Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 28 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MK Ing. Martin KovářBez politické příslušnosti |
48 | procesní logistik | Ústí okr. Vsetín |
1. NK | 115 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Miroslav KovářBez politické příslušnosti |
37 | vinař | Vlčnov okr. Uherské Hradiště |
3. STAN | 734 9,3 % listiny |
mandát 2. |
VK Václav KovářANO 2011 |
34 | radní města Zlína, podnikatel | Zlín okr. Zlín |
6. ANO | 5 488 2,5 % listiny |
mandát 6. |
FK Ing. František KovaříkBez politické příslušnosti |
36 | průmyslový inženýr | Vlachovice okr. Zlín |
5. SNK | 278 7,6 % listiny |
mandát 2. |
LK Mgr. Ludvík KovaříkBez politické příslušnosti |
48 | vzorkař, zastupitel | Huslenky okr. Vsetín |
1. SNK | 189 10,5 % listiny |
mandát 2. |
MK Martin KovaříkBez politické příslušnosti |
39 | rozpočtář zakázek | Nová Dědina okr. Kroměříž |
4. STAN+NK | 66 13,0 % listiny |
mandát 4. |
MK Martin KovaříkANO 2011 |
51 | státní zaměstnanec | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
2. ANO | 1 183 4,3 % listiny |
mandát 2. |
MK Milan KovaříkBez politické příslušnosti |
45 | dělník | Nová Dědina okr. Kroměříž |
2. STAN+NK | 75 14,8 % listiny |
mandát 2. |
MK Miroslav KováříkBez politické příslušnosti |
62 | starosta obce | Modrá okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 226 14,7 % listiny |
mandát 1. |
MK Mgr. Magdaléna KovaříkováBez politické příslušnosti |
36 | konzultantka pěstounské péče | Chvalčov okr. Kroměříž |
6. SNK | 279 6,2 % listiny |
mandát 6. |
MK Mgr. Milena KovaříkováBez politické příslušnosti |
68 | radní města, ekonom, personalista | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
1. SOCDEM+NK | 337 8,6 % listiny |
mandát 1. |
TK Mgr. Tereza KovaříkováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka SŠ | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 231 11,9 % listiny |
mandát 2. |
IK Ing. Irena KovářováBez politické příslušnosti |
47 | marketingová manažerka | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 881 6,8 % listiny |
mandát 2. |
MK MUDr. Magdalena KovářováBez politické příslušnosti |
57 | lékařka | Topolná okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL+NK | 226 10,9 % listiny |
mandát 1. |
ZK Ing. Zuzana Kozáčková, MBABez politické příslušnosti |
50 | jednatelka | Ludslavice okr. Kroměříž |
6. SNK | 213 11,9 % listiny |
mandát 6. |
MK Marie KozákováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Podolí okr. Vsetín |
2. SNK | 54 16,8 % listiny |
mandát 2. |
PK Ing. Petr KozelBez politické příslušnosti |
49 | ekonom, projektový manager, jednatel podnikatelského inkubátoru | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
1. SNK | 432 6,2 % listiny |
mandát 3. |
EK Eliška KozelkováBez politické příslušnosti |
42 | účetní | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 519 8,1 % listiny |
mandát 4. |
MK Mgr. Martina KozelkováBez politické příslušnosti |
51 | místostarostka města, pedagog 1. stupeň ZŠ | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
1. ANO | 577 8,3 % listiny |
mandát 1. |
MK Markéta KozelskáBez politické příslušnosti |
55 | zemědělský technik | Lubná okr. Kroměříž |
4. KDU-ČSL | 147 10,6 % listiny |
mandát 4. |
JK Jan KozubíkKDU-ČSL |
59 | starosta obce Valašská Polanka | Valašská Polanka okr. Vsetín |
1. SNK | 487 17,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Ing. Jaroslav KozubíkBez politické příslušnosti |
45 | učitel | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
1. SNK | 431 7,1 % listiny |
mandát 2. |
JK Jiří KozubíkBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce | Dolní Lhota okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 127 15,1 % listiny |
mandát 6. |
JK Jana KoželováBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Kvasice okr. Kroměříž |
3. SNK | 539 7,7 % listiny |
mandát 3. |
EK Mgr. Eliška KožíškováBez politické příslušnosti |
33 | strategická konzultantka pro rozvoj firem | Hrobice okr. Zlín |
3. SNK | 83 13,6 % listiny |
mandát 2. |
VK Viktor KožusznikBez politické příslušnosti |
44 | místostarosta obce | Vigantice okr. Vsetín |
2. SNK | 424 12,5 % listiny |
mandát 2. |
AK Aleš KráčalíkBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Březová okr. Zlín |
6. SNK | 174 12,2 % listiny |
mandát 4. |
PK Ing. Petr KráčmarBez politické příslušnosti |
61 | starosta obce | Střelná okr. Vsetín |
1. SNK | 259 17,4 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavel KrajcarBez politické příslušnosti |
52 | údržba manipulační techniky | Slavkov pod Hostýnem okr. Kroměříž |
3. SNK | 139 8,4 % listiny |
mandát 3. |
OK Oldřich KrajčaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Lukoveček okr. Zlín |
3. SNK | 172 12,8 % listiny |
mandát 5. |
OK Bc. Ondřej KrajčaBez politické příslušnosti |
39 | zástupce vedoucího zásobování | Březůvky okr. Zlín |
4. SNK | 179 11,5 % listiny |
mandát 5. |
PK Petr KrajčaBez politické příslušnosti |
44 | řidič-jeřábník | Kaňovice okr. Zlín |
2. SNK | 79 12,3 % listiny |
mandát 3. |
VK Bc. Vojtěch KrajčaBez politické příslušnosti |
38 | výrobní technik | Střelná okr. Vsetín |
2. SNK | 194 13,0 % listiny |
mandát 2. |
VK Vojtěch KrajčaBez politické příslušnosti |
40 | stavbyvedoucí | Horní Lideč okr. Vsetín |
2. SNK | 213 24,9 % listiny |
mandát 1. |
IK Ivana KrajčováBez politické příslušnosti |
64 | místostarostka obce | Lukoveček okr. Zlín |
2. SNK | 176 13,1 % listiny |
mandát 4. |
RK Renata KrajčováBez politické příslušnosti |
52 | prodavačka | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 88 10,9 % listiny |
mandát 1. |
RK Ing. Roman KrajíčekBez politické příslušnosti |
48 | ekonom, zastupitel obce, předseda Finančního výboru obce | Boršice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 296 16,3 % listiny |
mandát 2. |
TK Tomáš KrajíčekBez politické příslušnosti |
44 | mistr výroby ve strojírenství | Petrůvka okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 95 16,5 % listiny |
mandát 4. |
TK Ing. Tomáš KrajíčekANO 2011 |
39 | radní města Zlína, podnikatel | Zlín okr. Zlín |
5. ANO | 5 440 2,5 % listiny |
mandát 5. |
ŠK Bc. Šimon KrálBez politické příslušnosti |
32 | správce majetku, moderátor | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 140 13,0 % listiny |
mandát 2. |
JK Ing. Jaroslav Králík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | zemědělec | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 302 10,7 % listiny |
mandát 3. |
JK Josef KrálíkBez politické příslušnosti |
44 | řidič z povolání | Jestřabí okr. Zlín |
6. SNK | 48 15,4 % listiny |
mandát 6. |
MK Martin KrálíkBez politické příslušnosti |
39 | soukromý zemědělec | Březová okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 122 12,4 % listiny |
mandát 2. |
TK Tomáš KrálíkBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Jestřabí okr. Zlín |
2. SNK | 56 17,9 % listiny |
mandát 1. |
VK MUDr. Vojtěch KramárBez politické příslušnosti |
33 | lékař | Hluk okr. Uherské Hradiště |
13. SNK | 765 5,5 % listiny |
mandát 6. |
KK Ing. Karel KramolišBez politické příslušnosti |
57 | projektant | Horní Bečva okr. Vsetín |
10. SNK | 598 6,5 % listiny |
mandát 11. |
PK Ing. Pavel KramplaBez politické příslušnosti |
55 | stavební projektant | Hrobice okr. Zlín |
2. SNK | 179 12,0 % listiny |
mandát 2. |
DK David KranzBez politické příslušnosti |
54 | učitel odborného výcviku | Luhačovice okr. Zlín |
15. SNK | 1 248 4,6 % listiny |
mandát 15. |
JK Ing. Jaromír KratinaBez politické příslušnosti |
45 | starosta | Prlov okr. Vsetín |
1. STAN+NK | 183 14,0 % listiny |
mandát 2. |
DK Daniel KrátkýBez politické příslušnosti |
38 | obchodně technický zástupce pro modulové stavby | Ostrata okr. Zlín |
2. SNK | 47 13,2 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 1 351–1 400 z 3 369