Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 099)
Strana 45 z 82
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
GM MUDr. Gabriela MatheislováBez politické příslušnosti |
56 | praktický lékař | Třebovice okr. Ostrava-město |
10. SNK | 506 6,6 % listiny |
mandát 10. |
MM Mgr. Milan MatlákBez politické příslušnosti |
45 | vývojář mobilních aplikací | Třinec okr. Frýdek-Místek |
3. Volt+NK | 2 716 4,0 % listiny |
mandát 5. |
MM Ing. Marián MatlochBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Chotěbuz okr. Karviná |
4. STAN+NK | 315 7,0 % listiny |
mandát 4. |
AM Adam MatulaBez politické příslušnosti |
24 | pedagog 1. stupně ZŠ | Závišice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 202 19,1 % listiny |
mandát 1. |
OM Ing. Ondřej MatušBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí oddělení přípravy a kalkulací | Veřovice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 666 8,7 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MatúšBez politické příslušnosti |
45 | místostarosta obce Veřovice | Veřovice okr. Nový Jičín |
2. SNK | 574 7,5 % listiny |
mandát 4. |
ZM MUDr. Mgr. Zdeněk Matušek, MBABez politické příslušnosti |
48 | lékař/senátor | Třinec okr. Frýdek-Místek |
5. ANO | 1 749 4,2 % listiny |
mandát 1. |
RM Ing. Rostislav Matuška, MBAČeská pirátská strana |
39 | podnikatel, IT specialista | Hlučín okr. Opava |
1. Piráti+NK | 894 7,5 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Lucie MatuškováBez politické příslušnosti |
42 | místostarostka | Řepiště okr. Frýdek-Místek |
2. STAN+NK | 529 9,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MatyášBez politické příslušnosti |
51 | THP - mechanizátor | Jakartovice okr. Opava |
9. SNK | 238 7,4 % listiny |
mandát 4. |
PM Petra MatyóBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ floristka | Libhošť okr. Nový Jičín |
7. SNK | 632 7,0 % listiny |
mandát 7. |
TM Ing. Tomáš MatýsekBez politické příslušnosti |
41 | lesník | Hlučín okr. Opava |
2. SNK ED | 708 6,8 % listiny |
mandát 1. |
BM Mgr. Barbora MatýskováBez politické příslušnosti |
33 | advokátka | Vršovice okr. Opava |
3. SNK | 208 17,7 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka Matýsková, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | manažer financí a správy | Neplachovice okr. Opava |
1. NK | 281 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Radka MatýskováBez politické příslušnosti |
52 | pracovnice v živočišné výrobě | Hlavnice okr. Opava |
1. SNK | 136 27,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavlína MazáčováBez politické příslušnosti |
47 | operátorka skladu | Sedliště okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 165 9,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MazochANO 2011 |
41 | oblastní manažer | Třinec okr. Frýdek-Místek |
1. ANO | 1 722 4,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Michal MazochBez politické příslušnosti |
43 | regionální obchodní manažer | Kunčice pod Ondřejníkem okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 397 7,7 % listiny |
mandát 2. |
DM Daniel MazurBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Košařiska okr. Frýdek-Místek |
1. KDU-ČSL | 113 21,4 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MazurBez politické příslušnosti |
35 | elektrikář | Velké Heraltice okr. Opava |
9. SNK | 278 10,3 % listiny |
mandát 9. |
KM Bc. Kamila MazurováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
47 | administrativní pracovník, místostarostka | Hošťálkovice okr. Ostrava-město |
2. STAN+NK | 399 10,7 % listiny |
mandát 2. |
KM Klára MazurováBez politické příslušnosti |
31 | zubní instrumentářka | Petrovice okr. Bruntál |
2. SNK | 43 19,7 % listiny |
mandát 2. |
HM Ing. Hubert MecBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Dobratice okr. Frýdek-Místek |
9. SNK | 303 10,9 % listiny |
mandát 9. |
VM MUDr. Vlastimil MecBez politické příslušnosti |
53 | všeobecný chirurg, Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí | Třinec okr. Frýdek-Místek |
7. Volt+NK | 2 808 4,1 % listiny |
mandát 4. |
EM Ester Medková, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | vedoucí vychovatelka školní družiny | Chlebičov okr. Opava |
6. SNK | 362 10,9 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MedříkObčanská demokratická strana |
52 | manažer v oblasti zábavy, producent, promotér | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
6. KDU-ČSL+ODS | 2 958 2,2 % listiny |
mandát 6. |
LM Ing. Lumír MěchObčané městských částí Opavy |
59 | starosta MČ Komárov, člen rady SMO, ekonom | Opava okr. Opava |
2. OMČO | 1 277 3,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Bc. Lenka MeixnerováBez politické příslušnosti |
52 | pedagogický pracovník | Nová Bělá okr. Ostrava-město |
3. NEZ+NK | 516 6,7 % listiny |
mandát 4. |
PM Ing. Petr MěkýšBez politické příslušnosti |
55 | úředník | Brušperk okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 619 9,5 % listiny |
mandát 1. |
BM Barbara MelcrováBez politické příslušnosti |
54 | fyzioterapeut | Úvalno okr. Bruntál |
1. SNK | 117 18,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Bc. Zuzana MelcrováBez politické příslušnosti |
42 | referent logistiky | Krnov okr. Bruntál |
5. SNK ED+NK | 1 611 3,7 % listiny |
mandát 7. |
JM Ing. Josef MeleckýBez politické příslušnosti |
35 | jednatel fa. PROVALVE ČR s.r.o. | Štěpánkovice okr. Opava |
10. SNK | 907 6,0 % listiny |
mandát 10. |
MM Martin MeleckýBez politické příslušnosti |
41 | zástupce vedoucího, iniciátor KUTSKÉHO FESTU | Kravaře okr. Opava |
3. SNK | 836 5,9 % listiny |
mandát 3. |
PM Ing. Pavel Meletzký, MBAANO 2011 |
53 | náměstek primátora města Opavy | Opava okr. Opava |
10. ANO | 6 740 2,6 % listiny |
mandát 10. |
BM Ing. arch. Barbora MendlováBez politické příslušnosti |
35 | architektka, referentka územního plánování | Opava okr. Opava |
7. OK+NK | 5 402 2,7 % listiny |
mandát 7. |
JM Ing. Jan MenšíkBez politické příslušnosti |
64 | stavební technik | Stará Ves nad Ondřejnicí okr. Ostrava-město |
9. SNK | 483 7,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Martin MenšíkBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Proskovice okr. Ostrava-město |
2. ODS | 184 7,3 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MenšíkBez politické příslušnosti |
52 | místostarosta | Vítkovice okr. Ostrava-město |
2. Ostravak | 892 7,2 % listiny |
mandát 2. |
KM Karla MenšíkováBez politické příslušnosti |
71 | zastupitelka, důchodkyně | Palkovice okr. Frýdek-Místek |
5. STAN+NK | 838 6,8 % listiny |
mandát 5. |
LM Ludmila MenšíkováBez politické příslušnosti |
48 | operátorka výroby | Horní Město okr. Bruntál |
6. SNK | 246 8,9 % listiny |
mandát 6. |
MM Ing. Markéta MenšíkováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
49 | sýrařka | Kunčice pod Ondřejníkem okr. Frýdek-Místek |
3. STAN+NK | 264 8,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Josef MereďaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Velká Štáhle okr. Bruntál |
2. SNK | 95 14,9 % listiny |
mandát 3. |
TM Ing. Tomáš MertaBez politické příslušnosti |
53 | směnový inženýr | Sviadnov okr. Frýdek-Místek |
4. KDU-ČSL+ODS | 192 7,7 % listiny |
mandát 3. |
AM Alexandr MervaBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí střediska služeb | Břidličná okr. Bruntál |
1. SNK | 177 13,5 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Lucie MésárošováBez politické příslušnosti |
35 | dotační specialista | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
2. ODS+NK | 315 10,3 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Lenka MetzlováBez politické příslušnosti |
62 | ředitelka střední školy | Město Albrechtice okr. Bruntál |
3. STAN+NK | 476 7,4 % listiny |
mandát 4. |
TM Ing. Tomáš Mičaník, Ph.D.KDU-ČSL |
65 | výzkumný pracovník | Vřesina okr. Ostrava-město |
2. KDU-ČSL+NK | 278 7,2 % listiny |
mandát 2. |
LM Luděk MíčekBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Slatina okr. Nový Jičín |
1. SNK | 281 13,4 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MíčekBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Zbyslavice okr. Ostrava-město |
2. SNK | 170 12,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MičkaObčanská demokratická strana |
41 | jednatel společnosti | Podvihov okr. Opava |
2. SNK | 163 15,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 2 201–2 250 z 4 099