Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 43 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Ing. Marek PavelaBez politické příslušnosti |
35 | technik výstavby v elektrotechnice | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 343 8,7 % listiny |
mandát 3. |
HP Hana PavelcováBez politické příslušnosti |
43 | dámská krejčová | Rusava okr. Kroměříž |
2. SNK | 144 6,4 % listiny |
mandát 4. |
ZP Mgr. Zdeňka Pavelcová ŠušlíkováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka na SŠ | Hoštice okr. Kroměříž |
3. SNK | 49 15,0 % listiny |
mandát 3. |
JP Jan PavelkaBez politické příslušnosti |
50 | technik | Horní Lhota okr. Zlín |
1. SNK | 118 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PavelkaBez politické příslušnosti |
46 | soukromý zemědělec | Halenkovice okr. Zlín |
8. SNK | 298 7,8 % listiny |
mandát 4. |
LP Lubomír PavelkaBez politické příslušnosti |
53 | dělník | Velká Lhota okr. Vsetín |
1. NK | 128 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Miroslav PavelkaKDU-ČSL |
45 | programátor | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL | 211 13,1 % listiny |
mandát 1. |
ZP Ing. Zbyněk PavelkaBez politické příslušnosti |
50 | obsluha CNC strojů | Zubří okr. Vsetín |
9. SNK | 1 184 4,8 % listiny |
mandát 9. |
JP Bc. Jana PavelkováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
29 | obchodní referentka v inženýrských sítích | Otrokovice okr. Zlín |
3. SPD | 558 5,0 % listiny |
mandát 2. |
MP Martina PavelkováBez politické příslušnosti |
43 | oděvní návrhářka | Martinice okr. Kroměříž |
2. ANO | 144 14,5 % listiny |
mandát 1. |
PP Mgr. Petra PavelkováBez politické příslušnosti |
44 | provozní v penzionu | Zašová okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL+NK | 643 7,6 % listiny |
mandát 4. |
NP Mgr. Nikola PavlačkováBez politické příslušnosti |
29 | UX designer | Svárov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 67 14,7 % listiny |
mandát 2. |
RP Radka PavlasováZa Holešov |
50 | zdravotní sestra | Holešov okr. Kroměříž |
7. ZH+NK | 1 169 4,8 % listiny |
mandát 5. |
JP Jaroslav PavlicaBez politické příslušnosti |
59 | skladník | Krhová okr. Vsetín |
3. SNK | 275 7,9 % listiny |
mandát 4. |
IP Mgr. Ivana PavlicováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka ZŠ | Krhová okr. Vsetín |
6. SNK | 394 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LP Luděk PavlíčekBez politické příslušnosti |
53 | policista | Dolní Bečva okr. Vsetín |
6. SNK | 472 6,6 % listiny |
mandát 6. |
MP Martin PavlíčekBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Zlobice okr. Kroměříž |
3. SNK | 126 7,0 % listiny |
mandát 3. |
RP Mgr. Radek PavlíčekBez politické příslušnosti |
48 | specialista na digitální přístupnost | Bánov okr. Uherské Hradiště |
6. ODS+NK | 690 9,4 % listiny |
mandát 6. |
MP Bc. Markéta PavlíčkováBez politické příslušnosti |
47 | účetní | Vážany okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 108 18,9 % listiny |
mandát 1. |
ŠP Mgr. Šárka PavlíčkováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka ZŠ | Vidče okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL+NK | 453 10,0 % listiny |
mandát 1. |
DP David PavlíkBez politické příslušnosti |
50 | přijímací technik | Jasenná okr. Zlín |
1. SNK | 166 8,8 % listiny |
mandát 4. |
JP Ing. Josef PavlíkKDU-ČSL |
30 | agronom | Lutopecny okr. Kroměříž |
2. KDU-ČSL | 173 13,7 % listiny |
mandát 3. |
MP Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
39 | mistr odborného výcviku | Lešná okr. Vsetín |
7. SNK | 148 9,1 % listiny |
mandát 2. |
MP Ing. Michal PavlíkBez politické příslušnosti |
46 | zastupitel obce Boršice, hlavní stavbyvedoucí | Boršice okr. Uherské Hradiště |
2. STAN+NK | 274 14,5 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Miloslav PavlíkBez politické příslušnosti |
63 | ekonom | Lidečko okr. Vsetín |
2. SNK | 389 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Jaroslava PavlíkováBez politické příslušnosti |
36 | invalidní důchodce | Roštín okr. Kroměříž |
3. SNK | 133 7,3 % listiny |
mandát 4. |
LP Mgr. Luďka PavlíkováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka ZŠ | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
4. SOCDEM | 274 10,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Jan PazderaBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec | Lutopecny okr. Kroměříž |
2. SNK | 166 15,4 % listiny |
mandát 2. |
JP Jana PečenkováBez politické příslušnosti |
55 | servírka | Jasenná okr. Zlín |
4. SNK | 182 9,7 % listiny |
mandát 5. |
MP Marek PechaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Hulín okr. Kroměříž |
1. NEZ | 549 7,3 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavel PecháčekBez politické příslušnosti |
62 | mistr kolejových vozidel | Vítonice okr. Kroměříž |
2. SNK | 115 12,7 % listiny |
mandát 4. |
OP Oldřich PechalBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Lačnov okr. Vsetín |
1. SNK | 265 11,1 % listiny |
mandát 3. |
LP Mgr. Lenka PechalováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Valašské Příkazy okr. Zlín |
5. SNK | 59 9,5 % listiny |
mandát 5. |
RP Mgr. Rostislav PekárekBez politické příslušnosti |
61 | středoškolský učitel | Lutonina okr. Zlín |
5. SNK | 93 9,8 % listiny |
mandát 5. |
JP Jaroslav PekařBez politické příslušnosti |
45 | stavební technik | Žlutava okr. Zlín |
1. SNK | 187 12,1 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Jiří PekařBez politické příslušnosti |
55 | obchodní manažer | Topolná okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL+NK | 205 9,9 % listiny |
mandát 2. |
KP Ing. Kristýna PekařováBez politické příslušnosti |
43 | referentka stavebního úřadu | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
1. SNK | 367 12,9 % listiny |
mandát 1. |
MP Martin PelcBez politické příslušnosti |
39 | údržbář | Střelná okr. Vsetín |
5. SNK | 162 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MP Ing. Michal PelcBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Choryně okr. Vsetín |
3. SNK | 233 26,5 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PelcBez politické příslušnosti |
40 | elektrikář | Police okr. Vsetín |
2. SNK | 89 18,5 % listiny |
mandát 2. |
TP Tomáš PelkaBez politické příslušnosti |
33 | technik HZS | Traplice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 209 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PenčákBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Korytná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 327 15,6 % listiny |
mandát 2. |
RP Rudolf PěnčíkBez politické příslušnosti |
56 | traktorista | Chvalnov-Lísky okr. Kroměříž |
4. SNK | 64 10,7 % listiny |
mandát 4. |
MP Marie PěnčíkováKomunistická str.Čech a Moravy |
46 | OSVČ | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
1. Stačilo!+NK | 200 16,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslav PeprníčekBez politické příslušnosti |
44 | manažer logistiky | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 783 5,7 % listiny |
mandát 11. |
SP Stanislav PeprníkBez politické příslušnosti |
33 | elektrotechnik | Stříbrnice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 129 11,9 % listiny |
mandát 6. |
PP Petr PernickýBez politické příslušnosti |
33 | specialista vzdělávání | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
2. ANO | 940 4,9 % listiny |
mandát 4. |
MP Milan PerničkaBez politické příslušnosti |
51 | energetik | Zlechov okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 412 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JP MgA. Jan PeroutBez politické příslušnosti |
35 | producent | Mysločovice okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 119 14,2 % listiny |
mandát 3. |
RP Ing. Roman PersunBez politické příslušnosti |
61 | koordinátor expedice | Vizovice okr. Zlín |
1. Nestran. | 303 14,7 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 101–2 150 z 3 369