Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 369)
Strana 50 z 68
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BS Mgr. Barbora SedláčkováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka na gymnáziu | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
2. Piráti+NK | 1 193 5,5 % listiny |
mandát 2. |
IS Mgr. Iveta SedláčkováBez politické příslušnosti |
30 | vyšší ministerský rada | Prakšice okr. Uherské Hradiště |
7. NEZ | 191 11,1 % listiny |
mandát 7. |
MS Martina SedláčkováBez politické příslušnosti |
50 | v domácnosti, místostarostka obce Rataje, starosta SDH okrsku Lutopecny | Rataje okr. Kroměříž |
2. SNK | 186 27,9 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavla SedláčkováBez politické příslušnosti |
55 | chemik - specialista | Branky okr. Vsetín |
7. SNK | 109 7,7 % listiny |
mandát 3. |
LS Ing. Lukáš SedlákBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí obchodního oddělení | Slavkov pod Hostýnem okr. Kroměříž |
8. SNK | 137 8,3 % listiny |
mandát 8. |
JS Jana SedlákováBez politické příslušnosti |
59 | starostka | Brusné okr. Kroměříž |
1. SNK | 151 16,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Marian SedlářBez politické příslušnosti |
62 | obchodník | Jarohněvice okr. Kroměříž |
3. SNK | 78 12,2 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Martin SedlářBez politické příslušnosti |
37 | konstruktér | Police okr. Vsetín |
4. STAN+NK | 99 9,0 % listiny |
mandát 4. |
MS PhDr. Michal SedlářBez politické příslušnosti |
47 | hasič | Chvalčov okr. Kroměříž |
1. SNK | 156 15,4 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslav SedlaříkBez politické příslušnosti |
52 | zootechnik | Litenčice okr. Kroměříž |
6. STAN+NK | 90 10,9 % listiny |
mandát 6. |
ES Bc. Eliška SedlářováBez politické příslušnosti |
25 | studentka Univerzity Palackého v Olomouci | Pozlovice okr. Zlín |
10. SNK | 327 5,9 % listiny |
mandát 10. |
MS Mgr. Monika SedlářováBez politické příslušnosti |
40 | právnička | Spytihněv okr. Zlín |
12. Nestran. | 475 6,9 % listiny |
mandát 12. |
IS Ing. Ivana SehnalováBez politické příslušnosti |
46 | starostka | Přílepy okr. Kroměříž |
1. SNK | 253 13,6 % listiny |
mandát 1. |
RS Mgr. Rudolf SeifertBez politické příslušnosti |
66 | novinář, výtvarník, emeritní starosta města Holešova a člen Zastupitelstva města Holešova | Holešov okr. Kroměříž |
1. Zelení+ZVUK+NK | 2 123 5,9 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek SejbalBez politické příslušnosti |
62 | konstruktér | Bělov okr. Zlín |
4. SNK | 88 14,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Ing. Renata SękováBez politické příslušnosti |
57 | pedagožka SOŠ Luhačovice | Pozlovice okr. Zlín |
8. SNK | 354 6,3 % listiny |
mandát 8. |
AS Alan SekulaBez politické příslušnosti |
50 | majitel firmy | Zděchov okr. Vsetín |
7. SNK | 111 13,9 % listiny |
mandát 1. |
KS Mgr. Karel SekyraBez politické příslušnosti |
64 | projektový manažer | Horní Bečva okr. Vsetín |
6. SNK | 533 5,8 % listiny |
mandát 7. |
TS Ing. Tomáš SekyraBez politické příslušnosti |
62 | konstruktér | Hutisko-Solanec okr. Vsetín |
14. SNK | 385 6,5 % listiny |
mandát 14. |
VS Václav SeménkaBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
5. ANO | 460 6,6 % listiny |
mandát 4. |
LS Libor SeveraBez politické příslušnosti |
56 | technik | Vítonice okr. Kroměříž |
6. SNK | 90 9,9 % listiny |
mandát 6. |
JS Jakub SeverinSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
58 | podnikatel, pracovník v kultuře | Zlín okr. Zlín |
8. STAN | 5 098 2,5 % listiny |
mandát 9. |
JS Ing. Jiří SchafferBez politické příslušnosti |
67 | projektant | Hulín okr. Kroměříž |
4. NEZ | 579 7,7 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš SchildbergerTOP 09 |
49 | instalatér | Huslenky okr. Vsetín |
1. TOP 09 | 196 10,3 % listiny |
mandát 2. |
MS Bc. Martin Schlehr, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | policista | Jankovice okr. Kroměříž |
6. SNK | 136 10,7 % listiny |
mandát 6. |
MS Bc. Miroslav SchmidtANO 2011 |
41 | technolog, člen rady | Otrokovice okr. Zlín |
3. ANO | 1 929 4,5 % listiny |
mandát 3. |
HS Hana Schmidtová, DiS.ANO 2011 |
39 | kalkulantka | Otrokovice okr. Zlín |
10. ANO | 1 878 4,4 % listiny |
mandát 10. |
KS Kateřina SchneebergerováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Bořenovice okr. Kroměříž |
8. SNK | 84 11,4 % listiny |
mandát 8. |
MS Bc. Martin SchreierKDU-ČSL |
61 | místostarosta, technický správce | Modrá okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL | 114 15,8 % listiny |
mandát 2. |
JS MUDr. Jiří SieglBez politické příslušnosti |
40 | oční lékař | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
3. SNK | 675 11,0 % listiny |
mandát 1. |
VS Ing. Věra SigmundováBez politické příslušnosti |
51 | tajemnice městského úřadu | Chropyně okr. Kroměříž |
1. SOCDEM | 641 11,3 % listiny |
mandát 1. |
KS Kateřina SilnáBez politické příslušnosti |
34 | asistentka pedagoga | Jankovice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 98 13,0 % listiny |
mandát 5. |
FS MUDr. František SilnýBez politické příslušnosti |
37 | lékař | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 438 10,2 % listiny |
mandát 2. |
LS Libor SilnýBez politické příslušnosti |
52 | elektrikář, zastupitel obce | Oldřichovice okr. Zlín |
3. SNK | 91 18,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Miroslav SilnýBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí nákupu | Pohořelice okr. Zlín |
2. SNK | 253 11,8 % listiny |
mandát 2. |
MS Mgr. Michaela SilvestrováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka ZŠ | Francova Lhota okr. Vsetín |
2. SNK | 382 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PS Mgr. Pavel SimkovičSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57 | ředitel gymnázia Zlín - Lesní čtvrť, zastupitel statutárního města Zlína | Zlín okr. Zlín |
4. STAN | 5 759 2,8 % listiny |
mandát 4. |
SS Simona SiudováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka MŠ | Prasklice okr. Kroměříž |
4. SNK | 66 17,7 % listiny |
mandát 2. |
PS Petra SívkováBez politické příslušnosti |
43 | obecní zaměstnanec | Lužná okr. Vsetín |
6. SNK | 79 10,6 % listiny |
mandát 6. |
VS JUDr. Vilém Skála, LL.M.Občanská demokratická strana |
45 | místostarosta města | Napajedla okr. Zlín |
1. ODS+NK | 648 8,1 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Petr SklářBez politické příslušnosti |
34 | specialist engineering (THP) | Zděchov okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL+NK | 103 17,9 % listiny |
mandát 2. |
JS Ing. Jaroslav SklenářBez politické příslušnosti |
43 | strojní inženýr | Rusava okr. Kroměříž |
3. SNK | 115 6,0 % listiny |
mandát 4. |
JS Bc. Jiřina SklenskáObčanská demokratická strana |
70 | penzistka, zastupitelka | Ratiboř okr. Vsetín |
1. ODS+NK | 189 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jiří SkopalíkBez politické příslušnosti |
46 | projektant | Francova Lhota okr. Vsetín |
7. SNK | 162 8,4 % listiny |
mandát 3. |
AS Alois SkovajsaBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Podhradí okr. Zlín |
2. SNK | 75 12,5 % listiny |
mandát 4. |
OS Olga SkovajsováBez politické příslušnosti |
53 | redaktorka | Lukov okr. Zlín |
12. SNK | 214 7,5 % listiny |
mandát 4. |
ŠS Bc. Šárka SkovajsováBez politické příslušnosti |
28 | učitelka mateřské školy | Ludkovice okr. Zlín |
4. SNK | 138 15,4 % listiny |
mandát 3. |
DS David SkřipecBez politické příslušnosti |
49 | mistr výroby | Zlobice okr. Kroměříž |
2. SNK | 123 6,9 % listiny |
mandát 2. |
DS Dominik SkřipkaBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Horní Lideč okr. Vsetín |
5. SNK | 299 7,8 % listiny |
mandát 4. |
DS David SkybaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | lektor a školitel | Otrokovice okr. Zlín |
1. SPD | 588 5,3 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 451–2 500 z 3 369