Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (2 722)
Strana 21 z 55
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MK Bc. Martin Klusoň, DiS.Bez politické příslušnosti |
33 | zdravotnický záchranář | Lubná okr. Svitavy |
3. KDU-ČSL | 233 8,2 % listiny |
mandát 5. |
PK Pavel KlvačBez politické příslušnosti |
50 | IT manažer | Chornice okr. Svitavy |
3. KDU-ČSL | 128 8,6 % listiny |
mandát 4. |
EK Mgr. Eva KmoníčkováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka, radní obce | Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL+NK | 324 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JK Mgr. Jan Knápek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Hoštice-Heroltice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 133 15,8 % listiny |
mandát 1. |
RK Rudolf KnápekBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ instalatér, topenář | Bouzov okr. Olomouc |
2. KDU-ČSL | 226 14,0 % listiny |
mandát 1. |
DK Dagmar KnapíkováBez politické příslušnosti |
51 | prodavačka | Lutopecny okr. Kroměříž |
9. KDU-ČSL | 190 15,1 % listiny |
mandát 1. |
RK Mgr. Roman KneiflKDU-ČSL |
63 | středoškolský učitel | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
1. KDU-ČSL | 528 8,0 % listiny |
mandát 1. |
SK Stanislav KnotekKDU-ČSL |
56 | mistr výroby | Kněževes okr. Blansko |
1. KDU-ČSL | 77 15,6 % listiny |
mandát 2. |
DK Drahoslav KňourekBez politické příslušnosti |
48 | řidič zdravotnické dopravní služby | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 156 13,8 % listiny |
mandát 2. |
FK Ing. František KoberaKDU-ČSL |
70 | důchodce | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
3. KDU-ČSL | 514 7,8 % listiny |
mandát 3. |
VK Věra KobrlováBez politické příslušnosti |
62 | invalidní důchodce | Libštát okr. Semily |
4. KDU-ČSL | 195 9,2 % listiny |
mandát 2. |
LK Mgr. Ladislava KobzováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka ZŠ | Štěpánov nad Svratkou okr. Žďár nad Sázavou |
5. KDU-ČSL | 185 8,5 % listiny |
mandát 1. |
VK Bc. Vladimír KociánBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Oprostovice okr. Přerov |
4. KDU-ČSL | 12 7,5 % listiny |
mandát 5. |
VK Ing. Vít KocmánekBez politické příslušnosti |
30 | specialista v dopravě | Lanžhot okr. Břeclav |
5. KDU-ČSL | 248 8,5 % listiny |
mandát 2. |
JK Jindřich KocourKDU-ČSL |
52 | OSVČ | Kotvrdovice okr. Blansko |
2. KDU-ČSL | 134 9,7 % listiny |
mandát 1. |
FK Ing. František KocourekBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí odboru městského úřadu | Vícov okr. Prostějov |
2. KDU-ČSL | 129 15,4 % listiny |
mandát 3. |
DK David KočíBez politické příslušnosti |
43 | mistr obrábění | Měrotín okr. Olomouc |
7. KDU-ČSL | 80 12,4 % listiny |
mandát 6. |
JK Mgr. Josef KodetKDU-ČSL |
48 | nakladatel a překladatel | Jihlava okr. Jihlava |
16. KDU+ODS+TOP 09 | 5 732 2,8 % listiny |
mandát 16. |
MK Ing. Martin KöhlerBez politické příslušnosti |
37 | IT- konzultant | Bukovany okr. Olomouc |
4. KDU-ČSL | 206 14,1 % listiny |
mandát 4. |
PK Pavel KohoutKDU-ČSL |
67 | OSVČ | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
7. KDU-ČSL+NK | 131 13,3 % listiny |
mandát 1. |
KK Karel KohoutekBez politické příslušnosti |
53 | majitel firmy elektro | Dašice okr. Pardubice |
1. KDU-ČSL | 176 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří KojanBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Hospozín okr. Kladno |
1. KDU-ČSL+NK | 131 10,9 % listiny |
mandát 3. |
EK Eva Kokejlová, DiS.KDU-ČSL |
67 | důchodkyně, radiologický asistent | Třešť okr. Jihlava |
5. KDU-ČSL | 760 4,2 % listiny |
mandát 7. |
EK Eduard KolářKDU-ČSL |
59 | nástrojař | Hrutov okr. Jihlava |
1. KDU-ČSL | 37 14,7 % listiny |
mandát 2. |
MK Ing. Michal KolářBez politické příslušnosti |
36 | detekční inženýr | Krásensko okr. Vyškov |
9. KDU-ČSL | 128 10,8 % listiny |
mandát 9. |
VK Ing. Václav KolářBez politické příslušnosti |
43 | manažer MAS | Strunkovice nad Blanicí okr. Prachatice |
5. KDU-ČSL | 235 9,3 % listiny |
mandát 5. |
VK Vlastimil KolaříkBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Všemina okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 327 22,2 % listiny |
mandát 1. |
MK Ing. Martin KölblBez politické příslušnosti |
35 | úředník | Skalice okr. Znojmo |
2. KDU-ČSL | 167 12,8 % listiny |
mandát 3. |
ŠK MUDr. Šimon KolčavaBez politické příslušnosti |
34 | praktický lékař | Dubicko okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL | 337 8,8 % listiny |
mandát 2. |
VK Vladimír KolenovskýBez politické příslušnosti |
50 | požární technik | Starý Jičín okr. Nový Jičín |
2. KDU-ČSL | 459 10,9 % listiny |
mandát 1. |
JK Ing. Jiří KolibaKDU-ČSL |
68 | ředitel nemocnice | Hodonín okr. Hodonín |
11. KDU-ČSL+NK | 1 048 3,8 % listiny |
mandát 3. |
OK Mgr. Ondřej KolínekBez politické příslušnosti |
42 | area manažer | Čechy pod Kosířem okr. Prostějov |
4. KDU-ČSL | 251 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JK Ing. Josef KolofíkBez politické příslušnosti |
38 | IT administrátor | Dobročkovice okr. Vyškov |
2. KDU-ČSL | 65 14,6 % listiny |
mandát 2. |
VK PhDr. Václav KolomazníčekBez politické příslušnosti |
50 | archeolog | Vysočany okr. Blansko |
3. KDU-ČSL | 257 8,5 % listiny |
mandát 1. |
TK Tomáš KolomazníkBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí údržby | Kvasice okr. Kroměříž |
2. KDU-ČSL | 355 9,1 % listiny |
mandát 2. |
JK Ing. Jiří KolouchBez politické příslušnosti |
52 | vývojový pracovník | Šléglov okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL | 20 14,1 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KomárekKDU-ČSL |
37 | administrativní pracovník | Brno-Židenice okr. Brno-město |
7. KDU-ČSL+STAN+NK | 1 732 3,5 % listiny |
mandát 7. |
JK Jan KomárekBez politické příslušnosti |
45 | hasič | Horní Loučky okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL+NK | 25 13,2 % listiny |
mandát 1. |
MK Matyáš KomárekBez politické příslušnosti |
22 | řidič-mechanik | Hladov okr. Jihlava |
4. KDU-ČSL | 27 19,0 % listiny |
mandát 5. |
ZK Zdenek Komárek, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | manažer pohledávek | Šebrov-Kateřina okr. Blansko |
6. KDU-ČSL | 292 10,8 % listiny |
mandát 6. |
IK Ivona KomárkováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Hladov okr. Jihlava |
2. KDU-ČSL | 28 19,7 % listiny |
mandát 3. |
EK Ing. arch. Eva KomendováBez politické příslušnosti |
38 | architektka | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
12. KDU-ČSL | 737 5,6 % listiny |
mandát 4. |
JK PharmDr. Josef KomrskaKDU-ČSL |
43 | lékárník | Sušice okr. Klatovy |
1. KDU-ČSL | 479 9,7 % listiny |
mandát 1. |
PK Petr KoňaříkBez politické příslušnosti |
48 | realizátor dřevostaveb | Velké Karlovice okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL | 337 10,0 % listiny |
mandát 3. |
EK MUDr. Eva KonečnáBez politické příslušnosti |
39 | lékařka | Břest okr. Kroměříž |
4. KDU-ČSL+NK | 109 8,5 % listiny |
mandát 3. |
PK Mgr. Petra KonečnáBez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Krumvíř okr. Břeclav |
4. KDU-ČSL+ODS | 240 6,8 % listiny |
mandát 5. |
JK Jan KonečnýBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Lutopecny okr. Kroměříž |
4. KDU-ČSL | 109 8,7 % listiny |
mandát 5. |
LK Ing. Lukáš KonečnýBez politické příslušnosti |
42 | IT konzultant | Šitbořice okr. Břeclav |
15. KDU-ČSL | 337 6,3 % listiny |
mandát 15. |
LK Lukáš KonečnýBez politické příslušnosti |
47 | hasič | Jindřichov okr. Přerov |
4. KDU-ČSL | 181 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MK Ing. Martin KonečnýBez politické příslušnosti |
46 | manažer vývoje | Troubsko okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL | 266 12,6 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 1 001–1 050 z 2 722