RP Bc. Radim PřikrylANO 2011 |
57 |
radní města, vedoucí zásobování |
Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
3. ANO |
2 913 4,2 % listiny |
mandát 4. |
ZP Zdeněk PřikrylBez politické příslušnosti |
51 |
řidič |
Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
9. Stačilo!+NK |
66 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
AP Andrea PřikrylováBez politické příslušnosti |
49 |
švadlena |
Honětice okr. Kroměříž |
6. SNK |
17 18,9 % listiny |
mandát 1. |
LP MUDr. Bc. Lenka PřikrylováBez politické příslušnosti |
52 |
lékařka |
Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
8. ODS+NK |
750 6,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavla PřikrylováBez politické příslušnosti |
49 |
OSVČ, obchodnice |
Kroměříž okr. Kroměříž |
25. ZVUK 12+NK |
379 2,4 % listiny |
náhradník 23. |
EP Ing. Eva PřílučíkováBez politické příslušnosti |
56 |
nákupčí |
Zlín okr. Zlín |
18. Svobodní+AUTO |
723 2,4 % listiny |
|
JP Jiřina PřílučíkováKDU-ČSL |
65 |
důchodce |
Jalubí okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL+NK |
53 3,5 % listiny |
náhradník 13. |
SP Ing. Silvie PřílučíkováBez politické příslušnosti |
36 |
pedagožka, projektová a administrativní pracovnice |
Sušice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK |
146 13,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Bc. Martin PřívaraBez politické příslušnosti |
52 |
ekonom |
Rymice okr. Kroměříž |
5. ANO |
29 10,0 % listiny |
náhradník 5. |
TP Tomáš PřívaraBez politické příslušnosti |
25 |
živnostník |
Lukov okr. Zlín |
5. SNK |
233 8,2 % listiny |
mandát 1. |
VP Bc. Vladimír PřívaraBez politické příslušnosti |
37 |
finanční poradce |
Rymice okr. Kroměříž |
1. ANO |
34 11,8 % listiny |
náhradník 2. |
AP Alena PřívarováBez politické příslušnosti |
60 |
asistentka prodeje |
Lukov okr. Zlín |
11. SNK |
172 6,1 % listiny |
náhradník 9. |
PP Bc. Pavel PřívětivýBez politické příslušnosti |
36 |
kalkulant |
Branky okr. Vsetín |
6. SNK |
102 5,3 % listiny |
náhradník 1. |
FP František PřivřelBez politické příslušnosti |
79 |
důchodce |
Chropyně okr. Kroměříž |
10. ZVUK 12+NK |
91 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
BP Ing. Boleslav PsotaBez politické příslušnosti |
72 |
důchodce |
Tlumačov okr. Zlín |
13. KDU-ČSL |
144 5,6 % listiny |
náhradník 10. |
MP Marek PsotaBez politické příslušnosti |
50 |
technik výroby |
Poteč okr. Zlín |
2. SNK |
223 8,8 % listiny |
mandát 3. |
MP Marián PsotaBez politické příslušnosti |
44 |
OSVČ |
Poteč okr. Zlín |
1. SNK |
217 15,4 % listiny |
mandát 1. |
MP Martin PsotaBez politické příslušnosti |
28 |
obráběč |
Valašské Klobouky okr. Zlín |
16. SNK |
108 3,9 % listiny |
náhradník 15. |
MP Michal PsotaBez politické příslušnosti |
35 |
operátor CNC |
Poteč okr. Zlín |
13. SNK |
141 5,6 % listiny |
náhradník 7. |
SP Stanislav PsotaBez politické příslušnosti |
61 |
řidič |
Valašské Klobouky okr. Zlín |
12. SNK |
161 5,9 % listiny |
náhradník 2. |
KP Ing. Kamil PsotkaKDU-ČSL |
52 |
místostarosta |
Staré Město okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL+NK |
982 8,9 % listiny |
mandát 1. |
ZP MUDr. Zuzana PsotkováKDU-ČSL |
43 |
lékařka |
Staré Město okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL+NK |
614 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
IP Mgr. Ivana PsotováBez politické příslušnosti |
61 |
učitelka ZŠ |
Valašské Klobouky okr. Zlín |
3. SNK |
168 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
MP Ing. Markéta PsotováBez politické příslušnosti |
47 |
asistentka pedagoga |
Valašská Polanka okr. Vsetín |
2. SNK |
221 15,7 % listiny |
mandát 2. |
BP Bronislav PšejaBez politické příslušnosti |
51 |
výrobní kontrolor ve strojírenské firmě |
Fryšták okr. Zlín |
14. SNK |
217 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
LP Ing. Lukáš PšejaBez politické příslušnosti |
45 |
starosta obce |
Lukoveček okr. Zlín |
1. SNK |
201 15,0 % listiny |
mandát 1. |
RP Ing. Roman PšejaBez politické příslušnosti |
47 |
OSVČ |
Lukoveček okr. Zlín |
9. SNK |
47 3,5 % listiny |
náhradník 2. |
RP Robert PšenčíkBez politické příslušnosti |
53 |
mechanik - prodavač |
Podkopná Lhota okr. Zlín |
3. SNK |
88 12,4 % listiny |
mandát 3. |
MP Marcela PšenčíkováBez politické příslušnosti |
49 |
prodavačka |
Podkopná Lhota okr. Zlín |
8. SNK |
23 6,9 % listiny |
náhradník 7. |
ZP Ing. Zuzana PšenčíkováBez politické příslušnosti |
40 |
pracovnice v obchodě |
Vizovice okr. Zlín |
12. SNK |
296 4,6 % listiny |
náhradník 8. |
BP Bohumil PšenicaBez politické příslušnosti |
30 |
operátor výroby |
Zubří okr. Vsetín |
20. SNK |
1 043 4,2 % listiny |
náhradník 8. |
MP Marek PšenicaBez politické příslušnosti |
53 |
servisní technik V okno s.r.o. |
Skaštice okr. Kroměříž |
7. KDU-ČSL |
45 10,6 % listiny |
náhradník 5. |
JP Jiří PšenkaBez politické příslušnosti |
69 |
hospodský |
Holešov okr. Kroměříž |
19. KDU-ČSL+NK |
183 3,7 % listiny |
|
BP Ing. Blanka PšurnáBez politické příslušnosti |
38 |
hospodářka školy |
Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
14. ODS+NK |
279 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
LP Lubomír PšurnýBez politické příslušnosti |
62 |
OSVČ |
Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
10. ODS+NK |
268 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
PP Petr PšurnýBez politické příslušnosti |
41 |
manažer |
Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
11. ODS+NK |
42 2,7 % listiny |
náhradník 9. |
PP Ing. Petr PšurnýBez politické příslušnosti |
70 |
důchodce |
Velké Karlovice okr. Vsetín |
14. SNK |
265 5,2 % listiny |
náhradník 9. |
AP Mgr. Aleš PtáčekBez politické příslušnosti |
55 |
učitel |
Slavičín okr. Zlín |
1. NEZ+NK |
348 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
AP Alexandr PtáčekBez politické příslušnosti |
19 |
student Vysoké školy ekonomické |
Valašské Klobouky okr. Zlín |
19. SNK |
330 4,3 % listiny |
náhradník 15. |
AP Antonín PtáčekBez politické příslušnosti |
46 |
stavební technik |
Horní Lideč okr. Vsetín |
10. SNK |
149 6,1 % listiny |
náhradník 6. |
DP Ing. David PtáčekBez politické příslušnosti |
42 |
místostarosta |
Brumov-Bylnice okr. Zlín |
1. SNK |
992 6,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jiří PtáčekBez politické příslušnosti |
35 |
učitel |
Francova Lhota okr. Vsetín |
6. SNK |
153 8,2 % listiny |
náhradník 3. |
JP Jiří PtáčekBez politické příslušnosti |
35 |
operátor výroby |
Valašská Senice okr. Vsetín |
8. SNK |
76 9,9 % listiny |
náhradník 5. |
JP Josef PtáčekBez politické příslušnosti |
57 |
údržbář v lázních |
Brumov-Bylnice okr. Zlín |
10. KDU-ČSL |
544 4,3 % listiny |
náhradník 5. |
JP Josef PtáčekBez politické příslušnosti |
57 |
pracovník obce |
Valašská Senice okr. Vsetín |
6. SNK |
101 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PtáčekBez politické příslušnosti |
45 |
nástrojař |
Valašské Příkazy okr. Zlín |
6. SNK |
49 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
KP Mgr. Karel Ptáček, MPABez politické příslušnosti |
60 |
ředitel ZŠ |
Valašské Klobouky okr. Zlín |
1. SNK |
191 8,9 % listiny |
mandát 1. |
KP Kryštof PtáčekBez politické příslušnosti |
22 |
strojník, trenér mládeže |
Bystřička okr. Vsetín |
6. ODS |
103 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
MP Martin PtáčekBez politické příslušnosti |
57 |
starosta obce |
Nedašov okr. Zlín |
1. SNK |
419 17,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Mgr. Martin PtáčekBez politické příslušnosti |
42 |
policista |
Návojná okr. Zlín |
6. SNK |
72 11,8 % listiny |
náhradník 4. |