Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 106 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LČ Libor ČervinčákBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Čejetice okr. Strakonice |
6. STAN+NK | 158 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jaroslav ČervinkaBez politické příslušnosti |
66 | odborný referent stavebního úřadu, zastupitel města | Poděbrady okr. Nymburk |
1. SNK | 970 6,5 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jiří ČervinkaBez politické příslušnosti |
54 | místostarosta obce Tisá | Tisá okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 167 16,6 % listiny |
mandát 2. |
LČ Libor ČervinkaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Trnov okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 189 12,8 % listiny |
mandát 2. |
LČ Ing. Luděk ČervinkaBez politické příslušnosti |
42 | vývojář cryo-elektronových mikroskopů | Slavkov u Brna okr. Vyškov |
2. Piráti+NK | 472 8,9 % listiny |
mandát 2. |
LČ Bc. Luděk ČervinkaBez politické příslušnosti |
44 | zástupce vedoucího oddělení PČR | Plavy okr. Jablonec nad Nisou |
6. SNK | 299 10,1 % listiny |
mandát 3. |
LČ Ing. Lukáš ČervinkaBez politické příslušnosti |
36 | vinař | Horní Věstonice okr. Břeclav |
2. SNK | 177 13,7 % listiny |
mandát 1. |
MČ Miroslav ČervinkaBez politické příslušnosti |
56 | automechanik | Hřiměždice okr. Příbram |
5. SNK | 101 12,2 % listiny |
mandát 4. |
OČ Oldřich ČervinkaBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Zlobice okr. Kroměříž |
4. SNK | 88 7,4 % listiny |
mandát 3. |
PČ Petr ČervinkaBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí provozovny | Dolní Bezděkov okr. Chrudim |
1. SNK | 91 17,0 % listiny |
mandát 1. |
RČ Ing. Radek ČervinkaBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Doubravy okr. Zlín |
4. SNK | 204 12,3 % listiny |
mandát 4. |
VČ Václav ČervinkaBez politické příslušnosti |
66 | zaměstnanec | Dobšín okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 81 12,3 % listiny |
mandát 4. |
VČ Bc. Vít ČervinkaBez politické příslušnosti |
50 | grafik | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 193 11,0 % listiny |
mandát 3. |
AČ Mgr. Alice ČervinkováBez politické příslušnosti |
50 | starostka obce | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 209 11,9 % listiny |
mandát 1. |
DČ Mgr. Denisa ČervinkováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Jizerní Vtelno okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 68 12,6 % listiny |
mandát 6. |
DČ Ing. Bc. Drahomíra ČervinkováBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí majetkoprávního odboru MěÚ | Lesná okr. Tachov |
1. SNK | 95 18,1 % listiny |
mandát 2. |
JČ Jana ČervinkováBez politické příslušnosti |
49 | úřednice | Liberk okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 66 12,9 % listiny |
mandát 2. |
LČ Ludmila ČervinkováBez politické příslušnosti |
46 | zaměstnanec LČR | Nemochovice okr. Vyškov |
8. SNK | 97 10,6 % listiny |
mandát 8. |
MČ Marie ČervinkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Němčice okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 67 13,9 % listiny |
mandát 7. |
MČ Mgr. Bc. Markéta ČervinkováBez politické příslušnosti |
37 | senior specialistka mzdového účetnictví a pracovněprávních vztahů | Vlkoš okr. Přerov |
2. SNK | 208 15,7 % listiny |
mandát 2. |
PČ Petra ČervinkováBez politické příslušnosti |
43 | samostatný odborný referent | Křepenice okr. Příbram |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZČ Zdeňka ČervinkováBez politické příslušnosti |
53 | poštovní doručovatelka | Osoblaha okr. Bruntál |
6. SNK | 213 11,8 % listiny |
mandát 6. |
JČ Ing. Jakub ČervonyjBez politické příslušnosti |
35 | odborný referent ve státní správě | Srnín okr. Český Krumlov |
1. SNK | 94 13,9 % listiny |
mandát 2. |
MČ Marcela ČervováBez politické příslušnosti |
60 | koučka, mentorka, lektorka a starostka obce | Kacanovy okr. Semily |
1. NK | 86 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MČ Monika ČervováBez politické příslušnosti |
52 | plánař výroby | Žďárek okr. Liberec |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PČ Pavla ČervováBez politické příslušnosti |
38 | architektka | Zadní Třebaň okr. Beroun |
2. SNK | 161 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jitka ČerychováBez politické příslušnosti |
47 | skladnice - pokladní | Vysoká okr. Mělník |
4. SNK | 248 10,7 % listiny |
mandát 4. |
MČ Michaela ČerychováBez politické příslušnosti |
29 | notářská pracovnice | Charvatce okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 137 10,7 % listiny |
mandát 2. |
ZČ Zdeňka ČeřovskáBez politické příslušnosti |
54 | operátorka železniční dopravy | Bělá okr. Semily |
1. SNK | 81 30,1 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČeřovskýBez politické příslušnosti |
43 | soukromý podnikatel, velitel JSDH Mlázovice | Mlázovice okr. Jičín |
6. SNK | 116 8,9 % listiny |
mandát 6. |
ZČ Zdeněk ČesákBez politické příslušnosti |
67 | strojník zemních strojů | Všelibice okr. Liberec |
7. SNK | 180 6,6 % listiny |
mandát 7. |
JČ Jan ČesalBez politické příslušnosti |
58 | projektant | Horní Kamenice okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 63 14,2 % listiny |
mandát 4. |
JČ Jiří ČesalBez politické příslušnosti |
56 | soukromý podnikatel | Únětice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 104 20,9 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jan ČesanýBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Blíževedly okr. Česká Lípa |
2. SNK | 151 6,5 % listiny |
mandát 2. |
PČ Peter ČeselkaBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí výroby | Turovice okr. Přerov |
2. SNK | 68 11,3 % listiny |
mandát 5. |
MČ Bc. Miroslav ČeskýBez politické příslušnosti |
60 | velitel stanice HZS | Netvořice okr. Benešov |
3. SNK | 262 7,1 % listiny |
mandát 4. |
BČ Břetislav ČesnekBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Trnava okr. Třebíč |
4. SNK | 125 8,2 % listiny |
mandát 4. |
DČ David ČesnekBez politické příslušnosti |
35 | autoelektrikář | Číměř okr. Třebíč |
5. SNK | 70 19,2 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jaroslav ČestickýBez politické příslušnosti |
58 | invalidní důchodce | Zdelov okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 80 15,2 % listiny |
mandát 2. |
JČ Jiří ČešekBez politické příslušnosti |
46 | strážník MP Vsetín | Hošťálková okr. Vsetín |
1. NK | 350 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Josef ČeškaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Radiměř okr. Svitavy |
2. Nestraníci+NK | 213 6,1 % listiny |
mandát 4. |
LČ Mgr. Libor ČeškaBez politické příslušnosti |
39 | středoškolský učitel odborných předmětů, dobrovolný hasič, zastupitel obce, hudebník | Vintířov okr. Sokolov |
1. SNK | 165 12,9 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČeškaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Chobot okr. Strakonice |
1. SNK | 28 14,1 % listiny |
mandát 2. |
PČ Ing. Petr ČeškaBez politické příslušnosti |
60 | projektant | Karle okr. Svitavy |
6. SNK | 100 12,5 % listiny |
mandát 4. |
SČ Stanislava ČeškováBez politické příslušnosti |
65 | emeritní matrikářka a vedoucí pečovatelské služby | Proseč okr. Chrudim |
8. SNK | 564 7,6 % listiny |
mandát 3. |
SČ Ing. Světlana ČeškováBez politické příslušnosti |
58 | ekonomka, specialistka na udržitelnost a cirkulární ekonomiku, zastupitelka | Polička okr. Svitavy |
2. SNK | 986 6,4 % listiny |
mandát 2. |
LČ Ladislav ČešpivaBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Hovorčovice okr. Praha-východ |
7. SNK | 322 6,4 % listiny |
mandát 7. |
DČ David ČevelaBez politické příslušnosti |
50 | pracovník údržby | Ronov nad Doubravou okr. Chrudim |
6. SNK | 263 7,8 % listiny |
mandát 2. |
JČ Bc. Jiří ČevelaBez politické příslušnosti |
49 | technik | Traplice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 208 9,4 % listiny |
mandát 2. |
LČ Ing. Luděk ČevelaBez politické příslušnosti |
43 | profesionální hasič | Zborovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 305 14,1 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 5 251–5 300 z 50 084