Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (2 722)
Strana 27 z 55
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JL Ing. Jiří LibusKDU-ČSL |
44 | projektový manažer MENDELU, akvarista, skaut a dobrovolný hasič | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+NK | 1 051 5,3 % listiny |
mandát 3. |
HL Mgr. Helena LičkováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka ZŠ | Adamov okr. Blansko |
6. KDU-ČSL | 316 10,5 % listiny |
mandát 2. |
PL Petr LieblBez politické příslušnosti |
44 | technik | Dubné okr. České Budějovice |
1. KDU-ČSL | 366 9,7 % listiny |
mandát 1. |
ML Bc. Marie LindovskáBez politické příslušnosti |
53 | speciální pedagog | Těškovice okr. Opava |
2. KDU-ČSL | 272 16,7 % listiny |
mandát 1. |
PL Ing. Petr LipnerBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Prusinovice okr. Kroměříž |
8. KDU-ČSL | 397 15,4 % listiny |
mandát 2. |
AL Ing. Alois LiškaKDU-ČSL |
60 | ředitel divize lesní výroby | Střelice okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL+NK | 625 6,5 % listiny |
mandát 4. |
JL Mgr. Jiří LiškaBez politické příslušnosti |
53 | policista | Telč okr. Jihlava |
16. KDU-ČSL+NK | 388 6,5 % listiny |
mandát 3. |
VL Vojtěch LiškaKDU-ČSL |
56 | vedoucí provozu | Střelice okr. Brno-venkov |
5. KDU-ČSL+NK | 690 7,2 % listiny |
mandát 6. |
FL doc. Ing. František Lízal, Ph.D.KDU-ČSL |
43 | vědeckovýzkumný pracovník a VŠ učitel na VUT v Brně | Zlobice okr. Kroměříž |
4. KDU-ČSL | 74 7,7 % listiny |
mandát 1. |
EL Erika LízalováBez politické příslušnosti |
52 | průvodce technické památky Kovárna | Těšany okr. Brno-venkov |
4. KDU-ČSL+NK | 236 8,2 % listiny |
mandát 3. |
EL Ing. Eva LízalováBez politické příslušnosti |
41 | ekonomka, elektrikářka | Zlobice okr. Kroměříž |
13. KDU-ČSL | 70 7,3 % listiny |
mandát 4. |
ML Michaela LoboBez politické příslušnosti |
35 | asistentka pedagoga | Prace okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL | 174 16,0 % listiny |
mandát 2. |
JL Ing. Jiří LodrKDU-ČSL |
65 | emeritní ředitel Diecézní charity Plzeň | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
1. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 050 4,8 % listiny |
mandát 2. |
JL Ing. Jiří LodrKDU-ČSL |
65 | emeritní ředitel Diecézní charity Plzeň | Plzeň okr. Plzeň-město |
6. KDUČSL+PROPLZEŇ | 6 005 2,4 % listiny |
mandát 2. |
JL Josef LojanBez politické příslušnosti |
51 | stavební technik | Násedlovice okr. Hodonín |
2. KDU-ČSL | 327 14,1 % listiny |
mandát 2. |
JL Ing. Josef LolaBez politické příslušnosti |
47 | programátor | Doubravník okr. Brno-venkov |
12. KDU-ČSL+NK | 161 7,4 % listiny |
mandát 5. |
KL Karel LónKDU-ČSL |
61 | stavební technik, zastupitel městyse | Dub nad Moravou okr. Olomouc |
9. KDU-ČSL | 348 6,4 % listiny |
mandát 9. |
ML Miloslav LosenickýBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí obchodního oddělení | Krucemburk okr. Havlíčkův Brod |
2. KDU-ČSL | 113 7,7 % listiny |
mandát 2. |
ZL Zdeněk LouckýBez politické příslušnosti |
58 | správce víceúčelového zařízení | Kuchařovice okr. Znojmo |
13. KDU-ČSL | 95 6,3 % listiny |
mandát 14. |
JL Ing. Jaroslav LoutockýBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Loučany okr. Olomouc |
1. KDU-ČSL | 189 10,2 % listiny |
mandát 2. |
PL MVDr. Pavla LöwenthalováKDU-ČSL |
56 | zemědělec | Krnov okr. Bruntál |
1. KDU-ČSL+NK | 907 6,5 % listiny |
mandát 1. |
IL Mgr. Ivana LudíkováKDU-ČSL |
43 | compliance specialista | Šitbořice okr. Břeclav |
12. KDU-ČSL | 346 6,5 % listiny |
mandát 12. |
SL Mgr. Sylva Ludvíková, MBABez politické příslušnosti |
56 | pedagog, ředitelka základní školy | Háj ve Slezsku okr. Opava |
2. KDU-ČSL | 465 6,0 % listiny |
mandát 3. |
RL Renata LudwigováBez politické příslušnosti |
61 | zdravotní sestra | Rosice okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL+NK | 545 7,1 % listiny |
mandát 2. |
JL Mgr. Jan LukešBez politické příslušnosti |
42 | římskokatolický farář | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL | 145 8,8 % listiny |
mandát 3. |
VL Vladimíra LukešováBez politické příslušnosti |
51 | vyšší soudní úřednice | Podivín okr. Břeclav |
2. KDU-ČSL | 301 9,3 % listiny |
mandát 2. |
KL Ing. Kristina LutzováBez politické příslušnosti |
39 | laborantka | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL | 247 9,9 % listiny |
mandát 5. |
PL Bc. Pavlína LysáBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ, finanční poradce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
1. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 1. |
RL Radim LysáčekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 114 17,1 % listiny |
mandát 2. |
FM František MácaBez politické příslušnosti |
55 | technik | Nová Říše okr. Jihlava |
4. KDU-ČSL | 130 7,0 % listiny |
mandát 6. |
JM Jaroslav MácaBez politické příslušnosti |
39 | technik | Jiratice okr. Třebíč |
2. KDU-ČSL | 23 15,3 % listiny |
mandát 1. |
FM Ing. František MacekBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Olšany okr. Šumperk |
8. KDU-ČSL | 141 11,4 % listiny |
mandát 3. |
LM Bc. Lubomír MacekKDU-ČSL |
49 | technik oddělení výzkumu a vývoje | Bouzov okr. Olomouc |
1. KDU-ČSL | 175 10,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Lukáš MacíčekBez politické příslušnosti |
33 | truhlář | Předhradí okr. Chrudim |
6. KDU-ČSL+NK | 106 11,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Josef MackeBez politické příslušnosti |
49 | projektant | Ostrov okr. Karlovy Vary |
4. KDU+STAN+TOP09 | 579 7,4 % listiny |
mandát 2. |
MM Marcela MackováBez politické příslušnosti |
49 | mezioperační kontrola | Horní Studénky okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL | 106 12,8 % listiny |
mandát 4. |
AM Ing. Anna MaclováBez politické příslušnosti |
66 | ředitelka Diecézní charity | Hradec Králové okr. Hradec Králové |
8. KDUČSL+Zel.+NK | 3 076 3,6 % listiny |
mandát 2. |
HM Hana Macounová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL+NK | 92 14,5 % listiny |
mandát 2. |
ZM Ing. Zuzana MacováBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ, členka komise životního prostředí | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
10. KDU-ČSL+TOP 09 | 654 6,1 % listiny |
mandát 10. |
PM Petr MačátBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
6. KDU-ČSL | 300 12,0 % listiny |
mandát 6. |
MM Matěj MaděraBez politické příslušnosti |
28 | mediální konzultant | Jiřice okr. Pelhřimov |
4. KDU-ČSL | 202 14,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MachKDU-ČSL |
71 | důchodce | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 161 10,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Mgr. et Bc. Martin Mach, MA, Ph.D.KDU-ČSL |
30 | vysokoškolský pedagog | Moravská Ostrava a Přívoz okr. Ostrava-město |
4. KDU+ODS+TOP 09 | 1 520 3,1 % listiny |
mandát 4. |
TM Mgr. Tomáš MáchaBez politické příslušnosti |
30 | učitel ZŠ, podnikající v zemědělství | Jistebnice okr. Tábor |
4. KDU-ČSL | 307 10,8 % listiny |
mandát 2. |
VM Mgr. Václav MáchaBez politické příslušnosti |
38 | učitel, místostarosta města | Jistebnice okr. Tábor |
1. KDU-ČSL | 466 16,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MacháčBez politické příslušnosti |
47 | provozní mistr | Svinov okr. Ostrava-město |
2. KDU-ČSL+NK | 362 8,6 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MacháčBez politické příslušnosti |
40 | optik, seřizovač CNC strojů | Kladníky okr. Přerov |
2. KDU-ČSL | 32 12,9 % listiny |
mandát 3. |
RM Ing. Radek MacháčBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí výzkumné stanice travinářské | Mořkov okr. Nový Jičín |
13. KDU-ČSL | 404 6,5 % listiny |
mandát 13. |
VM Vojtěch MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | správa majetku OCHP | Oldřiš okr. Svitavy |
4. KDU-ČSL | 174 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Ing. Lucie MacháčováBez politické příslušnosti |
44 | finanční controler | Bělotín okr. Přerov |
3. KDU-ČSL | 192 15,1 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 1 301–1 350 z 2 722