Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 47 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SP Ing. Silvie PřílučíkováBez politické příslušnosti |
36 | pedagožka, projektová a administrativní pracovnice | Sušice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 146 13,8 % listiny |
mandát 1. |
TP Tomáš PřívaraBez politické příslušnosti |
25 | živnostník | Lukov okr. Zlín |
5. SNK | 233 8,2 % listiny |
mandát 1. |
MP Marek PsotaBez politické příslušnosti |
50 | technik výroby | Poteč okr. Zlín |
2. SNK | 223 8,8 % listiny |
mandát 3. |
MP Marián PsotaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Poteč okr. Zlín |
1. SNK | 217 15,4 % listiny |
mandát 1. |
KP Ing. Kamil PsotkaKDU-ČSL |
52 | místostarosta | Staré Město okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL+NK | 982 8,9 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Markéta PsotováBez politické příslušnosti |
47 | asistentka pedagoga | Valašská Polanka okr. Vsetín |
2. SNK | 221 15,7 % listiny |
mandát 2. |
LP Ing. Lukáš PšejaBez politické příslušnosti |
45 | starosta obce | Lukoveček okr. Zlín |
1. SNK | 201 15,0 % listiny |
mandát 1. |
RP Robert PšenčíkBez politické příslušnosti |
53 | mechanik - prodavač | Podkopná Lhota okr. Zlín |
3. SNK | 88 12,4 % listiny |
mandát 3. |
DP Ing. David PtáčekBez politické příslušnosti |
42 | místostarosta | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
1. SNK | 992 6,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PtáčekBez politické příslušnosti |
57 | pracovník obce | Valašská Senice okr. Vsetín |
6. SNK | 101 13,2 % listiny |
mandát 2. |
KP Mgr. Karel Ptáček, MPABez politické příslušnosti |
60 | ředitel ZŠ | Valašské Klobouky okr. Zlín |
1. SNK | 191 8,9 % listiny |
mandát 1. |
MP Martin PtáčekBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce | Nedašov okr. Zlín |
1. SNK | 419 17,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Michal PtáčekBez politické příslušnosti |
41 | strojvedoucí | Valašské Příkazy okr. Zlín |
2. SNK | 114 18,4 % listiny |
mandát 2. |
OP Ondřej PtáčekBez politické příslušnosti |
38 | technik zemědělských strojů | Valašská Senice okr. Vsetín |
5. SNK | 104 13,5 % listiny |
mandát 1. |
ZP Ing. Zdeněk PtáčekZlín 21 |
38 | znalec v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitých věcí, včelař, člen Muzejního spolku Vlára, člen Komise výstavby a územního rozvoje Rady města Zlína | Zlín okr. Zlín |
8. Z21 | 4 499 2,6 % listiny |
mandát 8. |
JP Ing. Josef PučalíkBez politické příslušnosti |
65 | ředitel příspěvkové organizace | Petrůvka okr. Zlín |
2. STAN | 86 15,0 % listiny |
mandát 3. |
MP Ing. Markéta PumprlováBez politické příslušnosti |
42 | manažer kvality | Žeranovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 146 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. arch. Jana PuškáčováBez politické příslušnosti |
67 | místostarostka | Bohuslavice u Zlína okr. Zlín |
5. STAN+NK | 120 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MP Mgr. Martin Pykal, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
40 | vědecký pracovník | Nedašov okr. Zlín |
2. SNK | 347 14,7 % listiny |
mandát 2. |
ZP Zdeněk PyszkoBez politické příslušnosti |
42 | vojenský hasič | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 174 8,3 % listiny |
mandát 2. |
KR Ing. Kamil Rábek, MBABez politické příslušnosti |
42 | vedoucí stavebnin | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
3. ZVUK 12+NK | 359 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JR Jitka RaclavskáBez politické příslušnosti |
43 | administrativní pracovnice | Podolí okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 193 12,9 % listiny |
mandát 3. |
ŠR Šimon RaclavskýBez politické příslušnosti |
48 | pracovník údržby | Podolí okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 123 25,5 % listiny |
mandát 1. |
JR Ing. Jana RaczováBez politické příslušnosti |
57 | místostarostka obce | Zdounky okr. Kroměříž |
2. SNK | 443 7,2 % listiny |
mandát 2. |
PR Ing. Pavel RadaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
51 | vedoucí projektový manager, pověřený předseda ENERKOM Slovácko, z. s. | Zlín okr. Zlín |
7. STAN | 5 120 2,5 % listiny |
mandát 8. |
HR Mgr. Hana RadochováBez politické příslušnosti |
62 | ekonom | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 400 6,3 % listiny |
mandát 7. |
LR Lukáš RafajaBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce | Ludslavice okr. Kroměříž |
1. SNK | 198 11,1 % listiny |
mandát 1. |
KR Karel RachůnekBez politické příslušnosti |
48 | prodavač | Pašovice okr. Uherské Hradiště |
8. STAN+NK | 95 10,3 % listiny |
mandát 8. |
ŠR Štěpán RakBez politické příslušnosti |
22 | vysokoškolský student, dotační projektový manager | Vlachovice okr. Zlín |
4. STAN+NK | 302 7,5 % listiny |
mandát 2. |
MR Ing. Magdalena RakováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka příspěvkové org. | Valašské Příkazy okr. Zlín |
4. SNK | 102 19,2 % listiny |
mandát 1. |
JR Jiří RampasBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Zdounky okr. Kroměříž |
9. SNK | 393 6,3 % listiny |
mandát 9. |
PR Petr RandusBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí logistiky | Zubří okr. Vsetín |
6. KDU-ČSL+ODS+NK | 617 5,3 % listiny |
mandát 5. |
JR Ing. Jan RapantBez politické příslušnosti |
36 | starosta obce | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 154 9,4 % listiny |
mandát 1. |
VR Ing. Vlastimil RapantBez politické příslušnosti |
41 | stavební projektant | Karolinka okr. Vsetín |
4. SNK | 521 7,2 % listiny |
mandát 4. |
KR Kateřina Raševová, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | zdravotní sestra | Březová okr. Zlín |
2. SNK | 187 13,1 % listiny |
mandát 2. |
LR Mgr. Lenka RašticováBez politické příslušnosti |
50 | psycholožka | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 363 8,4 % listiny |
mandát 2. |
MR Marek RaušObčanská demokratická strana |
48 | jednatel obchodní společnosti | Holešov okr. Kroměříž |
1. ODS | 495 7,5 % listiny |
mandát 1. |
ER Bc. Eva RegináčováBez politické příslušnosti |
53 | ředitelka ZUŠ | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
5. ODS+NK | 591 5,1 % listiny |
mandát 6. |
AR Antonín RektoříkBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Fryšták okr. Zlín |
1. ODS | 532 9,8 % listiny |
mandát 1. |
MR Mgr. Miroslav RemešBez politické příslušnosti |
42 | advokát | Petrůvka okr. Zlín |
3. STAN | 143 25,0 % listiny |
mandát 1. |
OR Ondřej RemešBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Dolní Lhota okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 124 14,7 % listiny |
mandát 7. |
LR Ing. Ladislav ReňákBez politické příslušnosti |
41 | Head of Engineering/produktion | Strání okr. Uherské Hradiště |
8. Nestran. | 683 7,4 % listiny |
mandát 3. |
LR Mgr. Lenka RepatáBez politické příslušnosti |
45 | učitelka | Loučka okr. Zlín |
2. SNK | 116 24,5 % listiny |
mandát 1. |
MR Mgr. Miroslav RévayBez politické příslušnosti |
50 | lékárník | Podolí okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 215 14,3 % listiny |
mandát 2. |
PR Pavel RevayBez politické příslušnosti |
63 | tesař | Chvalnov-Lísky okr. Kroměříž |
4. SNK | 81 10,9 % listiny |
mandát 4. |
BR Bronislav RezekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Tučapy okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 61 25,3 % listiny |
mandát 1. |
MR Martin RezekBez politické příslušnosti |
46 | dramaturg | Podolí okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 108 12,3 % listiny |
mandát 3. |
RR Mgr. Renáta Rídlová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
43 | probační úřednice | Ludkovice okr. Zlín |
1. SNK | 125 18,0 % listiny |
mandát 1. |
AR Aleš RichtrKDU-ČSL |
45 | starosta obce | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL | 370 13,2 % listiny |
mandát 1. |
JR Jiří Robenek, MBAZLÍN SRDCEM |
36 | radní, pořadatel Festivalu Podhradí, zakladatel Skautského krizového centra, předseda spolku Naše Malenovice | Zlín okr. Zlín |
1. Piráti+ZS+NK | 2 698 3,7 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 301–2 350 z 3 369