Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 77 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RK Ing. Roman KalusObčanská demokratická strana |
58 | manažer prodeje | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
5. ODS+NK | 263 4,2 % listiny |
náhradník 6. |
JK Mgr. Jarmila KalusováBez politické příslušnosti |
45 | zástupkyně ředitele ZŠ Hovězí | Velké Karlovice okr. Vsetín |
10. SNK | 149 5,6 % listiny |
náhradník 7. |
SK Stanislav KalužaBez politické příslušnosti |
47 | asistent pedagoga | Koryčany okr. Kroměříž |
11. KDU-ČSL | 133 6,8 % listiny |
náhradník 9. |
JK Jarmila KalužováBez politické příslušnosti |
48 | vlaková průvodčí | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
20. SOCDEM+NK | 112 2,9 % listiny |
náhradník 19. |
LK Ing. Lenka KalužováBez politické příslušnosti |
47 | koordinátorka paliativní péče | Chvalčov okr. Kroměříž |
3. SNK | 359 8,0 % listiny |
mandát 2. |
MK Mgr. Markéta KalužováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka na 1. stupni ZŠ | Hovězí okr. Vsetín |
7. KDU-ČSL+NK | 131 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
BK Mgr. Blanka KamasováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka v MŠ | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
|
ZK Zdeněk KamenářBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Fryšták okr. Zlín |
11. NEZ | 439 6,1 % listiny |
náhradník 7. |
DK David KamenčákBez politické příslušnosti |
42 | řidič z povolání | Újezd okr. Zlín |
3. SNK | 47 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
MK Miloš KamenčákBez politické příslušnosti |
55 | sladovník - pivovarník | Kroměříž okr. Kroměříž |
24. NEZ | 75 3,0 % listiny |
|
PK Ing. Pavel KamenčákBez politické příslušnosti |
39 | jednatel společnosti | Vizovice okr. Zlín |
4. ODS+NK | 378 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
RK Mgr. Bc. Radek Kamenčák, LL.M.Bez politické příslušnosti |
58 | ředitel Katastrálního pracoviště | Újezd okr. Zlín |
2. STAN | 182 15,3 % listiny |
mandát 3. |
VK Vít KamenecSvoboda a př. demokracie (SPD) |
51 | prodejce automobilů | Kroměříž okr. Kroměříž |
3. SPD | 398 4,0 % listiny |
|
JK Mgr. Jan KameníkBez politické příslušnosti |
44 | asistent trenéra U 21 | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 63 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
EK Mgr. Eva KameníkováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 39 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
MK Mgr. Michal KamenskýBez politické příslušnosti |
39 | rozpočtář, přípravář | Nezdenice okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 197 10,9 % listiny |
mandát 8. |
BK Boris KáňaMotoristé sobě |
59 | vedoucí provozu | Zlín okr. Zlín |
11. Svobodní+AUTO | 743 2,5 % listiny |
|
JK Ing. Jaroslav KaňaBez politické příslušnosti |
46 | starosta obce | Racková okr. Zlín |
1. SNK | 309 13,6 % listiny |
mandát 1. |
LK Ing. Lukáš KáňaBez politické příslušnosti |
41 | elektromechanik | Návojná okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 144 20,7 % listiny |
mandát 2. |
MK Ing. Marek KáňaBez politické příslušnosti |
39 | velitel stanice HZS | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
4. SNK | 410 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
PK Petr KáňaBez politické příslušnosti |
45 | řidič | Prostřední Bečva okr. Vsetín |
5. SNK | 175 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
RK Radovan KaňaSociální demokracie |
47 | nástrojař | Holešov okr. Kroměříž |
3. SOCDEM+NK | 232 7,6 % listiny |
|
VK Ing. Vojtěch KáňaBez politické příslušnosti |
61 | technik | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
19. KDU-ČSL | 491 3,9 % listiny |
náhradník 13. |
VK Vojtěch KáňaBez politické příslušnosti |
30 | tesař | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
16. SNK | 299 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
SK Mgr. Sylva KaňákováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka ZŠ a MŠ | Hutisko-Solanec okr. Vsetín |
4. SNK | 416 7,0 % listiny |
mandát 4. |
MK Milan KanderkaBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí odbytu | Mrlínek okr. Kroměříž |
3. SNK | 136 11,6 % listiny |
mandát 3. |
RK Rostislav KandrnálBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Biskupice okr. Zlín |
1. SNK | 134 15,3 % listiny |
mandát 1. |
AK Aneta Kandrnálová, DiS.Bez politické příslušnosti |
27 | referentka charity Luhačovice | Biskupice okr. Zlín |
8. SNK | 71 8,1 % listiny |
náhradník 6. |
BK Božena KandrnálováBez politické příslušnosti |
62 | kuchařka | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
16. SOCDEM+NK | 108 3,3 % listiny |
|
SK Sabina KaňováBez politické příslušnosti |
29 | pečovatelka | Cetechovice okr. Kroměříž |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
|
SK Simona KaňováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Pačlavice okr. Kroměříž |
4. SOCDEM+NK | 304 11,5 % listiny |
mandát 4. |
DK Mgr. et Mgr. Dagmar KaňovskáBez politické příslušnosti |
53 | právnička, pedagožka | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
2. STAN+NK | 329 8,5 % listiny |
mandát 2. |
IK Iva KaňovskáBez politické příslušnosti |
44 | exportní manažerka | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 62 5,6 % listiny |
náhradník 8. |
MK Marie KaňovskáBez politické příslušnosti |
72 | prodavačka | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
12. KDU-ČSL | 23 2,0 % listiny |
náhradník 11. |
PK Ing. Petra KaňovskáBez politické příslušnosti |
36 | bankovní specialista | Topolná okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 240 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
JK Ing. Jiří KaňovskýKDU-ČSL |
35 | elektroenergetik | Nedachlebice okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL+NK | 177 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
MK Marek KaňovskýBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí provozu | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 417 6,5 % listiny |
mandát 8. |
MK Martin KaňovskýBez politické příslušnosti |
51 | místostarosta obce, OSVČ | Nedachlebice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 137 11,8 % listiny |
mandát 2. |
PK Ing. Petr Kaňovský, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
47 | vývojový pracovník v letectví | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
4. KDU-ČSL | 131 11,6 % listiny |
náhradník 2. |
RK Ing. Roman Kaňovský, MBAANO 2011 |
50 | obchodní ředitel | Zlín okr. Zlín |
13. ANO | 5 356 2,5 % listiny |
náhradník 3. |
RK Radislav KantorSvoboda a př. demokracie (SPD) |
74 | technik | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
4. SPD | 262 4,7 % listiny |
|
LK Lada KantorováBez politické příslušnosti |
27 | administrativní pracovnice | Vizovice okr. Zlín |
12. NV | 50 4,9 % listiny |
|
PK Ing. Petr KanyzaBez politické příslušnosti |
32 | financial controller | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 203 15,5 % listiny |
mandát 1. |
FK František KapinusBez politické příslušnosti |
61 | správce majetku | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 367 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
MK MUDr. Martina KapitánováBez politické příslušnosti |
57 | lékařka | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
24. ODS | 814 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
JK Ing. Jiří KaplanBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
15. Soukromníci+NK | 248 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
HK Havel KapounekKDU-ČSL |
57 | podnikatel | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
8. KDU-ČSL | 289 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
JK Mgr. Jan KapounekBez politické příslušnosti |
47 | ředitel Charity Kroměříž | Kroměříž okr. Kroměříž |
10. KDUČSL+TOP09+NK | 1 023 4,3 % listiny |
náhradník 4. |
FK František KapsaBez politické příslušnosti |
62 | výpravčí SŽ | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 378 8,3 % listiny |
mandát 2. |
AK Ing. Anna Kapsová, MBAKDU-ČSL |
46 | personalistka | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL+NK | 206 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 3 801–3 850 z 11 356