Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 26 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RK Robert KolaříkBez politické příslušnosti |
55 | projektant | Luhačovice okr. Zlín |
1. STAN+NK | 413 8,3 % listiny |
mandát 1. |
TK Tomáš KolaříkBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Křekov okr. Zlín |
2. SNK | 51 20,6 % listiny |
mandát 2. |
VK Vlastimil KolaříkBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Všemina okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 327 22,2 % listiny |
mandát 1. |
IK Irena KolaříkováBez politické příslušnosti |
54 | starostka obce | Chomýž okr. Kroměříž |
1. SNK | 136 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JK Jana KolaříkováBez politické příslušnosti |
40 | chovatelka zvířat | Nítkovice okr. Kroměříž |
7. SNK | 42 11,7 % listiny |
mandát 7. |
MK PhDr. Marie Kolářová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | psycholog | Březnice okr. Zlín |
4. KDU-ČSL+NK | 238 9,7 % listiny |
mandát 3. |
ZK Zuzana Kolářová, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | prodavačka | Nítkovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 39 10,8 % listiny |
mandát 3. |
JK Ing. Jakub KolínekBez politické příslušnosti |
44 | živnostník, tajemník TJ Sokol Valašská Polanka | Valašská Polanka okr. Vsetín |
3. SNK | 287 10,0 % listiny |
mandát 4. |
JK Mgr. Jiří KolínekBez politické příslušnosti |
38 | advokát | Pozděchov okr. Vsetín |
6. STAN+NK | 85 10,2 % listiny |
mandát 6. |
JK Ing. Josef KolísekBez politické příslušnosti |
27 | IT konzultant | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
8. STAN | 634 8,1 % listiny |
mandát 3. |
SK Světlana KolkováBez politické příslušnosti |
49 | inspektorka kvality | Vlčnov okr. Uherské Hradiště |
7. STAN | 467 5,9 % listiny |
mandát 7. |
MK Matěj KollarovičBez politické příslušnosti |
44 | živnostník | Růžďka okr. Vsetín |
5. SNK | 238 10,3 % listiny |
mandát 4. |
EK Eduard KollerBez politické příslušnosti |
45 | technik | Poteč okr. Zlín |
4. SNK | 155 6,1 % listiny |
mandát 6. |
TK Tomáš KolomazníkBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí údržby | Kvasice okr. Kroměříž |
2. KDU-ČSL | 355 9,1 % listiny |
mandát 2. |
PK Pavel Kolomazník ml.Bez politické příslušnosti |
33 | vedoucí střediska | Karolín okr. Kroměříž |
1. SNK | 59 13,7 % listiny |
mandát 3. |
PK Pavel Kolomazník st.Bez politické příslušnosti |
58 | řidič | Karolín okr. Kroměříž |
5. SNK | 62 14,4 % listiny |
mandát 5. |
LK Ing. Ladislava KolouchováBez politické příslušnosti |
63 | ředitelka PENAM | Bařice-Velké Těšany okr. Kroměříž |
3. SNK | 116 11,4 % listiny |
mandát 3. |
MK Ing. Marie Kománková, MBABez politické příslušnosti |
60 | místostarostka | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
2. NEZ | 911 8,2 % listiny |
mandát 2. |
ŠK Bc. Štěpánka KomárováBez politické příslušnosti |
65 | vrchní komisař Policie ČR | Uhřice okr. Kroměříž |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Ing. Petr KomínekBez politické příslušnosti |
66 | realitní makléř | Kroměříž okr. Kroměříž |
2. Hlas | 1 670 4,2 % listiny |
mandát 4. |
AK Antonín KoňaříkBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce | Hovězí okr. Vsetín |
1. SNK | 773 7,3 % listiny |
mandát 1. |
MK Ing. Marcel KoňaříkBez politické příslušnosti |
40 | senior IT specialista, jednatel společnosti | Hovězí okr. Vsetín |
4. SNK | 340 8,3 % listiny |
mandát 2. |
MK Miroslav KoňaříkBez politické příslušnosti |
68 | starosta | Velké Karlovice okr. Vsetín |
1. SNK | 547 10,7 % listiny |
mandát 1. |
PK Petr KoňaříkBez politické příslušnosti |
48 | realizátor dřevostaveb | Velké Karlovice okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL | 337 10,0 % listiny |
mandát 3. |
ŠK Mgr. Šárka KončickáBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka základní školy | Slavičín okr. Zlín |
3. ODS+NK | 664 5,5 % listiny |
mandát 4. |
MK Martin KončitíkBez politické příslušnosti |
39 | živnostník, místostarosta obce | Slavkov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 135 11,5 % listiny |
mandát 2. |
JK Ing. Jana KončitíkováBez politické příslušnosti |
39 | ředitelka mateřské školy | Slavkov okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 133 11,3 % listiny |
mandát 9. |
BK Blanka KonečnáBez politické příslušnosti |
53 | zdravotní sestra | Tlumačov okr. Zlín |
8. SNK | 424 7,9 % listiny |
mandát 2. |
DK Dana KonečnáBez politické příslušnosti |
67 | matrikářka v důchodu, zastupitelka města | Fryšták okr. Zlín |
2. SNK | 433 9,4 % listiny |
mandát 2. |
EK MUDr. Eva KonečnáBez politické příslušnosti |
39 | lékařka | Břest okr. Kroměříž |
4. KDU-ČSL+NK | 109 8,5 % listiny |
mandát 3. |
JK Jan KonečnýBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Rataje okr. Kroměříž |
4. ANO | 137 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KonečnýBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Lutopecny okr. Kroměříž |
4. KDU-ČSL | 109 8,7 % listiny |
mandát 5. |
MK Miloš KonečnýBez politické příslušnosti |
64 | starosta obce | Kladeruby okr. Vsetín |
1. SNK | 146 21,7 % listiny |
mandát 1. |
PK MUDr. Pavel KonečnýObčanská demokratická strana |
55 | lékař - psychiatr, radní města Zlína | Zlín okr. Zlín |
3. ODS | 3 080 2,9 % listiny |
mandát 2. |
VK Václav KonečnýBez politické příslušnosti |
36 | mistr výroby | Ludslavice okr. Kroměříž |
7. SNK | 204 11,4 % listiny |
mandát 7. |
ZK Ing. Zdeněk KonečnýBez politické příslušnosti |
41 | technik v ZDV Fryšták | Fryšták okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 505 8,6 % listiny |
mandát 2. |
ŠK Ing. arch. Štěpán KoníčekBez politické příslušnosti |
46 | architekt | Bánov okr. Uherské Hradiště |
8. ODS+NK | 649 8,8 % listiny |
mandát 8. |
ŠK Mgr. Šárka KonupčíkováBez politické příslušnosti |
63 | pedagog | Malá Bystřice okr. Vsetín |
5. SNK | 100 13,3 % listiny |
mandát 5. |
PK Pavel KonvalinkaBez politické příslušnosti |
47 | voják z povolání ve výslužbě | Koryčany okr. Kroměříž |
12. SNK | 286 8,0 % listiny |
mandát 2. |
EK Bc. Eliška KonvičnáBez politické příslušnosti |
26 | krajská manažerka ZKSH, trenérka dětí a mládeže | Zubří okr. Vsetín |
11. SNK | 1 211 4,9 % listiny |
mandát 11. |
JK Jana KopeckáBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Hostějov okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL+NK | 10 12,8 % listiny |
mandát 5. |
JK Mgr. Jarmila KopeckáBez politické příslušnosti |
60 | učitelka ZŠ | Huslenky okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL+NK | 587 7,2 % listiny |
mandát 4. |
LK Mgr. Lucie KopeckáBez politické příslušnosti |
52 | ředitelka MŠ | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
1. SNK | 360 14,1 % listiny |
mandát 1. |
PK Mgr. Petr KopeckýBez politické příslušnosti |
34 | historik, Akademie věd ČR | Vidče okr. Vsetín |
2. KDU-ČSL+NK | 387 8,5 % listiny |
mandát 3. |
MK Marek KopečekBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí výroby | Soběsuky okr. Kroměříž |
4. STAN | 60 9,4 % listiny |
mandát 4. |
AK Antonie KopečkováBez politické příslušnosti |
22 | studentka oboru právo a právní věda | Lutopecny okr. Kroměříž |
3. KDU-ČSL | 161 12,8 % listiny |
mandát 4. |
RK Richard KopečnýBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Chropyně okr. Kroměříž |
4. SOCDEM | 387 6,8 % listiny |
mandát 4. |
FK František KoppBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Žalkovice okr. Kroměříž |
8. SNK | 194 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JK Jakub KopřivaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Lešná okr. Vsetín |
2. SNK | 232 7,3 % listiny |
mandát 4. |
JK Jan KopřivaBez politické příslušnosti |
38 | kavárník, občanský aktivista, organizátor akcí | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
5. NEZ+STAN+NK | 1 887 4,8 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 1 251–1 300 z 3 369