Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 23 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MJ Ing. Marie JonášováBez politické příslušnosti |
64 | koordinátor pro koordinaci a součinnost při finanční, organizační a personální stabilizaci úřadu | Prasklice okr. Kroměříž |
2. SNK | 76 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JJ Ing. Jan JordánObčanská demokratická strana |
49 | ředitel technických služeb | Slavičín okr. Zlín |
1. ODS+NK | 737 6,2 % listiny |
mandát 3. |
RJ Ing. Rostislav JošekBez politické příslušnosti |
60 | kastelán | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 339 10,8 % listiny |
mandát 2. |
TJ Mgr. Tamara JuchelkováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka ZŠ | Ratiboř okr. Vsetín |
3. NEZ | 475 10,3 % listiny |
mandát 5. |
MJ Marek JulinaBez politické příslušnosti |
45 | letecký mechanik | Lukov okr. Zlín |
3. KDU-ČSL+NK | 250 12,9 % listiny |
mandát 1. |
DJ Drahomír JuraBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Zahnašovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 100 14,9 % listiny |
mandát 4. |
IJ Ivo JuráčekBez politické příslušnosti |
36 | místostarosta | Študlov okr. Zlín |
1. SNK | 180 18,8 % listiny |
mandát 1. |
AJ Aleš JurajdaBez politické příslušnosti |
39 | ředitel firmy | Prostřední Bečva okr. Vsetín |
7. SNK | 493 9,0 % listiny |
mandát 7. |
TJ Tomáš JurajdaBez politické příslušnosti |
49 | technik | Vigantice okr. Vsetín |
4. SNK | 371 11,0 % listiny |
mandát 4. |
TJ Tomáš JurákBez politické příslušnosti |
44 | aplikační technik | Částkov okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 110 12,8 % listiny |
mandát 4. |
VJ Vojtěch JurákBez politické příslušnosti |
52 | provozář | Prakšice okr. Uherské Hradiště |
8. NEZ | 192 11,1 % listiny |
mandát 8. |
ZJ Zdeněk JurákBez politické příslušnosti |
46 | nákupce | Hřivínův Újezd okr. Zlín |
6. SNK | 147 11,4 % listiny |
mandát 6. |
ĽJ Ľudmila JurákováBez politické příslušnosti |
58 | bankéř pro živnostníky a firmy | Pašovice okr. Uherské Hradiště |
5. STAN+NK | 101 11,0 % listiny |
mandát 5. |
MJ Bc. Marek JuráňBez politické příslušnosti |
48 | učitel | Valašská Senice okr. Vsetín |
3. SNK | 179 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MJ Ing. Michal JuráňBez politické příslušnosti |
43 | kontrolní pracovník, KÚZK | Lužná okr. Vsetín |
3. SNK | 88 11,8 % listiny |
mandát 3. |
MJ Milan JuráňBez politické příslušnosti |
57 | soukromý podnikatel | Leskovec okr. Vsetín |
3. SNK | 124 10,1 % listiny |
mandát 3. |
DJ Ing. David JurásekBez politické příslušnosti |
39 | ředitel realizace staveb | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
3. ANO | 677 7,2 % listiny |
mandát 2. |
MJ Marek JurásekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ, finanční poradce, místostarosta | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 883 6,4 % listiny |
mandát 4. |
RJ Richard JurásekBez politické příslušnosti |
35 | provozář, údržbář budov a majetku | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 218 16,8 % listiny |
mandát 1. |
HJ Helena JuráskováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Šarovy okr. Zlín |
4. SNK | 80 18,1 % listiny |
mandát 4. |
VJ Veronika JuráskováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Liptál okr. Vsetín |
11. SNK | 397 6,3 % listiny |
mandát 11. |
JJ Mgr. Jaroslav Juráš, LL.M.Zlín 21 |
46 | advokát, zakládající společník Juráš, Chovancová, David & advokáti s.r.o., předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva města Zlína, zastupitel města Zlína a Zlínského kraje | Zlín okr. Zlín |
3. Z21 | 4 723 2,7 % listiny |
mandát 5. |
PJ Petr JurášekKDU-ČSL |
57 | expediční technik, starosta | Mysločovice okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 151 18,0 % listiny |
mandát 1. |
RJ Radim JurčagaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Poteč okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 121 6,3 % listiny |
mandát 5. |
TJ Mgr. Tomáš JurčekaKDU-ČSL |
37 | ředitel Státního fondu podpory investic v ZLK a JMK | Lechotice okr. Kroměříž |
3. SNK | 102 15,1 % listiny |
mandát 3. |
MJ Miloslav JurčíkBez politické příslušnosti |
60 | soukromý zemědělec | Zborovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 182 8,4 % listiny |
mandát 4. |
LJ Lýdie JurčíkováBez politické příslušnosti |
58 | pečující osoba | Lukoveček okr. Zlín |
4. SNK | 170 12,7 % listiny |
mandát 6. |
JJ Jaroslava JurčováBez politické příslušnosti |
59 | projektová manažerka MAS Podhostýnska, z.s. | Rajnochovice okr. Kroměříž |
5. SNK | 112 8,0 % listiny |
mandát 6. |
IJ Ivan JuřenaBez politické příslušnosti |
54 | obchodní manažer | Chropyně okr. Kroměříž |
1. SNK | 393 16,6 % listiny |
mandát 1. |
MJ Ing. Marek JuřeníkBez politické příslušnosti |
37 | finanční poradce | Šumice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 410 7,2 % listiny |
mandát 6. |
VJ Vladimíra JuřenováBez politické příslušnosti |
47 | vychovatelka v dětské skupině, knihovnice | Nedachlebice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 119 10,2 % listiny |
mandát 3. |
IJ Ing. Ivan JuřicaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Seninka okr. Vsetín |
3. SNK | 94 13,7 % listiny |
mandát 3. |
MJ Mgr. Martina JuřicováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka ZŠ | Horní Lideč okr. Vsetín |
1. SNK | 236 9,6 % listiny |
mandát 2. |
DJ Daniel JuříkBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Veselá okr. Zlín |
1. SNK | 242 12,4 % listiny |
mandát 1. |
LJ Ing. Lucie JuříkováBez politické příslušnosti |
42 | komunitní pracovník | Veselá okr. Zlín |
5. SNK | 217 11,2 % listiny |
mandát 5. |
RJ Radek JuřínekBez politické příslušnosti |
55 | místostarosta, podnikatel ve stavebnictví | Jablůnka okr. Vsetín |
2. SNK | 520 9,2 % listiny |
mandát 2. |
EK Eliška KáčerkováBez politické příslušnosti |
43 | akademický pracovník | Brusné okr. Kroměříž |
3. SNK | 106 16,7 % listiny |
mandát 1. |
TK Mgr. Tomáš KačorBez politické příslušnosti |
50 | zástupce ředitele ZŠ | Lechotice okr. Kroměříž |
2. SNK | 106 15,7 % listiny |
mandát 2. |
LK Libor KadlčekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ truhlář | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 188 13,4 % listiny |
mandát 3. |
MK Miroslav KadlčekBez politické příslušnosti |
35 | soukromý zemědělec | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 197 7,9 % listiny |
mandát 4. |
RK Ing. Radek KadlčekBez politické příslušnosti |
42 | soukromý podnikatel | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
2. ANO | 467 8,1 % listiny |
mandát 3. |
LK Lubomír KadlčíkBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Bařice-Velké Těšany okr. Kroměříž |
7. SNK | 112 11,0 % listiny |
mandát 7. |
TK Tomáš KadlčíkBez politické příslušnosti |
44 | manažer dopravy | Šarovy okr. Zlín |
1. SNK | 115 26,0 % listiny |
mandát 2. |
JK Ing. Jakub KadlečíkBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Doubravy okr. Zlín |
2. SNK | 235 14,2 % listiny |
mandát 3. |
PK Ing. Petr KadlíkBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer | Hoštice okr. Kroměříž |
1. SNK | 51 15,6 % listiny |
mandát 1. |
LK Ludmila KadlubováBez politické příslušnosti |
46 | asistent pedagoga | Žeranovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 263 23,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Marian KafkaBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Žítková okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL+NK | 40 19,0 % listiny |
mandát 1. |
VK Bc. Veronika KafkováBez politické příslušnosti |
35 | účetní | Žítková okr. Uherské Hradiště |
2. STAN | 55 11,4 % listiny |
mandát 4. |
RK Radek KahajaBez politické příslušnosti |
46 | předák výroby v gumárenství | Kvasice okr. Kroměříž |
2. SNK | 493 7,1 % listiny |
mandát 5. |
TK Tomáš KahajaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ, místostarosta obce | Kvasice okr. Kroměříž |
1. KDU-ČSL | 454 11,6 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 1 101–1 150 z 3 369