Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 35 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jan ManaBez politické příslušnosti |
50 | projektant | Lukoveček okr. Zlín |
7. SNK | 153 11,4 % listiny |
mandát 7. |
JM Josef ManaBez politické příslušnosti |
45 | starosta | Poteč okr. Zlín |
1. SNK | 277 10,9 % listiny |
mandát 1. |
LM Libor ManaBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Vlachova Lhota okr. Zlín |
5. SNK | 37 18,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin ManaBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Poteč okr. Zlín |
3. SNK | 235 9,3 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel ManaBez politické příslušnosti |
60 | dělník | Vlachova Lhota okr. Zlín |
5. SNK | 76 13,2 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš ManaBez politické příslušnosti |
44 | geodet | Valašské Klobouky okr. Zlín |
7. STAN+NK | 629 4,9 % listiny |
mandát 7. |
JM Jiří MaňákKDU-ČSL |
43 | projektant | Halenkov okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL | 283 6,7 % listiny |
mandát 4. |
LM Libor MaňákBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Vápenice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 41 14,2 % listiny |
mandát 3. |
DM Bc. Denisa Maňáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | sociální pracovnice OSPOD | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
7. ANO | 565 6,0 % listiny |
mandát 7. |
PM Ing. Petr MaňásekANO 2011 |
55 | starosta obce | Lechotice okr. Kroměříž |
1. SNK | 108 16,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MaňásekBez politické příslušnosti |
56 | montážní pracovník | Spytihněv okr. Zlín |
15. Nestran. | 391 5,7 % listiny |
mandát 15. |
RM Ing. Radek MaňásekBez politické příslušnosti |
47 | manažer odměňování | Babice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 342 7,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Mgr. Miroslava MaňáskováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka SŠ | Babice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 450 7,6 % listiny |
mandát 2. |
ZM Ing. Zuzana MaňasováBez politické příslušnosti |
37 | ekonomka společnosti | Sehradice okr. Zlín |
3. SNK | 122 11,4 % listiny |
mandát 3. |
VM Ing. Vlastimil ManclBez politické příslušnosti |
31 | vědecko-technický pracovník | Březůvky okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 133 16,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslav MančíkBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Slavkov okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 120 10,2 % listiny |
mandát 7. |
JM Jan ManďákBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Dešná okr. Zlín |
2. SNK | 49 12,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jaroslav ManišBez politické příslušnosti |
57 | HZS ZK-velitel stanice | Chvalčov okr. Kroměříž |
2. SNK | 351 7,8 % listiny |
mandát 3. |
IM Mgr. Ivona MannsfeldováBez politické příslušnosti |
34 | zástupkyně ředitelky ZŠ | Korytná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 118 24,9 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MarášekBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Kaňovice okr. Zlín |
4. SNK | 84 13,0 % listiny |
mandát 2. |
SM Soňa MarčaníkováBez politické příslušnosti |
47 | účetní | Záříčí okr. Kroměříž |
4. SNK | 120 12,0 % listiny |
mandát 2. |
LM Mgr. Libor MarčíkBez politické příslušnosti |
57 | ředitel střední školy, člen rady obce, předseda Finančního výboru obce | Boršice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 305 15,9 % listiny |
mandát 1. |
FM František MareckýBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Haluzice okr. Zlín |
1. SNK | 32 16,3 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Libor MarečekBez politické příslušnosti |
46 | starosta, strojní konstruktér | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 601 11,2 % listiny |
mandát 1. |
ZM Ing. Zdeněk MarečekBez politické příslušnosti |
41 | prodejní technik, místostarosta | Komňa okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 151 26,9 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MarekBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí provozu farmy | Mikulůvka okr. Vsetín |
4. SNK | 281 9,7 % listiny |
mandát 4. |
DM Dušan MarekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ – mechanik chladících zařízení | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
2. SNK | 211 7,8 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Martin MarekBez politické příslušnosti |
54 | náměstek majetkové správy ŘSZK | Krhová okr. Vsetín |
2. SNK | 424 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MarekBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Němčice okr. Kroměříž |
7. SNK | 117 12,3 % listiny |
mandát 5. |
MM Mgr. Michal MarekBez politické příslušnosti |
45 | učitel | Spytihněv okr. Zlín |
7. Nestran. | 473 6,9 % listiny |
mandát 7. |
PM Petr MarekBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Liptál okr. Vsetín |
10. SNK | 429 6,9 % listiny |
mandát 10. |
PM Petr MarekBez politické příslušnosti |
59 | stavbyvedoucí | Mikulůvka okr. Vsetín |
3. SNK | 267 9,2 % listiny |
mandát 3. |
ZM Ing. Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Mikulůvka okr. Vsetín |
1. SNK | 196 9,7 % listiny |
mandát 1. |
TM Ing. Tomáš MargetíkBez politické příslušnosti |
40 | projektant | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 857 6,2 % listiny |
mandát 8. |
NM Ing. Nikola MarkováBez politické příslušnosti |
36 | finanční a investiční poradkyně | Dolní Bečva okr. Vsetín |
10. SNK | 450 6,2 % listiny |
mandát 10. |
ZM Mgr. Zuzana MarkováBez politické příslušnosti |
49 | sociální pracovnice | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 395 6,2 % listiny |
mandát 9. |
JM Jan MarschavellaBez politické příslušnosti |
27 | referent útvaru mediálních komunikací | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
6. SNK | 572 6,6 % listiny |
mandát 6. |
AM Aleš MartinákBez politické příslušnosti |
46 | mistr chemické výroby | Loučka okr. Vsetín |
2. SNK | 157 10,6 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MartinecBez politické příslušnosti |
43 | jednatel společnosti | Korytná okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 184 36,4 % listiny |
mandát 1. |
JM MUDr. Jiří Michael MartinecBez politické příslušnosti |
40 | praktický lékař pro dospělé | Seninka okr. Vsetín |
3. SNK | 112 14,7 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MartinecBez politické příslušnosti |
50 | projektový manažer | Pozlovice okr. Zlín |
6. SNK | 384 6,9 % listiny |
mandát 6. |
VM Václav MartinecBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik | Slopné okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 164 13,3 % listiny |
mandát 4. |
VM Viktor MartinecBez politické příslušnosti |
46 | řidič/strojník | Pozlovice okr. Zlín |
7. SNK | 384 6,9 % listiny |
mandát 7. |
LM Libuše MartinkováBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ, realitní makléřka | Pržno okr. Vsetín |
7. SNK | 163 11,0 % listiny |
mandát 7. |
JM Jaroslav MartinůBez politické příslušnosti |
57 | pracovník tepelného zpracování kovů | Dolní Lhota okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 107 12,7 % listiny |
mandát 5. |
LM Ing. Lubomír MarušákBez politické příslušnosti |
34 | projektový manažer | Držková okr. Zlín |
2. SNK | 90 14,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MarušákBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Podkopná Lhota okr. Zlín |
2. SNK | 109 15,4 % listiny |
mandát 1. |
HM Ing. Hana MarušákováBez politické příslušnosti |
45 | hlavní účetní | Vlčková okr. Zlín |
3. SNK | 104 18,7 % listiny |
mandát 1. |
RM JUDr. Robert MařákBez politické příslušnosti |
55 | státní zaměstnanec | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 311 11,4 % listiny |
mandát 1. |
RM Renata MasarykováBez politické příslušnosti |
47 | dělnice | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 15 10,3 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 1 701–1 750 z 3 369