Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 33 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JL Jan LukáčBez politické příslušnosti |
69 | starosta obce | Sehradice okr. Zlín |
1. SNK | 154 14,4 % listiny |
mandát 1. |
ML Michal LukášBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
1. SNK | 148 9,6 % listiny |
mandát 4. |
RL Radim LukášBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Jasenná okr. Zlín |
2. SNK | 272 14,4 % listiny |
mandát 1. |
VL Valentýn LukášBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Velká Lhota okr. Vsetín |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LL Ing. Lucie LukášováBez politické příslušnosti |
35 | zootechnička | Veletiny okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 113 13,3 % listiny |
mandát 5. |
ŠL Šárka LukaštíkováBez politické příslušnosti |
56 | prodavačka | Ústí okr. Vsetín |
1. NK | 223 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Ing. Marek LukavskýBez politické příslušnosti |
40 | operativní controlling | Choryně okr. Vsetín |
1. SNK | 201 26,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Martin LukeštíkBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí prodeje | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
1. ZVUK 12 | 194 16,8 % listiny |
mandát 1. |
VL MUDr. Vladimír LuzarBez politické příslušnosti |
45 | zubní lékař | Strání okr. Uherské Hradiště |
3. Nestran. | 623 6,7 % listiny |
mandát 4. |
TL Ing. Tomáš LužaBez politické příslušnosti |
54 | obchodní zástupce, vinař, OSVČ | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 161 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VL Ing. Vojtěch LužaBez politické příslušnosti |
35 | správce kempu | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 286 11,8 % listiny |
mandát 2. |
PL Pavel LužíkBez politické příslušnosti |
44 | elektrikář | Ludslavice okr. Kroměříž |
3. SNK | 209 11,7 % listiny |
mandát 3. |
RL Radim LysáčekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 114 17,1 % listiny |
mandát 2. |
ML Martin LysákBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí provozovny Pneuservis | Jestřabí okr. Zlín |
4. SNK | 49 15,7 % listiny |
mandát 3. |
TL Tomáš LysákBez politické příslušnosti |
32 | strojník | Haluzice okr. Zlín |
7. SNK | 27 13,8 % listiny |
mandát 7. |
DM Bc. Denis MacekBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
3. SNK | 160 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
44 | operátor výroby | Hradčovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 382 9,7 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslav MacíkBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta | Šanov okr. Zlín |
2. SNK | 182 11,6 % listiny |
mandát 2. |
KM Bc. Kamila MacíkováBez politické příslušnosti |
32 | pedagog | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
5. SNK | 166 8,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Bc. Pavla MackováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 18 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Matěj MackovíkBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Lukov okr. Zlín |
3. ODS+NK | 382 6,8 % listiny |
mandát 4. |
LM Ing. Lucie Macurová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
47 | vysokoškolský pedagog, zastupitel města | Slušovice okr. Zlín |
5. SNK | 345 7,5 % listiny |
mandát 4. |
JM Mgr. Jakub MačákBez politické příslušnosti |
43 | učitel | Lopeník okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 120 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MM Bc. Martin MáčalaBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec obce | Lutonina okr. Zlín |
2. SNK | 75 13,2 % listiny |
mandát 2. |
LM Ludmila Máčala ŽárskáBez politické příslušnosti |
45 | prodavačka | Lutonina okr. Zlín |
6. SNK | 97 10,2 % listiny |
mandát 6. |
JM Jan MáčalíkBez politické příslušnosti |
33 | těžba dřeva, předseda MS Hluboček | Korytná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 167 13,3 % listiny |
mandát 3. |
EM Eva MáčalíkováBez politické příslušnosti |
50 | pánská krejčí | Újezd okr. Zlín |
5. SD-SN+NK | 203 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Josef MačekBez politické příslušnosti |
48 | programátor | Vlachova Lhota okr. Zlín |
1. SNK | 85 14,8 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Lubomír MačekBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí projektant | Vlachovice okr. Zlín |
1. SNK | 291 7,9 % listiny |
mandát 1. |
OM Bc. Ondřej MačekBez politické příslušnosti |
34 | programátor | Vlachova Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 83 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MačekBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Loučka okr. Zlín |
1. SNK | 160 28,5 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MadajBez politické příslušnosti |
42 | stavbyvedoucí | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 180 10,4 % listiny |
mandát 5. |
RM Mgr. Renáta MaděrováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Napajedla okr. Zlín |
7. ANO | 510 5,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Marcel MahďákBez politické příslušnosti |
39 | koordinátor krizového řízení HZS ZLK | Podkopná Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 98 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MahďákBez politické příslušnosti |
56 | skladník | Ostrata okr. Zlín |
5. SNK | 146 11,2 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MahďákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kašava okr. Zlín |
6. KDU-ČSL+NK | 121 9,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Bc. Marek MahdalObčanská demokratická strana |
40 | starosta | Bánov okr. Uherské Hradiště |
1. ODS+NK | 809 11,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Ing. Vít MahdalBez politické příslušnosti |
32 | projektový manažer | Prakšice okr. Uherské Hradiště |
1. NEZ | 210 12,2 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MahdalBez politické příslušnosti |
63 | místostarosta, vodohospodář obce | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
1. NČ+NK | 230 19,2 % listiny |
mandát 1. |
DM Ing. Dagmar MahdalováBez politické příslušnosti |
45 | kontrolor kvality | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 154 15,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Mgr. Zuzana MahdalováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 207 11,9 % listiny |
mandát 2. |
RM Ing. Radúz MáchaBez politické příslušnosti |
72 | ředitel Sdružení pro rozvoj MSK | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
4. ANO | 1 127 5,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MacháčBez politické příslušnosti |
53 | starosta | Leskovec okr. Vsetín |
1. SNK | 188 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MachačBez politické příslušnosti |
56 | řidič-strojník | Vítonice okr. Kroměříž |
3. SNK | 119 13,1 % listiny |
mandát 2. |
PM Mgr. Petr MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Babice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 303 6,7 % listiny |
mandát 6. |
NM Bc. Nikola MacháčováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka MŠ, předseda OV Lipina | Valašské Klobouky okr. Zlín |
6. SNK | 426 5,5 % listiny |
mandát 4. |
DM Dalibor MachalaBez politické příslušnosti |
48 | enologický poradce, obchodní zástupce, člen kontrolního výboru a dopravní komise města | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
7. Svob+Soukrom+NK | 2 278 3,7 % listiny |
mandát 7. |
OM Ing. Ondřej MachalaBez politické příslušnosti |
40 | starosta obce | Zlechov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 567 14,9 % listiny |
mandát 1. |
RM Richard MachalecBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Janová okr. Vsetín |
2. SNK | 338 12,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Jakub MachálekBez politické příslušnosti |
25 | student, pedagog | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 775 6,0 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 1 601–1 650 z 3 369