnosti |
41 | operátor vodovodní sítě Slavičín | Slavičín okr. Zlín |
21. SOCDEM+NK | 360 3,8 % listiny |
náhradník 17. |
FO František OčadlíkBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Otrokovice okr. Zlín |
22. SOCDEM+NK | 94 2,8 % listiny |
|
MO Mgr. Martin OčadlíkBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí zeleně, TS Otrokovice | Otrokovice okr. Zlín |
2. NEZ | 461 9,7 % listiny |
|
PO Petr OčadlíkBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Chomýž okr. Kroměříž |
7. SNK | 114 11,8 % listiny |
mandát 7. |
DO Ing. Dušan OdehnalBez politické příslušnosti |
38 | starosta obce | Kvasice okr. Kroměříž |
1. SNK | 638 9,2 % listiny |
mandát 1. |
JO Ing. Jakub OdehnalBez politické příslušnosti |
36 | programátor CNC | Lukov okr. Zlín |
1. KDU-ČSL+NK | 210 10,8 % listiny |
mandát 2. |
LO Ladislav OdložilíkBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí kontroly kvality ve strojírenství | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
5. SNK | 92 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
LO Ludvík OdložilíkKomunistická str.Čech a Moravy |
85 | dělník t. č. důch. | Holešov okr. Kroměříž |
22. KSČM+NK | 80 3,2 % listiny |
|
LO Mgr. Lenka OdložilíkováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka ZŠ | Tlumačov okr. Zlín |
7. SNK | 398 7,4 % listiny |
mandát 5. |
MO Martin OdstrčilBez politické příslušnosti |
36 | obchodní zástupce | Lutonina okr. Zlín |
7. SNK | 92 9,7 % listiny |
náhradník 1. |
JO Ing. Jan OdstrčilíkBez politické příslušnosti |
68 | podnikatel | Lešná okr. Vsetín |
13. SNK | 76 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
LO Ing. Ladislav OdstrčilíkBez politické příslušnosti |
45 | projektant | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
4. Nestran. | 479 5,5 % listiny |
náhradník 2. |
MO Miroslav OdstrčilíkBez politické příslušnosti |
59 | průvodce | Žeranovice okr. Kroměříž |
9. SNK | 186 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
SO Stanislav OdstrčilíkBez politické příslušnosti |
60 | péče o osobu blízkou | Horní Lapač okr. Kroměříž |
5. SNK | 61 8,5 % listiny |
mandát 6. |
ZO Zdeněk OdstrčilíkBez politické příslušnosti |
45 | technolog mletí a třídění kameniva | Zlobice okr. Kroměříž |
8. KDU-ČSL | 60 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
YO PeaDr. Yveta Odstrčilíková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
66 | pedagožka | Lešná okr. Vsetín |
3. SNK | 146 9,0 % listiny |
náhradník 1. |
ZO Mgr. Bc. Zdislava OdstrčilováKDU-ČSL |
59 | ředitelka v sociálních službách | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
2. KDU-ČSL | 1 610 5,7 % listiny |
mandát 1. |
MO Mgr. Marek OgrodníkObčanská demokratická strana |
59 | OSVČ | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
3. ODS+NK | 761 6,6 % listiny |
mandát 2. |
KO Květoslava OgrodníkováObčanská demokratická strana |
80 | důchodkyně | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
18. ODS+NK | 414 3,6 % listiny |
náhradník 10. |
MO Michal OgurekBez politické příslušnosti |
43 | řemeslník | Zlín okr. Zlín |
40. Piráti+ZS+NK | 1 376 1,9 % listiny |
náhradník 37. |
MO Martin OharekBez politické příslušnosti |
54 | živnostník - stavební práce | Otrokovice okr. Zlín |
17. SPD | 472 4,3 % listiny |
náhradník 15. |
JO Jitka OharkováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka mateřské školky | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 237 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
NO Ing. Nikola OhnutkováBez politické příslušnosti |
34 | koordinátor informačních aktivit EU fondů | Modrá okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 83 10,0 % listiny |
náhradník 2. |
VO Vlastimil OkálekBez politické příslušnosti |
37 | jednatel | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
13. STAN+NK | 178 5,3 % listiny |
náhradník 10. |
DO Dušan OkénkaBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí údržby | Zlobice okr. Kroměříž |
13. SNK | 108 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
MO Magdalena Okolo, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | sociální pracovnice | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
16. Piráti+NK | 366 3,8 % listiny |
náhradník 14. |
JO Bc. Jakub OkruhlicaBez politické příslušnosti |
25 | vysokoškolský student | Chropyně okr. Kroměříž |
13. SOCDEM | 270 4,8 % listiny |
náhradník 9. |
JO Jiří OksnerBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce v oblasti gastronomie | Luhačovice okr. Zlín |
19. SNK | 1 231 4,5 % listiny |
náhradník 4. |
JO Ing. Bc. Jaroslav OlbertBez politické příslušnosti |
57 | ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, Územní odbor Uh. Hradiště | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
10. KDU-ČSL+NK | 425 7,5 % listiny |
mandát 3. |
MO Martin OlbertBez politické příslušnosti |
34 | IT technik, zastupitel obce | Skaštice okr. Kroměříž |
3. SNK | 132 14,5 % listiny |
mandát 3. |
VO Ing. Vít OlbertBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Sušice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 198 11,5 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 6 701–6 750 z 11 356