Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (2 722)
Strana 28 z 55
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM MUDr. Petr MachalaBez politické příslušnosti |
54 | lékař | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
15. KDU-ČSL | 223 7,9 % listiny |
mandát 5. |
JM Ing. Jan MachalkaBez politické příslušnosti |
55 | bankovní specialista, vedoucí Divadelního spolku Bukovany | Bukovany okr. Olomouc |
3. KDU-ČSL | 202 13,9 % listiny |
mandát 3. |
AM Andrea MachalováKDU-ČSL |
51 | jednatelka společnosti | Brankovice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL+NK | 164 11,8 % listiny |
mandát 2. |
MM MUDr. Martina MachalováBez politické příslušnosti |
53 | lékařka | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
2. KDU-ČSL | 246 8,7 % listiny |
mandát 2. |
BM Ing. Barbora MachováKDU-ČSL |
39 | stavební inženýrka, předsedkyně SRPŠ | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 320 7,1 % listiny |
mandát 4. |
HM Hana MachováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Brodek u Konice okr. Prostějov |
1. KDU-ČSL | 176 15,1 % listiny |
mandát 2. |
JM MUDr. Jana MachováBez politické příslušnosti |
52 | dětská lékařka | Mořkov okr. Nový Jičín |
10. KDU-ČSL | 468 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Ing. Lenka MachováKDU-ČSL |
35 | učitelka | Šitbořice okr. Břeclav |
13. KDU-ČSL | 338 6,4 % listiny |
mandát 13. |
JM Mgr. Josef MachůBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Drnovice okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 114 11,3 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MachůBez politické příslušnosti |
45 | dělník – obsluha CNC strojů | Drnovice okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 99 9,8 % listiny |
mandát 5. |
MM Ing. Martin MachůKDU-ČSL |
47 | volební manažer, starosta | Černčice okr. Náchod |
1. KDU-ČSL+NK | 96 14,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Miroslav MajíčekKDU-ČSL |
59 | správce majetku | Velký Ořechov okr. Zlín |
1. KDU-ČSL+NK | 144 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Jana MajvaldováBez politické příslušnosti |
55 | právní poradce | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU+ODS+TOP 09 | 1 082 5,5 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MakuderaKDU-ČSL |
43 | starosta obce | Dolní Bojanovice okr. Hodonín |
1. KDU-ČSL | 777 9,4 % listiny |
mandát 1. |
VM Bc. Vojtěch MalášekBez politické příslušnosti |
37 | softwarový vývojář | Čebín okr. Brno-venkov |
11. KDU-ČSL+NK | 576 6,7 % listiny |
mandát 11. |
LM Ing. Lucie Malátová, MBAKDU-ČSL |
54 | ekonomka a zastupitelka | Praha 16 okr. Hlavní město Praha |
1. KDUZelSTANTOPNK | 915 7,8 % listiny |
mandát 2. |
HM Hedvika MalcováBez politické příslušnosti |
64 | administrativní pracovnice | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 91 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří MálekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Raná okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL | 79 16,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Bc. Josef MálekKDU-ČSL |
61 | jáhen | Věžnice okr. Havlíčkův Brod |
1. KDU-ČSL | 80 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslav MálekKDU-ČSL |
54 | vedoucí stavebnin | Šaratice okr. Vyškov |
3. KDU-ČSL | 223 10,8 % listiny |
mandát 4. |
KM Ing. Kamil MalíkBez politické příslušnosti |
51 | projektový manažer | Popice okr. Břeclav |
5. KDU-ČSL | 145 12,6 % listiny |
mandát 3. |
MM MUDr. Martin Malík, MBABez politické příslušnosti |
45 | všeobecný praktický lékař | Libštát okr. Semily |
2. KDU-ČSL | 171 8,0 % listiny |
mandát 5. |
TM MUDr. Tomáš MalíkBez politické příslušnosti |
62 | lékař | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
6. KDU-ČSL | 106 15,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MalínekBez politické příslušnosti |
63 | elektromechanik | Bílsko okr. Olomouc |
1. KDU-ČSL | 50 21,6 % listiny |
mandát 1. |
OM Ing. Ondřej MalinovskýBez politické příslušnosti |
41 | manažer | Přibice okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL | 162 14,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MalýBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel v zemědělství | Libštát okr. Semily |
8. KDU-ČSL | 174 8,2 % listiny |
mandát 4. |
LM Ing. Luděk MalýBez politické příslušnosti |
43 | geodet | Mistrovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL | 160 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MaňákKDU-ČSL |
43 | projektant | Halenkov okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL | 283 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří Maňák, DiS.KDU-ČSL |
39 | soukromý zemědělec | Jistebnice okr. Tábor |
2. KDU-ČSL | 249 8,8 % listiny |
mandát 4. |
PM Ing. Petr MaňákBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Louka okr. Hodonín |
1. KDU-ČSL | 162 13,6 % listiny |
mandát 2. |
BM Blanka MaňákováKDU-ČSL |
48 | ekonomka, manažerka, účetní poradkyně | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
1. KDU-ČSL+NK | 661 6,9 % listiny |
mandát 1. |
VM Vladimír MaňasBez politické příslušnosti |
47 | vysokoškolský učitel | Bošovice okr. Vyškov |
9. KDU-ČSL | 249 13,9 % listiny |
mandát 3. |
VM Ing. Vlastimil ManclBez politické příslušnosti |
31 | vědecko-technický pracovník | Březůvky okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 133 16,8 % listiny |
mandát 2. |
FM František MarekKDU-ČSL |
44 | správce vodovodu a ČOV | Sázava okr. Žďár nad Sázavou |
3. KDU-ČSL | 114 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JM PharmDr. Josef MarekBez politické příslušnosti |
58 | lékárník | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
3. KDU+ODS+TOP 09 | 1 255 6,4 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MarekBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Věžovatá Pláně okr. Český Krumlov |
3. KDU-ČSL | 63 21,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MarešBez politické příslušnosti |
54 | technik | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL | 207 12,6 % listiny |
mandát 2. |
KM Ing. Kateřina MarkováKDU-ČSL |
56 | referentka MěÚ Dačice | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
1. KDU-ČSL | 843 6,4 % listiny |
mandát 2. |
LM PaedDr. Lenka MarkováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka | Horní Třešňovec okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL | 310 12,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavlína MaroňováBez politické příslušnosti |
49 | zdravotní sestra | Dobroutov okr. Jihlava |
4. KDU-ČSL | 109 15,7 % listiny |
mandát 3. |
EM Ing. Eliška Maršálková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
62 | vědecký pracovník | Brno-Chrlice okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+NK | 509 7,4 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeňka MartináskováKDU-ČSL |
55 | zdravotní sestra | Rudice okr. Blansko |
1. KDU-ČSL+NK | 177 7,9 % listiny |
mandát 4. |
VM Václav MartinecBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik | Slopné okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 164 13,3 % listiny |
mandát 4. |
TM Tomáš MartinkaBez politické příslušnosti |
42 | majitel firmy | Vysoké Popovice okr. Brno-venkov |
5. KDU-ČSL+NK | 265 16,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MartinůBez politické příslušnosti |
57 | pracovník tepelného zpracování kovů | Dolní Lhota okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 107 12,7 % listiny |
mandát 5. |
JM Ing. Mgr. Jiří Mařík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
40 | datový specialista | Stachy okr. Prachatice |
2. KDU-ČSL | 191 8,3 % listiny |
mandát 3. |
DM Ing. David MasařBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí logistiky | Poteč okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 155 8,1 % listiny |
mandát 4. |
DM Mgr. Dominik MasařKDU-ČSL |
42 | zástupce ředitele školy | Dolní Lhota okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 118 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MasařKDU-ČSL |
58 | starosta obce Dolní Lhota | Dolní Lhota okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 144 17,1 % listiny |
mandát 1. |
ZM Ing. Zdeněk MasaříkKDU-ČSL |
47 | obchodní ředitel | Zubří okr. Vsetín |
1. KDU-ČSL+ODS+NK | 662 5,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 1 351–1 400 z 2 722