Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 34 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
HM Mgr. Hana MachalíkováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 150 14,6 % listiny |
mandát 2. |
BM Barbora MachálkováBez politické příslušnosti |
42 | ředitelka MŠ | Ratiboř okr. Vsetín |
6. NEZ | 384 8,3 % listiny |
mandát 6. |
BM Ing. Barbora MachováKDU-ČSL |
39 | stavební inženýrka, předsedkyně SRPŠ | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 320 7,1 % listiny |
mandát 4. |
ŠM Šárka Machová, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Březnice okr. Zlín |
2. KDU-ČSL+NK | 239 9,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jiří MachovskýBez politické příslušnosti |
49 | učitel | Kvasice okr. Kroměříž |
5. SNK | 599 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MachůBez politické příslušnosti |
45 | kontrolor | Vysoké Pole okr. Zlín |
10. STAN | 97 6,8 % listiny |
mandát 10. |
JM Mgr. Josef MachůBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Drnovice okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 114 11,3 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MachůBez politické příslušnosti |
45 | dělník – obsluha CNC strojů | Drnovice okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 99 9,8 % listiny |
mandát 5. |
RM Radek MachůBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Vysoké Pole okr. Zlín |
2. STAN | 89 6,3 % listiny |
mandát 4. |
RM Roman MachůBez politické příslušnosti |
33 | auditor | Vysoké Pole okr. Zlín |
11. STAN | 105 7,4 % listiny |
mandát 11. |
SM Stanislav MachůBez politické příslušnosti |
37 | technolog | Drnovice okr. Zlín |
5. SNK | 86 12,4 % listiny |
mandát 4. |
TM Bc. Tomáš MachůBez politické příslušnosti |
39 | učitel na ZŠ | Drnovice okr. Zlín |
3. SNK | 97 13,9 % listiny |
mandát 3. |
VM Ing. Vendula MachůBez politické příslušnosti |
28 | laboratorní specialista | Vysoké Pole okr. Zlín |
3. STAN | 110 7,7 % listiny |
mandát 5. |
VM Ing. Vojtěch MachůBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí oddělení energetiky | Vysoké Pole okr. Zlín |
6. STAN | 136 9,6 % listiny |
mandát 2. |
FM Mgr. František MachučaBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
4. SNK | 134 12,2 % listiny |
mandát 4. |
DM Daniel MachýčekBez politické příslušnosti |
49 | dělník | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
7. SNK | 551 6,4 % listiny |
mandát 7. |
RM Bc. Radek MachýčekBez politické příslušnosti |
36 | starosta obce Pržno | Pržno okr. Vsetín |
2. SNK | 170 11,5 % listiny |
mandát 2. |
RM Radek MachynkaBez politické příslušnosti |
46 | seřizovač CNC | Tučapy okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 86 15,5 % listiny |
mandát 3. |
MM Bc. Martin MajerBez politické příslušnosti |
49 | učitel odborného výcviku | Dolní Bečva okr. Vsetín |
8. SNK | 519 7,2 % listiny |
mandát 8. |
MM Ing. Miroslav MajíčekKDU-ČSL |
59 | správce majetku | Velký Ořechov okr. Zlín |
1. KDU-ČSL+NK | 144 12,6 % listiny |
mandát 1. |
SM Silvie MajtánováBez politické příslušnosti |
43 | advokátka | Osíčko okr. Kroměříž |
5. SNK | 162 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MaláčBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Vizovice okr. Zlín |
5. ODS+NK | 380 6,6 % listiny |
mandát 3. |
VM Ing. Vladislav MalaníkBez politické příslušnosti |
43 | IT technik | Ludkovice okr. Zlín |
1. SNK | 206 19,7 % listiny |
mandát 1. |
HM Hedvika MalcováBez politické příslušnosti |
64 | administrativní pracovnice | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 91 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Josef MaleňákBez politické příslušnosti |
45 | starosta | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
1. SNK | 741 8,5 % listiny |
mandát 1. |
KM Mgr. Karolína MalenovskáBez politické příslušnosti |
26 | učitelka v MŠ | Karolín okr. Kroměříž |
2. SNK | 85 19,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MaléřBez politické příslušnosti |
46 | místostarosta obce | Hutisko-Solanec okr. Vsetín |
2. SNK | 450 7,6 % listiny |
mandát 2. |
RM Roman MaléřBez politické příslušnosti |
37 | revizní technik - rozpočtář | Dolní Bečva okr. Vsetín |
11. SNK | 412 5,7 % listiny |
mandát 11. |
DM Daniel MalíkBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
5. SNK | 382 7,4 % listiny |
mandát 4. |
KM Ing. Karel MalíkBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Vidče okr. Vsetín |
6. SNK | 419 5,4 % listiny |
mandát 7. |
RM Roman MalíkBez politické příslušnosti |
54 | zámečník | Břestek okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 286 11,6 % listiny |
mandát 5. |
TM MUDr. Tomáš MalíkBez politické příslušnosti |
62 | lékař | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
6. KDU-ČSL | 106 15,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Jiří MalinaBez politické příslušnosti |
47 | stavební inženýr | Jablůnka okr. Vsetín |
7. SNK | 515 9,1 % listiny |
mandát 7. |
JM Josef MalinaBez politické příslušnosti |
33 | sekretář klubu, trenér házené | Zubří okr. Vsetín |
2. SNK | 1 261 5,1 % listiny |
mandát 3. |
RM Radek MalinaBez politické příslušnosti |
61 | technik | Sušice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 181 10,5 % listiny |
mandát 5. |
RM Radek MalinaBez politické příslušnosti |
60 | technik | Horní Bečva okr. Vsetín |
8. SNK | 614 6,6 % listiny |
mandát 9. |
TM Tomáš MalinaBez politické příslušnosti |
48 | technický údržbář | Popovice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 297 15,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MaliňákBez politické příslušnosti |
41 | odborný prodejce | Liptál okr. Vsetín |
5. SNK | 393 6,3 % listiny |
mandát 6. |
MM Marie MaliňákováBez politické příslušnosti |
72 | důchodkyně | Uhřice okr. Kroměříž |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Marie MaliňákováBez politické příslušnosti |
47 | pracovník v sociálních službách | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
2. STAN+NK | 215 11,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Jana MalinováBez politické příslušnosti |
44 | operátorka výroby | Hradčovice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 345 8,8 % listiny |
mandát 6. |
MM Bc. Marie MálkováBez politické příslušnosti |
33 | radiologická asistentka | Korytná okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 216 10,3 % listiny |
mandát 4. |
KM Karel MalošíkBez politické příslušnosti |
53 | mechanik | Hulín okr. Kroměříž |
4. ANO | 598 6,3 % listiny |
mandát 5. |
JM Ing. Jan Malota, MBABez politické příslušnosti |
41 | projektový koordinátor | Karlovice okr. Zlín |
1. SNK | 84 14,3 % listiny |
mandát 2. |
HM Mgr. Hana MalovanáBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí manažer pro rozvoj obcí prostřednictvím dotací EU | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
6. NEZ+NK | 385 7,7 % listiny |
mandát 4. |
EM Mgr. Eva MalůškováBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí Charitního domova Hluk | Hluk okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 855 6,2 % listiny |
mandát 3. |
AM Ing. Antonín MalýBez politické příslušnosti |
52 | technolog | Hošťálková okr. Vsetín |
1. NK | 411 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BM Ing. Bronislav MalýBez politické příslušnosti |
61 | ředitel organizace | Slopné okr. Zlín |
2. SNK | 162 25,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jaromír MalýBez politické příslušnosti |
38 | majitel dopravní firmy a CK | Vizovice okr. Zlín |
5. SNK | 469 7,2 % listiny |
mandát 3. |
SM Stanislav ManBez politické příslušnosti |
48 | revizní technik | Lešná okr. Vsetín |
12. SNK | 193 8,7 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 1 651–1 700 z 3 369