Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 49 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
GŘ Mgr. Gustav ŘezníčekBez politické příslušnosti |
57 | herec, učitel | Otrokovice okr. Zlín |
1. TOP 09+NK | 844 7,7 % listiny |
mandát 1. |
PŘ Pavel ŘezníčekBez politické příslušnosti |
44 | montážní dělník | Seninka okr. Vsetín |
4. SNK | 97 12,7 % listiny |
mandát 4. |
TŘ Tomáš ŘezníčekBez politické příslušnosti |
39 | montážní technik | Leskovec okr. Vsetín |
2. SNK | 121 9,9 % listiny |
mandát 4. |
VŘ Vlastimil ŘezníčekSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
50 | starosta obce | Pašovice okr. Uherské Hradiště |
1. STAN+NK | 117 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Bc. Jitka ŘezníčkováBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí zařízení, sociální pracovnice | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 113 10,0 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jiří ŘezníkBez politické příslušnosti |
56 | malíř, natěrač | Hrobice okr. Zlín |
6. SNK | 164 11,0 % listiny |
mandát 6. |
JŘ Ing. Josef ŘíhaSociální demokracie |
41 | starosta obce | Hvozdná okr. Zlín |
1. SOCDEM+NK | 381 9,2 % listiny |
mandát 1. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 152 12,5 % listiny |
mandát 2. |
RŘ Radoslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | technik | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 153 12,6 % listiny |
mandát 1. |
VŘ Vojtěch ŘiháčekBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí servisu | Tečovice okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 366 7,1 % listiny |
mandát 4. |
VŘ Ing. Vladimír ŘihákBez politické příslušnosti |
62 | technik | Žeranovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 240 11,0 % listiny |
mandát 5. |
KŘ Kateřina ŘíhováBez politické příslušnosti |
54 | učitelka ZUŠ | Hluk okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 1 006 7,3 % listiny |
mandát 2. |
LŘ Lucie ŘíhováBez politické příslušnosti |
43 | somatická edukátorka, lektorka jógy a funkčního pohybu v Zubří | Zubří okr. Vsetín |
4. SNK | 1 199 4,8 % listiny |
mandát 5. |
VŘ Mgr. Vladislava ŘíhováBez politické příslušnosti |
47 | VŠ asistentka | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 59 15,4 % listiny |
mandát 2. |
RŘ Ing. Renata ŘíkovskáBez politické příslušnosti |
38 | všeobecná účetní | Kyselovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 126 10,5 % listiny |
mandát 3. |
AŘ Antonín ŘíkovskýKDU-ČSL |
74 | emeritní starosta obce | Rataje okr. Kroměříž |
6. KDU-ČSL | 168 18,5 % listiny |
mandát 1. |
VŘ Mgr. Vít ŘíkovskýBez politické příslušnosti |
37 | agronom | Kyselovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 153 12,8 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Mgr. Martin ŘimákBez politické příslušnosti |
43 | mezinárodní obchodní manažer, pedagog, předseda Jezdeckého spolku a spolku přátel koní Staré Město | Staré Město okr. Uherské Hradiště |
5. STAN | 1 446 6,0 % listiny |
mandát 5. |
FS PhDr. František Sába, MPAStrana soukromníků ČR |
71 | učitel autoškoly | Valašské Klobouky okr. Zlín |
1. Soukromníci | 366 8,5 % listiny |
mandát 1. |
IS Ivana SáblíkováBez politické příslušnosti |
62 | ředitelka mateřské školy | Valašské Klobouky okr. Zlín |
5. STAN+NK | 666 5,2 % listiny |
mandát 5. |
JS Josef SaboBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Velká Lhota okr. Vsetín |
1. NK | 102 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Markéta SaboBez politické příslušnosti |
31 | technik BOZP a požární ochrany | Růžďka okr. Vsetín |
2. SNK | 115 12,6 % listiny |
mandát 2. |
FS Ing. František SadílekBez politické příslušnosti |
48 | jednatel společnosti, člen Komise pro územní plán a územní rozvoj města, bývalý úspěšný český reprezentant v biketrialu | Staré Město okr. Uherské Hradiště |
4. ODS+NK | 418 7,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jaroslav SadílekBez politické příslušnosti |
48 | velitel stanice-HZS ZK | Lešná okr. Vsetín |
6. SNK | 292 9,2 % listiny |
mandát 3. |
MS Bc. Miroslav SadílekANO 2011 |
55 | ředitel společnosti | Kostelany okr. Kroměříž |
1. SNK | 150 11,1 % listiny |
mandát 4. |
MS Marie SádlíkováBez politické příslušnosti |
59 | administrátor e-shopu | Valašská Polanka okr. Vsetín |
4. SNK | 338 11,8 % listiny |
mandát 5. |
RS Radek SalanciKDU-ČSL |
51 | elektromechanik | Hluk okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL+NK | 658 8,2 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek SalaquardaBez politické příslušnosti |
53 | skladník | Kostelany nad Moravou okr. Uherské Hradiště |
7. KDU-ČSL+NK | 143 10,7 % listiny |
mandát 8. |
PS Petr SalokyBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Rokytnice okr. Zlín |
3. SNK | 130 8,9 % listiny |
mandát 5. |
MS Ing. Milan SamohýlBez politické příslušnosti |
49 | ředitel výroby CMO | Otrokovice okr. Zlín |
5. ANO | 1 952 4,5 % listiny |
mandát 5. |
RS Radim SamsonekBez politické příslušnosti |
51 | autokarosář, zastupitel obce | Oldřichovice okr. Zlín |
4. SNK | 94 18,8 % listiny |
mandát 2. |
RS Radim SaňákBez politické příslušnosti |
41 | strojník vodárenských zařízení | Rokytnice okr. Zlín |
2. SNK | 134 11,4 % listiny |
mandát 3. |
TS Tomáš SaňákBez politické příslušnosti |
42 | řidič | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
1. SNK | 124 12,7 % listiny |
mandát 1. |
OS Ondřej SanitrákBez politické příslušnosti |
18 | student | Machová okr. Zlín |
6. SNK | 203 8,4 % listiny |
mandát 6. |
MS Matěj SantoZlín 21 |
26 | zakladatel a předseda spolku Komunita pro Zlín z.s., specialista na oživování veřejného prostoru a bývalý profesionální freestyle koloběžkář | Zlín okr. Zlín |
6. Z21 | 4 748 2,7 % listiny |
mandát 3. |
MS Marta Santovjáková GerlíkováBez politické příslušnosti |
41 | filmová režisérka, zpěvačka a pedagožka | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
11. ANO | 2 977 4,3 % listiny |
mandát 11. |
OS Ondřej SapárBez politické příslušnosti |
36 | designér & vývojář | Napajedla okr. Zlín |
6. SNK | 1 207 5,0 % listiny |
mandát 6. |
IS Mgr. Ivo SavaraBez politické příslušnosti |
41 | ředitel střední školy | Pitín okr. Uherské Hradiště |
3. Soukromníci+NK | 320 7,4 % listiny |
mandát 3. |
LS Luděk SavaraBez politické příslušnosti |
56 | strojník | Pitín okr. Uherské Hradiště |
10. KDU-ČSL | 129 8,2 % listiny |
mandát 3. |
MS Miroslav SavaraBez politické příslušnosti |
63 | malíř | Pitín okr. Uherské Hradiště |
11. Soukromníci+NK | 277 6,4 % listiny |
mandát 11. |
SS Stanislav SavaraBez politické příslušnosti |
51 | jednatel | Rusava okr. Kroměříž |
8. SNK | 129 5,7 % listiny |
mandát 8. |
MS Mgr. Marcela SavarováBez politické příslušnosti |
52 | lékárnice | Pitín okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 141 8,9 % listiny |
mandát 2. |
MS Martina SavarováBez politické příslušnosti |
54 | logistik | Pitín okr. Uherské Hradiště |
8. Soukromníci+NK | 284 6,5 % listiny |
mandát 8. |
KS Bc. Karel Sedláček, DiS.Bez politické příslušnosti |
55 | starosta | Drslavice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 161 15,8 % listiny |
mandát 1. |
MS Miroslav SedláčekBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Horní Lideč okr. Vsetín |
6. SNK | 262 6,8 % listiny |
mandát 6. |
PS Pavel SedláčekBez politické příslušnosti |
32 | profesionální sportovec | Velký Ořechov okr. Zlín |
6. KDU-ČSL+NK | 125 10,9 % listiny |
mandát 3. |
KS Ing. Kamil SedlačíkBez politické příslušnosti |
50 | radní obce, tajemník městského úřadu | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
1. SNK | 331 5,9 % listiny |
mandát 5. |
AS Andrea SedlačíkováANO 2011 |
51 | obchodní zástupkyně | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
5. ANO | 1 067 3,9 % listiny |
mandát 5. |
AS Andrea SedlačíkováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Žítková okr. Uherské Hradiště |
7. STAN | 62 12,8 % listiny |
mandát 3. |
VS Veronika SedlačíkováBez politické příslušnosti |
35 | pracovnice v sociálních službách | Vyškovec okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 24 16,4 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 2 401–2 450 z 3 369