Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 20 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Miroslav ChalánekObčanská demokratická strana |
63 | manažer, náměstek primátora města Zlína | Zlín okr. Zlín |
1. ODS | 3 057 2,9 % listiny |
mandát 3. |
LC Bc. Ladislava ChaloupkováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka MŠ | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 226 10,7 % listiny |
mandát 1. |
DC David Charuza, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | učitel | Rusava okr. Kroměříž |
1. SNK | 141 7,3 % listiny |
mandát 2. |
HC Helena CharvátováBez politické příslušnosti |
52 | asistentka | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
8. ODS+NK | 578 5,0 % listiny |
mandát 8. |
HC Hana CharvotováBez politické příslušnosti |
57 | finanční účetní | Lešná okr. Vsetín |
5. KDU-ČSL | 333 7,6 % listiny |
mandát 3. |
BC Bohuslav ChasákBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Hutisko-Solanec okr. Vsetín |
11. SNK | 364 6,1 % listiny |
mandát 11. |
BC Mgr. Blanka ChladilováBez politické příslušnosti |
44 | fyzioterapeut | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
6. ANO | 429 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JC Ing. Jan ChlápekBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Chvalčov okr. Kroměříž |
1. SNK | 505 11,3 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Monika ChloupkováBez politické příslušnosti |
44 | kalkulant | Žlutava okr. Zlín |
2. SNK | 187 12,1 % listiny |
mandát 3. |
DC Dušan ChludBez politické příslušnosti |
40 | fotograf, mediální tvůrce | Halenkovice okr. Zlín |
2. SNK | 395 8,4 % listiny |
mandát 2. |
RC Mgr. Radoslav ChlupBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ - lektor, konzultant | Bořenovice okr. Kroměříž |
9. SNK | 60 8,1 % listiny |
mandát 9. |
DC Ing. David ChmelaBez politické příslušnosti |
56 | středoškolský pedagog | Otrokovice okr. Zlín |
3. Piráti+NK | 715 5,2 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří ChmelaBez politické příslušnosti |
58 | starosta obce | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 147 12,1 % listiny |
mandát 3. |
RC Radek ChmelaBez politické příslušnosti |
31 | hasič | Francova Lhota okr. Vsetín |
2. SNK | 270 19,3 % listiny |
mandát 1. |
RC Ing. Radek ChmelaBez politické příslušnosti |
47 | starosta | Velký Ořechov okr. Zlín |
1. SNK | 292 15,6 % listiny |
mandát 1. |
TC Mgr. Tomáš ChmelaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
43 | starosta města Slavičín, náměstek hejtmana Zlínského kraje pro strategický rozvoj, archeolog, předseda Klubu přátel historie Slavičínska | Slavičín okr. Zlín |
1. STAN+NK | 899 7,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Mgr. Michal ChmelařBez politické příslušnosti |
47 | právník | Bystřička okr. Vsetín |
5. ODS | 152 10,3 % listiny |
mandát 2. |
LC Bc. Lenka ChmelinováBez politické příslušnosti |
33 | policistka | Lutonina okr. Zlín |
4. SNK | 98 10,3 % listiny |
mandát 4. |
PC Petra ChodníčkováBez politické příslušnosti |
41 | administrativní pracovnice | Ludslavice okr. Kroměříž |
5. SNK | 65 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaroslav CholastaBez politické příslušnosti |
53 | pracovník ve výrobě | Racková okr. Zlín |
6. SNK | 219 9,7 % listiny |
mandát 6. |
LC Luděk CholastaBez politické příslušnosti |
52 | technik | Lípa okr. Zlín |
4. SNK | 300 10,7 % listiny |
mandát 4. |
LC Bc. Lukáš CholastaBez politické příslušnosti |
36 | IT konzultant | Neubuz okr. Zlín |
5. SNK | 107 10,2 % listiny |
mandát 5. |
JC Ing. Jan ChovanecBez politické příslušnosti |
42 | programátor | Horní Bečva okr. Vsetín |
6. KDU-ČSL+NK | 353 9,0 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef ChovanecBez politické příslušnosti |
56 | seřizovač | Študlov okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 108 16,9 % listiny |
mandát 2. |
MC Miroslav ChovanecBez politické příslušnosti |
45 | zedník | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 21 14,4 % listiny |
mandát 6. |
LC Ing. Lukáš ChrásteckýBez politické příslušnosti |
25 | výrobní inženýr | Hovězí okr. Vsetín |
10. SNK | 705 6,7 % listiny |
mandát 10. |
ZC Zdeněk ChrásteckýBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Zděchov okr. Vsetín |
2. SNK | 89 15,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Pavel ChrástekBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Traplice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 189 8,5 % listiny |
mandát 4. |
MC Michaela ChromcováBez politické příslušnosti |
35 | účetní | Cetechovice okr. Kroměříž |
1. NK | 44 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Martin ChromčákBez politické příslušnosti |
43 | strojař | Bratřejov okr. Zlín |
5. SNK | 248 10,6 % listiny |
mandát 6. |
RC Ing. Radek ChromčákBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Halenkov okr. Vsetín |
1. SNK | 392 8,4 % listiny |
mandát 1. |
JC Bc. Jan ChromecBez politické příslušnosti |
39 | policista | Cetechovice okr. Kroměříž |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Jan ChudárekBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Držková okr. Zlín |
1. SNK | 147 24,1 % listiny |
mandát 1. |
VC Vlastimil ChudárekBez politické příslušnosti |
48 | montér plynových zařízení | Horní Lapač okr. Kroměříž |
3. SNK | 92 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MC Mgr. Miroslava ChupíkováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka | Rudice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 123 12,1 % listiny |
mandát 5. |
PC Pavel ChurýBez politické příslušnosti |
44 | pracovník údržby | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 139 17,1 % listiny |
mandát 2. |
PC Pavel ChurýBez politické příslušnosti |
40 | zaměstnanec zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje p.o | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
2. NEZ+NK | 175 8,5 % listiny |
mandát 2. |
MC Martin ChvatíkBez politické příslušnosti |
47 | technický ředitel | Podhradní Lhota okr. Kroměříž |
3. SNK | 104 13,6 % listiny |
mandát 3. |
EC Bc. Emanuel ChvílaBez politické příslušnosti |
44 | analytik SKPV Policie ČR | Drslavice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 160 15,7 % listiny |
mandát 2. |
RC Rostislav ChvílaBez politické příslušnosti |
43 | stolař | Drslavice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL+NK | 94 13,5 % listiny |
mandát 3. |
RC Ing. Radek ChybíkBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí odboru správy majetku města | Babice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 364 8,1 % listiny |
mandát 1. |
BC Ing. Bohumil ChylaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí pracovník | Lubná okr. Kroměříž |
1. SNK | 82 12,0 % listiny |
mandát 3. |
JC Ing. Jan ChytilBez politické příslušnosti |
42 | jednatel společnosti | Hřivínův Újezd okr. Zlín |
4. SNK | 128 9,9 % listiny |
mandát 4. |
VC Vladimír ChytilBez politické příslušnosti |
53 | traktorista | Zahnašovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 109 16,3 % listiny |
mandát 2. |
ZC Zdeněk ChytilZa Holešov |
45 | zastupitel, vedoucí směn skladu | Holešov okr. Kroměříž |
2. ZH+NK | 1 304 5,4 % listiny |
mandát 2. |
LC Mgr. Lenka Chytilová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | speciální pedagožka | Břest okr. Kroměříž |
2. SNK | 385 7,2 % listiny |
mandát 2. |
MC Michaela ChytráBez politické příslušnosti |
41 | administrativní pracovnice | Záhorovice okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL | 231 10,2 % listiny |
mandát 8. |
JI Jiří IbříšekBez politické příslušnosti |
46 | tesař | Lužná okr. Vsetín |
5. SNK | 69 9,2 % listiny |
mandát 5. |
TI Tomáš IdesBez politické příslušnosti |
51 | dělník | Rajnochovice okr. Kroměříž |
6. ANO | 77 13,4 % listiny |
mandát 2. |
JI Jaroslav IndraBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Hradčovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 409 10,4 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 951–1 000 z 3 369