Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 137 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JO Ing. Jiří OndrášBez politické příslušnosti |
71 | penzista, emeritní ředitel Polikliniky Otrokovice | Otrokovice okr. Zlín |
23. ODS+STAN+NI+NK | 480 3,6 % listiny |
náhradník 20. |
JO Jakub OndrašíkBez politické příslušnosti |
26 | svářeč | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 80 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jan OndrašíkBez politické příslušnosti |
23 | stavbyvedoucí | Lhota okr. Zlín |
6. SNK | 159 12,6 % listiny |
náhradník 3. |
RO Radek OndrašíkBez politické příslušnosti |
52 | stolař, truhlář | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 99 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
KO Karel OndrejkaBez politické příslušnosti |
38 | jednatel obch. spol. | Poličná okr. Vsetín |
3. SNK | 190 7,9 % listiny |
mandát 2. |
MO Martin OndroušekBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 110 9,2 % listiny |
náhradník 1. |
RO Radim OndroušekBez politické příslušnosti |
49 | specialista ve výrobě | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
13. KDU-ČSL+NK | 100 6,5 % listiny |
náhradník 11. |
SO Stanislav OndroušekBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
3. ODS+NK | 422 6,8 % listiny |
mandát 2. |
VO Vojtěch OndroušekBez politické příslušnosti |
38 | konstruktér | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
11. KDU-ČSL+NK | 90 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
MO Marta OndrouškováObčanská demokratická strana |
46 | správkyně OD, předsedkyně OV Dobrotice, zastupitel, hasička | Holešov okr. Kroměříž |
4. ODS | 353 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
MO Martina OndrouškováBez politické příslušnosti |
45 | administrativní pracovnice | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
15. SOM+NK | 109 5,5 % listiny |
náhradník 12. |
PO Pavlína OndrouškováBez politické příslušnosti |
46 | koordinátor výroby | Vítonice okr. Kroměříž |
5. SNK | 119 13,1 % listiny |
mandát 3. |
JO Jana OndrováBez politické příslušnosti |
42 | operátor výroby | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL | 29 1,7 % listiny |
náhradník 13. |
JO Jaroslav OndruchBez politické příslušnosti |
60 | ředitel ICT | Otrokovice okr. Zlín |
6. ODS+STAN+NI+NK | 570 4,3 % listiny |
náhradník 5. |
ZO Zdeněk OndruchBez politické příslušnosti |
51 | technik | Kroměříž okr. Kroměříž |
15. ZVUK 12+NK | 484 3,1 % listiny |
náhradník 13. |
HO Helena OndruchováBez politické příslušnosti |
55 | živnostnice v cestovním ruchu | Dolní Bečva okr. Vsetín |
15. SNK | 353 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
JO Ing. Bc. Jindřich OndrušKDU-ČSL |
61 | generální ředitel Národního muzea v přírodě | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
2. KDU-ČSL | 202 11,5 % listiny |
mandát 2. |
PO Pavel OndrúšBez politické příslušnosti |
48 | technik | Medlovice okr. Uherské Hradiště |
6. STAN+NK | 115 13,1 % listiny |
mandát 4. |
ZO Zdeněk OndrůšBez politické příslušnosti |
45 | technik STK | Francova Lhota okr. Vsetín |
10. SNK | 153 4,6 % listiny |
náhradník 4. |
AO Amálie Ondruš MikulováBez politické příslušnosti |
23 | asistent pedagoga | Vsetín okr. Vsetín |
7. Zelení+NK | 617 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
AO Antonín OndrůšekBez politické příslušnosti |
46 | starosta | Hradčovice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 434 11,0 % listiny |
mandát 1. |
DO Bc. David OndrušekBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Záhorovice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 253 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JO Ing. Jan OndrůšekKDU-ČSL |
44 | soukromý zemědělec | Vlčnov okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL+NK | 303 7,0 % listiny |
náhradník 2. |
JO Mgr. Jiří OndrůšekBez politické příslušnosti |
46 | právník | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 291 6,5 % listiny |
mandát 6. |
JO Jiří OndrušekBez politické příslušnosti |
31 | hasič | Kyselovice okr. Kroměříž |
3. ANO | 113 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MO Michal OndrušekBez politické příslušnosti |
32 | soukromý podnikatel | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
13. ODS+NK | 554 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
PO Pavel OndrůšekBez politické příslušnosti |
49 | skladník | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
11. ZVUK 12 | 57 4,9 % listiny |
náhradník 10. |
PO Mgr. Petr OndrůšekBez politické příslušnosti |
44 | informatik - vývojář aplikací | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
19. SNK | 228 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
TO Tereza OndrúškováBez politické příslušnosti |
22 | studentka VŠ | Slavičín okr. Zlín |
12. KDUČSL+SLAVIČÍN | 188 3,9 % listiny |
náhradník 11. |
DO Dominik OndryášBez politické příslušnosti |
19 | student architektury na SŠ, sportovec | Zašová okr. Vsetín |
7. SNK | 198 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
JO Ing. Jan OndřejBez politické příslušnosti |
54 | konstruktér | Zubří okr. Vsetín |
14. KDU-ČSL+ODS+NK | 488 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
LO Mgr. Lumír OndřejBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Vidče okr. Vsetín |
12. SNK | 485 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
MO Marián OndřejBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí výroby | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 238 11,4 % listiny |
mandát 3. |
JO Bc. Jiří OndřejkaBez politické příslušnosti |
27 | zaměstnanec, záchranář Horské služby ČR | Velké Karlovice okr. Vsetín |
4. ODS+NK | 116 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
PO Petr OndřejkaBez politické příslušnosti |
56 | správce objektu a zahrady | Velké Karlovice okr. Vsetín |
13. SNK | 238 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
PO PhDr. Pavel OpatrnýBez politické příslušnosti |
45 | učitel, zástupce ředitele ZŠ, místostarosta obce Rataje | Rataje okr. Kroměříž |
1. SNK | 128 19,2 % listiny |
náhradník 1. |
TO Mgr. Tomáš OpatrnýANO 2011 |
41 | starosta, advokát | Kroměříž okr. Kroměříž |
1. ANO | 2 572 4,8 % listiny |
mandát 1. |
SO Stanislav OpelíkBez politické příslušnosti |
66 | kuchař - senior | Rataje okr. Kroměříž |
4. SNK | 27 7,6 % listiny |
|
AO Ing. Anna Oplatková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
74 | místostarostka města Zubří | Zubří okr. Vsetín |
10. SNK | 1 200 4,8 % listiny |
mandát 10. |
VO Bc. Vladimír OpluštilBez politické příslušnosti |
55 | rentgenolog - Nemocnice KM | Kroměříž okr. Kroměříž |
7. NEZ | 126 5,0 % listiny |
|
PO Ing. Petr OpravilSociální demokracie |
59 | pověřen řízením SZMK | Kroměříž okr. Kroměříž |
9. SOCDEM+NK | 462 3,5 % listiny |
náhradník 9. |
RO Robert OpravilBez politické příslušnosti |
55 | jednatel firmy | Rataje okr. Kroměříž |
2. SNK | 254 11,4 % listiny |
mandát 2. |
EO Ing. Esma OpravilováBez politické příslušnosti |
53 | QSM manager | Kroměříž okr. Kroměříž |
2. Svobodní | 137 4,9 % listiny |
|
HO Bc. Hana OpravilováBez politické příslušnosti |
34 | administrativní pracovnice | Zlobice okr. Kroměříž |
7. SNK | 117 6,5 % listiny |
mandát 7. |
LO Lubomír OravecBez politické příslušnosti |
52 | řidič MKD, velitel SDH | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
2. Nestran. | 123 12,0 % listiny |
náhradník 3. |
MO Mgr. Marcela OravováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Kelč okr. Vsetín |
6. KDU-ČSL | 305 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
VO Mgr. Veronika OravováBez politické příslušnosti |
24 | bioanalytička ve farmakologii, folkloristka, muzikantka | Zašová okr. Vsetín |
6. SNK | 264 8,1 % listiny |
náhradník 1. |
TO Ing. Tomáš OrdáňBez politické příslušnosti |
52 | manažer prodeje | Sazovice okr. Zlín |
7. KDU-ČSL+NK | 206 12,6 % listiny |
mandát 7. |
MO Markéta OrdáňováBez politické příslušnosti |
57 | konstruktérka | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
21. KDU-ČSL | 153 3,0 % listiny |
náhradník 20. |
EO Eva OrdeltováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Ratiboř okr. Vsetín |
7. SNK | 179 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 6 801–6 850 z 11 356