Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 36 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DM Ing. David MasařBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí logistiky | Poteč okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 155 8,1 % listiny |
mandát 4. |
DM Mgr. Dominik MasařKDU-ČSL |
42 | zástupce ředitele školy | Dolní Lhota okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 118 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MasařKDU-ČSL |
58 | starosta obce Dolní Lhota | Dolní Lhota okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 144 17,1 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MasaříkBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Žítková okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 25 20,7 % listiny |
mandát 1. |
ZM Ing. Zdeněk MasaříkKDU-ČSL |
47 | obchodní ředitel | Zubří okr. Vsetín |
1. KDU-ČSL+ODS+NK | 662 5,7 % listiny |
mandát 2. |
VM Bc. Veronika Mašková, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | vedoucí oddělení poradenství a trhu práce ÚP ČR | Věžky okr. Kroměříž |
1. SNK | 76 24,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Pavel MašláňBez politické příslušnosti |
41 | historik, kurátor | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
2. SNK | 532 7,7 % listiny |
mandát 1. |
OM Olga MaštalířováBez politické příslušnosti |
54 | technik, správa nemovitostí | Zástřizly okr. Kroměříž |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jana MatějíčkováBez politické příslušnosti |
64 | účetní | Březová okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 150 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MM Michaela Matějová MikulováBez politické příslušnosti |
34 | pedagog | Břestek okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 249 10,1 % listiny |
mandát 4. |
FM František MatelaBez politické příslušnosti |
50 | obchodní manažer | Brusné okr. Kroměříž |
2. SNK | 94 14,8 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Milan MatelaBez politické příslušnosti |
38 | optický vývojový inženýr | Brusné okr. Kroměříž |
3. SNK | 147 15,6 % listiny |
mandát 2. |
LM Libor MatochaBez politické příslušnosti |
38 | technik | Střelná okr. Vsetín |
3. SNK | 174 11,7 % listiny |
mandát 3. |
KM Kateřina MatochováBez politické příslušnosti |
47 | specialistka logistiky | Machová okr. Zlín |
7. SNK | 211 8,7 % listiny |
mandát 7. |
PM Ing. Petr MatuchaBez politické příslušnosti |
48 | vývojový technolog | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 106 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MM JUDr. Milan MatulaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Dolní Bečva okr. Vsetín |
4. SNK | 470 6,5 % listiny |
mandát 5. |
ŠM Štěpán MatulaBez politické příslušnosti |
44 | strojník | Šanov okr. Zlín |
5. SNK | 169 10,8 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zbyněk MatulaBez politické příslušnosti |
57 | živnostník - výroba lázeňských oplatků | Luhačovice okr. Zlín |
13. SNK | 1 221 4,5 % listiny |
mandát 13. |
KM Kateřina MatulíkováBez politické příslušnosti |
50 | osobní investiční bankéřka | Luhačovice okr. Zlín |
12. SNK | 1 242 4,6 % listiny |
mandát 12. |
ZM Ing. Zuzana MatulováSLAVIČÍN 2018 - SNK |
37 | manažerka inovačních a strategických projektů | Slavičín okr. Zlín |
1. KDUČSL+SLAVIČÍN | 393 8,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Marek MatůšBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Francova Lhota okr. Vsetín |
7. SNK | 185 9,9 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MatůšBez politické příslušnosti |
55 | výrobní ředitel | Horní Lideč okr. Vsetín |
1. SNK | 231 8,3 % listiny |
mandát 3. |
HM Ing. Hana MatušincováBez politické příslušnosti |
46 | projektantka pozemních staveb | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 452 7,2 % listiny |
mandát 6. |
MM Ing. Bc. Marcela MatušincováBez politické příslušnosti |
52 | interní auditorka ČŠI | Valašská Polanka okr. Vsetín |
1. SNK | 425 25,6 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MatušinecBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Lipová okr. Zlín |
7. SNK | 104 10,8 % listiny |
mandát 7. |
RM Roman MatuškaBez politické příslušnosti |
23 | student | Racková okr. Zlín |
5. SNK | 233 10,3 % listiny |
mandát 5. |
DM Dušan MatůšůKDU-ČSL |
50 | soukromý zemědělec | Slušovice okr. Zlín |
9. KDU-ČSL | 339 7,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MatyášBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Lužná okr. Vsetín |
8. SNK | 87 11,6 % listiny |
mandát 8. |
AM Andrea MatyštákováBez politické příslušnosti |
35 | kuchařka | Podolí okr. Vsetín |
2. SNK | 93 33,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Petra MavričováBez politické příslušnosti |
37 | reklamní textař, pedagog volného času | Kostelany nad Moravou okr. Uherské Hradiště |
4. KDU-ČSL+NK | 144 10,8 % listiny |
mandát 5. |
MM Bc. Martin MazalBez politické příslušnosti |
22 | student | Ostrata okr. Zlín |
7. SNK | 141 10,8 % listiny |
mandát 7. |
DM Bc. David MazůrekObčanská demokratická strana |
45 | místostarosta Vizovice | Vizovice okr. Zlín |
1. ODS+NK | 653 11,4 % listiny |
mandát 1. |
JM Jarmila MedkováZVUK 12 |
67 | administrativní pracovnice, emeritní matrikářka MěÚ Holešov, vzdělavatelka Sokola Všetuly | Holešov okr. Kroměříž |
13. Zelení+ZVUK+NK | 1 724 4,8 % listiny |
mandát 4. |
BM Bc. Božena Měchurová StudenáBez politické příslušnosti |
58 | referent OÚ | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
5. SNK ED | 1 155 5,3 % listiny |
mandát 4. |
ŠM Šárka MejvaldováBez politické příslušnosti |
55 | prodavačka | Brusné okr. Kroměříž |
2. SNK | 139 14,8 % listiny |
mandát 3. |
DM Daniel MejzlíkBez politické příslušnosti |
31 | místostarosta města Luhačovice | Luhačovice okr. Zlín |
2. SNK | 1 424 5,2 % listiny |
mandát 2. |
VM Václav MelichárekBez politické příslušnosti |
57 | tesař | Rudice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 112 11,0 % listiny |
mandát 4. |
MM Matouš MelichaříkBez politické příslušnosti |
40 | procesní inženýr | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
3. SNK | 238 7,0 % listiny |
mandát 6. |
JM Jana MelichaříkováBez politické příslušnosti |
52 | referent | Lešná okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL | 306 7,0 % listiny |
mandát 5. |
JM Mgr. Jarmila MelichaříkováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Velká Lhota okr. Vsetín |
1. NK | 124 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Petra MenšíkováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka SŠ | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 233 10,0 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Marcel MeravýANO 2011 |
45 | ekolog KNTB | Otrokovice okr. Zlín |
7. ANO | 1 895 4,4 % listiny |
mandát 7. |
AM Mgr. Aleš MergentalBez politické příslušnosti |
47 | starosta | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 309 12,8 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MěrkaBez politické příslušnosti |
36 | starosta města Zubří | Zubří okr. Vsetín |
1. SNK | 1 440 5,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MěrkaBez politické příslušnosti |
57 | starosta | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
1. KDU-ČSL | 260 11,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Jakub MetelkaKDU-ČSL |
28 | obchodní zástupce | Zděchov okr. Vsetín |
1. KDU-ČSL+NK | 108 18,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Mgr. Martin MetelkaBez politické příslušnosti |
49 | ředitel gymnázia a zdravotnické školy | Vsetín okr. Vsetín |
1. SNK | 4 281 6,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Bc. Ladislav MičkalBez politické příslušnosti |
43 | soukromý podnikatel | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 229 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SM Silvie MičkalováBez politické příslušnosti |
45 | pracovnice cestovní kanceláře, zastupitelka | Růžďka okr. Vsetín |
1. SNK | 186 20,4 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Jakub MičovskýBez politické příslušnosti |
38 | majitel mediální agentury | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 770 5,9 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 1 751–1 800 z 3 369